Grāmatzīmes

Barbārieši

Citi nosaukumi: Barbārieši

Strategijas - viens no mīļākajiem spēļu žanriem. Iespēja īstenot projektā savas idejas mazas virtuālās pasaules attīstībai vilina daudz. Barbārieši ir spēle ar piedzīvojumiem. Spilgts un dinamisks, tas vienkārši nevar atstāt jūs vienaldzīgu. Šīm zemēm jau sen ir vajadzīgs līderis, un visbeidzot jūs atrodaties horizontā!

Kur sākas iepazīšanās ar šo spēli?

Tas ir lielisks pārlūkprogrammas projekts, lai sāktu izpētīt, ar kuru jums nav nepieciešams lejupielādēt un instalēt vairāku gigabaitu klienta programmas. Vienīgais nosacījums, kas jums būs jāpilda, pirms sākat spēlēt Barbara reģistrācijā. Pielāgots krievu lietotājiem, interfeiss vienkāršos konta izveidošanas procesu līdz minimumam. Tiesības uz galvenās lapas - reģistrācijas veidlapu.

 1. Pirms pirmajā rindā ievadiet savu derīgo e-pastu.
 2. Otrajā brīvajā laukā ierakstiet unikālu paroli, lai piekļūtu savam personīgajam kontam.
 3. Pēdējā rinda ir paredzēta lietošanai.

Ja nevēlaties darīt visu iepriekš minēto, varat vienkārši pieteikties spēlē, izmantojot savas Facebook konta informāciju. Un tiem, kas kādreiz bija jāstrādā ar portālu Plinga. com, un jūs pat varat ieiet spēlē, izmantojot iepriekš reģistrētus datus.

Spēles procesa sākums

Lai gan Barbaru spēle ir diezgan vienkārša un vienkārša, tā sākas ar saprotamu un rūpīgu mācību procesu. Tātad, jūs esat cēls barbars, liels karavīrs, kuram jāattīsta savas zemes, jāaizsargā un jācīnās pret visu ļaunumu. Jums tas viss būs jādara ar lielu atbildību, jo mazā ciema iedzīvotāju labklājība tagad ir atkarīga no jums. Dažas ēkas jūsu zemēs jau pastāv. Ciemata sirds ir pils, tāpēc izturieties ar īpašu satraukumu. Neaizmirstiet regulāri uzlabot visas savas ēkas. Tāpēc viņi kļūs efektīvāki un spēs sniegt daudz vairāk ieguvumu un peļņas.

. Un nedomāju, ka jūs varat spēlēt barbarus bez armijas. Savāc milzīgus karavīrus un regulāri tos apmācīt. Jo vairāk jūs galā ar savu armiju, jo spēcīgāka un konkurētspējīgāka būs, un, jo īpaši, jo sliktāk jūs ieskatīsieties ienaidnieka acīs un jo vairāk jūs varēsiet uzvarēt. Vēl viens svarīgs uzdevums ir zemes uzturēšana un attīstība. Brīvajā zonā regulāri parādīsies laukakmeņi un nezāles. Noņemiet tos, iegūstot prēmijas par to. Un, lai paplašinātu savas ietekmes teritoriju, iepazīstieties ar jaunām zemēm un aizņemiet tās, kad vien iespējams.

To nedrīkst garlaicīgi Varvarā spēlēt, sistēma nepārtraukti izdos jums uzdevumus. Jūs varat iepazīties ar tiem pa kreisi. Katras misijas gaitai būs iespēja saņemt materiālus ieguvumus un vērtīgus pieredzes punktus turpmākai attīstībai. Viss, kas jums nepieciešams attīstībai, var iegādāties veikalā. Šeit esošie produkti ir sadalīti vairākās kategorijās:

 • resursi,
 • aizstāvība,
 • uzbrukums,
 • decor;
 • vairogs;
 • dārgumi

Mainās iezīmes un resursi Varvara spēlē

Jo ilgāk jūs spēlējat, jo vairāk jūs varat sasniegt attīstību. Galvenie spēļu rādītāji, kas raksturo jebkuru spēlētāju, ir šādi:

 1. Kristāli - valūta, kurai var iegādāties uzlabotus spēļu objektus.
 2. Darbinieki ir lieliski palīgi. Viņi labi pārzina dažādus tehnoloģiskos procesus.
 3. Koks ir celtniecībai nepieciešamais resurss.
 4. Monētas - galvenā spēles valūta.

. Mēģiniet Barbarianiem tiešsaistē, lai nopelnītu pēc iespējas vairāk pieredzes. Tas palīdzēs uzlabot līmeņus un atvērtu piekļuvi jauniem produktiem un objektiem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more