Grāmatzīmes

Black Corsair

Citi nosaukumi: Black Corsair

Game Black Corsair jūras piedzīvojumiem

The virtuālā pasaule tagad un pēc tam cenšas sūtīt spēlētājus uz nākotni, lai apbrīnotu tehnoloģiju vai fantāzijas valsti, lai risinātu brīnumus un burvību; lai apokalipsē pielīmētu cilvēces degunu un pakļautu to monstru uzbrukumam. Ja jūs neciešami gribat kaut ko vairāk romantisku, ar piedzīvojumu garšu un briesmām, Black Corsair spēle ir vislabāk piemērota.

Šī pārlūkprogrammā balstītā stratēģija aizvedīs uz 16. gadsimtu, kad cilvēki paceļ jūras, atklāja jaunus kontinentus un piesaistīja tirdzniecības attiecības, cīnījās par kuģiem un saskārās ar pirātiem. Tagad šis vēstures gabals šķiet tik tālu un pievilcīgs. Ja nožēlojat, ka neesat laimīgs piedzimstot tajā laikā, jūs varat spēlēt Melno Korsairu, labojot likteņa kļūdainus aprēķinus.

Pirmais solis spēles telpā

. Pirmais punkts, kas katram jaunajam kapteinim ir jādara, ir Melnā Korsaira reģistrācija. Pēc tam var izvēlēties raksturu:

  • Tirdzniecības eksperts
  • Bagātīgais mantinieks
  • . Angļu valoda Duke
  • Portugāla izpostītais aristokrāts
  • Jūras jūrnieks

.Katra rakstura dzīve reizēm sašķēlās, noveda pie nepareiza ceļa un aizstāja bandwagon. Citiem vārdiem sakot, katram ir savi iemesli kļūt par korairu.

Pēc tam, kad ir definēta loma, jūs sāksiet ceļu no jūras kuģu zemākajiem soļiem līdz reālajai jūras vētrai. Kur būs jaunais liktenis, un kādi pārsteigumi to sagatavo?

Tā kā neviens kapteinis pats nespēj kontrolēt kuģi, jums ir jāsaņem komanda. Dodieties uz izvēlnes sadaļu un izlasiet jūrnieku īpašības pirms to nomas. Tad sākas aizraujošākā daļa.

Vispirms jums ir viens kuģis, tad divi, trīs, un pakāpeniski visa flotile kļūs. Katram kuģim ir nepieciešama uzticama apkalpe, bet, lai uzlabotu sniegumu, kuģiem un apkalpes locekļiem jābūt pastāvīgi sūknētiem.

Mēs mainām karus ar citām misijām

Poskolku daudz darīt dažas cīņas, ir nepieciešams aprīkot floti ar kaušanas pistoles, ātri buras un plašas tur. Pēc kaujas paņemiet labu, ko ienaidnieks ir nokritis. Jūs varat to pārdot vai glabāt.

Izstrādāt uzdevumus palīdzēs jums, kas sniegs jums dažādu kontinentu pārstāvjus:

  • Catch vai piegādā kravu
  • Vietojiet kuģi
  • Izņemiet to uz kuģa
  • Aizsargājiet ciemu no uzbrukuma
  • Reconcile monster

Par katru pienācīgi izpildītu pasūtījumu jūs saņemat naudu, pieredzi, prēmijas vai preces. Viss būs ērts, ja ne brīdī, bet vēlāk - noteikti.

Uzziniet kuģu būvi, pamatus un noteikumus, iespējas un taktiku: aizsardzība, uzbrukums, artilērija. Visi brīži ir svarīgi: gan komandas apmācība, gan kuģu izvietošana. Labāk ir dažus kuģus novietot pie galvas, izņemot citus, slēpjot tos no tiešiem hits. Bet šīs sarežģītās mācības sāksies vēlāk, un pirmā pakāpeniska mācīšanās ar vienkāršiem uzdevumiem, kam sekos dāsnas dāvanas un prēmijas, lai atbalstītu jūs un veicinātu jaunus sasniegumus.

Ir ļoti svarīgi apvienoties ar spēlētājiem par kopīgām cīņām. Sabiedrotie vienmēr palīdzēs, izceļot vairākus kuģus atbalstam vai pievienojoties lielai cīņai. Citi var pasludināt karu un redzēt, kas galu galā būs spēcīgāks.

, un beigās ir daži patīkami vārdi par iPlayer Black Corsair. Protams, ir vērts pievērst uzmanību stratēģijas spēlei. Tas ir ideāli ierāmēts laikmeta garā, aprīkots ar noderīgām kartēm, un mūzika atbilst uzturēšanās vietai - austrumu motīvi, gājienu ritmi, būtisku ainavu intensīvs muzikālais pavadījums, ostu skaņas efekti.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more