Grāmatzīmes

Alba — piedzīvojums savvaļas dzīvniekiem

Citi nosaukumi:

Alba — savvaļas dzīvnieku piedzīvojums  ir neticami jauka piedzīvojumu spēle. Šeit spēlētājus gaida satriecoša 3D grafika. Pasaule izklausās ārkārtīgi reālistiski, un varoņi runā ļoti smieklīgi. Mūzika rada jautrības atmosfēru un paaugstina noskaņojumu.

Spēli radījusi studija, kas jau ir izlaidusi vairākus šedevrus, šī spēle nav izņēmums.

Galvenā varoņa vārds ir Alba. Šī ir maza meitene, kas apciemo savus vecvecākus uz Vidusjūras salas.

Nav nekā aizraujošāka par vasaras pavadīšanu tropu paradīzē. Kopā ar Albu uz salu ieradās arī viņas draudzene Inese.

Viņiem šovasar ir daudz darāmā:

  • Nepieciešams iepazīties ar visiem mazas salas iemītniekiem
  • Izpētiet katru teritorijas stūri
  • Izpētiet, kādi dzīvnieki, putni un kukaiņi dzīvo šajā vietā
  • Palīdziet salas iedzīvotājiem

Un, protams, izklaidējieties un izbaudiet eksotiskus skatus.

Ierodoties salā, galvenā varone saņem interesantu ceļvedi, kurā ir daudz dažādu radījumu, kas apdzīvo šo paradīzi, un viņa nolēma, ka viņa noteikti vēlas tos visus redzēt. Tas nav tik vienkāršs uzdevums, kā varētu šķist, jo ceļvedī ir bīstami dzīvnieki.

Albai paveicas un šur tur viņa satiek neparastus putnus vai tauriņus. Viņa ir ļoti laipna meitene un pastāvīgi palīdz dzīvniekiem atrisināt viņu problēmas vai pat izkļūt no nepatikšanām. Neskatoties uz to, ka salā ir bīstami iedzīvotāji, viņi neizturas agresīvi pret spēles varoni un pat ļauj viņai palīdzēt. Inese bieži pavada Albu viņas kampaņās un palīdz veikt uzdevumus, kuros viens cilvēks netiek galā. Sala atrodas okeāna vidū un ik pa laikam sērfotāji tās krastos izmet atkritumus, kas apdraud šīs apbrīnojamās vietas iemītniekus.

Pamazām Alba iepazīst arvien vairāk cilvēku, kas dzīvo salā. Kādā brīdī viņa nāk klajā ar ideju izveidot organizāciju ar nosaukumu AIWRL. Šī organizācija, kā meitenes ir iecerējušas, palīdzēs vietējai faunai un florai.

Vietējā pilsētiņā dzīvo pārsvarā laipni un izpalīdzīgi cilvēki, tāpēc draudzenēm izdodas viņus noorganizēt laba mērķa labā.

Spēlē nav absolūti nekādas steigas, jūs varat ceļot un izpētīt apkārtni, cik vien vēlaties. Katrs šīs vietas stūris ir ļoti detalizēti uzzīmēts un katrs ainavas fragments atrodas savā vietā.

Mūzika ir ļoti patīkama un atbilstoša, pateicoties tam, ka Lorēna Alvaresa tajā pielika roku.

Spēlējot Albu — savvaļas dzīvnieku piedzīvojumu, pirmām kārtām var patikt bērni, taču arī pieaugušie vēlēsies kādu laiku veltīt vienkāršu uzdevumu veikšanai. Galu galā katrs pieaugušais reiz bija bērns, un daudzi droši vien ar nostalģiju atceras vasaras brīvdienas, kas pavadītas pie vecvecākiem.

Alba — A Wildlife Adventure lejupielāde bez maksas datorā PC, diemžēl tā nedarbosies. Jūs varat iegādāties spēli par simbolisku samaksu Steam portālā vai oficiālajā vietnē.

Instalējiet spēli un dodieties patīkamā vasaras ceļojumā uz eksotisku salu, kur jūs gaida daudz piedzīvojumu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more