Grāmatzīmes

Empire: Četri Kingdoms

Citi nosaukumi: Empire: Četri Kingdoms

Game impērija: Četri karaļvalsti par viduslaiku valstību.

Ja vēlaties spēlēt rotaļlietas savā mobilajā tālrunī, mēs iesakām lietot Empire: Four Kingdoms MMO stratēģiju Android, iPhone un iPad. Attīstība pieder kompānijai Goodgame Studios, kas rūpējās par adaptāciju vairākās valodās, un jūs varat izvēlēties ērtu. Pasākumi notiek karaļu un bruņinieku laikā, lai viss valdītu viduslaiku atmosfērā. Pēc īsa ievada, kura laikā var palīdzēt risināt vadības jautājumus, turpināt patstāvīgu darbību.

Empire: Four Kingdoms lejupielādēt nav grūti, jo tas ir pieejams bez maksas. Bet, ja jūs esat viens no tiem, kas nevar gaidīt, lai ātrāk varētu progresēt, tad periodiski sagatavojiet no sava konta nelielu summu, lai paātrinātu būvniecību, ieguvi vai ēkas uzlabošanu. Ja vēlaties spēlēt lielajā ekrānā, savā datorā varat lejupielādēt Empire: Four Kingdoms, un tā būs pārlūkprogrammas rotaļlieta ar tādiem pašiem iestatījumiem kā tā mobilā versija.

Mēs rakt jaunā teritorijā.

Katram spēlētājam tiek piešķirts zemes gabals, kas ir jāaizsargā un jāizstrādā. Veidojiet ēkas karaļvalsti, izejiet resursus, apmāciet armiju. Pakāpeniski paplašināsies īpašumu robežas, jo būs vairāk vajadzību. Ir daudz ēku, un piekļuve tiem tiek atvērta pakāpeniski, bet vissvarīgākās ir:

  • Mīnu karjeru izstrāde
  • Sawfish
  • Ferms
  • Keep services
  • Tabulas

Vienā dienā viņi ļauj uzkrāt noderīgus materiālus, citi ir atbildīgi par pārtiku, citi ir vajadzīgi, lai aizsargātu valstību. Jums būs arī spiegi. No vienas puses, tie ir noderīgi puiši, kuri palīdzēs noskaidrot militāro potenciālu un kaimiņvalsts ekonomiku, bet, no otras puses, viņi var kļūt par problēmu. Piemēram, dažreiz viņi satricina cilvēkus, un ugunsgrēki sāk izkļūt pilsētā.

Vai būtu jāņem vērā, ka spiegšana kaimiņiem ir ne tikai jums, bet arī citi spiegi ir spiegot jūsu zemēs. Lai noķertu tos, sargi sūta patruļas ielās. Uztvertais spiegs var uzzināt vērtīgu informāciju par to, kas viņu sūtījis, un nosūtīt savu armiju klientam.

Game Empire: Four Kingdoms ļauj izvēlēties notikumu attīstības taktiku. Mēģiniet mierīgi sarunāties, un tikai tad, ja diplomātija nesniedz rezultātus, nav iespējams izvairīties no līdzdalības cīņās, lai jūs ik pa laikam joprojām uzbruktu vai aizstāvētu. Šim nolūkam ir nepieciešams prasmīgi izmantot pieejamos spēkus, pareizi tos organizēt un izmantot pieejamos rīkus vietai.

. Ir arī izvēle tikt galā ar ienaidnieku vai apvienoties ar draudzīgām valstībām. Izvēle jāveic katru reizi atsevišķi, pamatojoties uz jūsu spējām un ienaidnieka spēkiem. Šajā gadījumā mēs varam padomu sabiedrībā aktīvi rīkoties, lai jūs būtu pazīstami un novērtēti. Ja jūs aktīvi piedalies alianses dzīvē, ja uzbrukums jums ir lielāks, iespējams, ka palīdzības pieprasījums ātri atbildēs. Turklāt šādās apvienībās ir izvēles biroji. Papildus vadītājiem un viņu palīgiem ir diplomāti, viņi palīdz mieram starp aliansēm vai karas atraisīšanu, vispirms izpētot savas attiecības. Darba devēji ir iesaistīti alianses jauno dalībnieku meklēšanā, marshals komandē galvenos spēkus, un treasureri uzrauga iekšējās kases pildīšanu.

Empire: Four Kingdoms spēlei ir daudz seju, bet par to visu nav iespējams detalizēti pateikt. Nometņu, samuraju un citu ārzemnieku iebrukumi notiks. Tiek veikta jaunu zemju pētīšana ar sarežģītiem vai labvēlīgiem apstākļiem, piedalīšanās karaliskajos izmēģinājumos un vēl daudz vairāk.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more