Grāmatzīmes

Dragonica

Citi nosaukumi: Dragonica

Game Dragonica Online - bezmaksas lomu spēle, kurā starp citām spēlēm piedāvā pārpilnība humoru un parodiju filmas un grāmatas.

Lai lejupielādētu un spēlēt tiešsaistes spēles Dragonica, jums ir šādas sistēmas prasības:

Minimālais:

• Operētājsistēma: Windows Vista / XP

• Procesors: Pentium 4 1. 6GHz, AMD XP 2500 +, AMD Athlon64 2800 +

• Cietais disks: 2Gb

• Operatīvā atmiņa: 512 mb

• Video karte: GeForce FX5200 vai Radeon 9600 SE

• Airconditioner: DSL / Cable

Lai sāktu spēlēt spēli Dragonica online jāreģistrē. Reģistrēt Dragonica ir šāds:

1. Ievadiet savu e-pasta adresi.

2. Tad ievadiet savu lietotājvārdu.

3. Nākt klajā ar paroli.

4. Izvēlēties savu grīdu.

5. Vienojas ar lietotāja līgumu un noklikšķiniet uz loga "play".

6. Pēc tam, kad reģistrācija ir beidzies Dragonica, automātiski sākt lejupielādi spēli. Pēc tam, kad uzstādīšana ir pabeigta, lai ievadītu spēli, izmantojot savu lietotājvārdu un paroli, reģistrācijas laikā sniegta.

Dragonica Online spēles - tas ir patīkams spēle.

Play Dragonica neticami interesants un reālistisks. Visi modeļi un ainava pasaulē, kurā jūs ceļot veikti 3D. Piesātināti un spilgtas krāsas rada sajūtu, ka jūs esat uz lapām skaisti ilustrētas grāmatas par pasakām.

Reiz ragana nosaukts Faris nolēma pūķi no viņa viļņus un gūsta ķēdēm. Atbrīvojot ļauno pūķi, viņa ieguva dievišķu statusu. Jums ir sakaut armijas un Elga Faris - atbrīvoja pūķis, kam pagājis caur daudziem aizraujošu piedzīvojumu.

Dragonica Online spēles ir četras klases:

• Warrior - Knight, Paladin, Gladiator, Spartas

• Archer - Archer, Hunter, Ranger, snaiperis

• Mage - kalps Priest, Archmage, Wizard

• Thief - āksts, Harlequin, Assassin, Ninja

Pateicoties labu apģērbs Warriors var veikt triecienu sevi. Warriors ir apmācīti tādās prasmes, kā: ". Dejas ar zobenu" Pūt, šķaidot trieciens, trieciens ar āmuru, tossing un atsākt ts

Archers - meistari, kas svārstījās uzbrukuma. Arī foršās šaušanas prasmes, tie nosaka lamatas, vadīt dzīvniekus, kā arī slavena ar daudziem citiem talantiem. Archers ir šādas prasmes: moonwalk, spēcīgs shot, kuru mērķis shot, pretgaisa aizsardzības.

Mages izmantot burvju viļņus, uzbrūkot pretinieku. Magee viņa viļņus var nodarīt kaitējumu vairākiem ienaidniekiem vienlaicīgi. Turklāt, kas ir viņu spēkos, lai uzlabotu spēju partneriem un sabiedrotajiem ietekmē stāvokli. Magee uzlabot šādas prasmes: lēni sadzīšana, mana ieplūde - uzlabo burvju uzbrukumu, apvienojot gaisa un iznīcinātāju - elektriskās strāvas triecienu.

Zagļiem ir iespēja viegli izvairīties uzbrukumiem un pārvietoties ātri. Viņi radīt kritisko hits ir arī iespēja paaugstināt morāli par partneriem. Prasmes raksturīgas Thief: tossing, gaisa dusmas, smashing triecienu un raķešu uzbrukumu.

Dragonica Online spēle pilns ar piedzīvojumiem. Pie 45. Līmenis jūsu raksturs, kas pirmo reizi, lai tiktos ar Green Forest cietumā. Jo uzbrukumi Evil mežstrādnieks Poda Bernauna, kas dzīvo pie Pine Hills cilts Mika garām, ja Green Forest pilnīgi iztapīgs kļuva tumšs maģija. Archer Zangoru paskaidrot sīkāk, ko uzdevums jums būs veikt.

Jums patīk spēlēt Dragonica, jo šeit ik uz soļa jūs gaidīt jauniem piedzīvojumiem. Pie piecdesmit otrā līmeņa jūsu raksturs tiksies šamanis Mutishey enchanted un charmed pūķis Riviusom. Reizi raksturu un pūķis šamanis uzvar, viņš saņems daļu no bruņas kopas un citu apģērbu, un nopelnīt jaunus pasūtījumus un iegūt jaunus sasniegumus.

Par uzvaru un pildīt kvestu uzdevumi tiešsaistes spēli Dragonica paredz atalgot savu raksturu formā pieredzes punktus. Sasniedzot nākamo līmeni, viņš var apgūt jaunas un pilnveidot esošās prasmes. Tālākizglītību - no Warrior bruņinieks Knight Paladin un tā uc - Notiek pēc divdesmitā un četrdesmitā līmeni.

Dragonica online - amazing smieklīgs spēļu pasaule. Iztērēti par šo spēli laiks, lidot daudz jautrības. Pievienoties spēlē Dragonica gaida tevi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more