Sapņu Lausku

Citi nosaukumi: Sapņu Lausku

Sapņu Lausku tiešsaistes - ir bezmaksas pārlūkprogrammu balstīta lomu spēle, kas izgatavoti, izmantojot zibspuldzi. Spēle nav nepieciešama lejupielāde klientu, bet, lai dotu iespēju un uzlabotu spēles krāšņi dekorēti, tika izstrādāta klientu programmu, kas, ja vēlas, var lejupielādēt.

Jo Sapņu Lausku tiešsaistes spēli jūs pikējošais tumšā un baisā virtuālo pasauli, kas veidojas pēc postošās universālo katastrofas, kur konfrontācija starp divām pusēm, kuras tiek sauktas par impērijas un Heath, starp kuriem mūžīgo naidu un ienaida.

Lai stātos šajā pasaulē, jums ir nepieciešams, sākotnēji reģistrēta spēļu fragmenti sapņi. Jums būs nepieciešams ievadīt savu e-pasta adresi un paroli pieņemt nosacījumus reģistrāciju.

Pēc reģistrācijas Sapņu Lausku, jūs nokļūt spēle, kur jums ir aicināti iet pirmo braukšanas darbu, kas būs jūs iepazīstināt ar pamatus spēli un interfeisu. Šis darbs dod ne tikai praktiskas iemaņas, bet arī pietiekami daudz pieredzes.

Sapņu Lausku tiešsaistes spēli piedāvā izvēlēties rakstzīmi klasi svogo. Viņiem šajā spēlē, tikai četri katrai no karojošajām pusēm (4 klasēm impērijas un par 4.klase Wasteland): Warrior, Thief, Priest, un Mage.

Play Game Sapņu Lausku online, jūs varat brīvi līdz desmit līmeņos, lai mainītu savu klasi akadēmijā (Village of Mist). Pēc desmitā līmenī, mainot klasē, jums būs jāmaksā noteiktu summu.

Tātad, pēc tam, kad jau ir pazīstami ar Sapņu Lausku tiešsaistē un sasniedza otro līmeni, jums ciema Mist, kur tas jau ir sagatavots, lai jūs daudz darbavietu. Šeit jūs varat piedāvāt savus pakalpojumus piedzīvojumu Hunter, Kalēja, ēnas rakstzīmes, zvejnieki, innkeepers, un ministrs Dorion. Bez tam, jūs tiksies ar Sage ukoma, veco kalnraču un veco Caspar, kas dzīvo priekšpilsētās. Veiksmīgi pildīt savus uzdevumus, dos Jums iespēju iegūt tuvu pārejai uz nākamo līmeni!

Tajā piekto līmeni, jūs saņemsiet savu pirmo punktus, kas var tikt sadalītas starp parametriem. Mainot šos iestatījumus, jūs ietekmē raksturu šādām īpašībām:

Jauda - šis enerģijas hitting tuvcīņa un kopējā ietilpība raksturu;

Agility - iespēja un dodge iespēja iet uz spēlētāju kritisko streiku;

Build - ietekme uz vispārējo veselību un izturību,

Rezultāts - ir iespēja, lai sasniegtu ar tuvcīņa (visiem spēlētājiem) un bija (par lokus un dažas viļņus)

Good luck - tas ir kritisks streiku iespēja un palielina iespēju iegūt ražošanas monstriem / lādes;

Intelligence - ir kopējā summa mana rakstura.

Visi Sapņu Lausku tiešsaistes spēli quests sniegs jums ne tikai cieto summu, pieredzi un naudu, bet arī dažādas lietas, kas veicina tālāku playthrough ierosināts.

Sapņu Lausku šajā spēlē būs ļoti interesants, jo tajā brīdī sniedza četrdesmit rakstura līmeni.

Spēlēt spēles tiešsaistē Sapņu Lausku, jums būs nepieciešams doties uz cietumā - tās ir vietas, kur pastāv ļoti nopietnas monstriem, iznīcinot, ka jūs saņemat kompensāciju formā bagātu ieguves un balvas par darbu.

Jo Sapņu Lausku spēlēt piedāvāts vairākās versijās kazemātiem

Dungeons par vienā reizē - paredzēts vienam spēlētājam, tomēr jāatzīmē, ka tur cīnās grūtāk cīņas uz virsmas. Šeit Monsters spēcīgāka, viņi bieži vien ir unikālas spējas un uzbrukums grupās.

Grupa dungeons (nav paredzēti pagājušo vien) - jums ir nepieciešams savākt grupu spēlētāju vēlamo līmeni, lai krājumi uz dažādiem potions un pārtiku, un tad jūs varat iet par piedzīvojumu.

Play Sapņu Lausku, ir raksturs, kas ir zināma rubīniem, var izveidot klanu, bet tas var būt tikai tie, kas pieder vienai no pusēm (impērijas vai wasteland). Paturiet prātā, ka klans veikt spēlētāju, no otras puses, tas ir iespējams, kā arī mainīt savu virzienu, bet klana. To var izdarīt tikai pēc izlaišanas klanu.

Pēc pārskatīšanas beigām, es teikšu tā: spēle ir vērts pievērst uzmanību, un Sapņu Lausku reģistrācijas ļaus Jums ienirt šajā fantāziju pasaulē!

 

Visas labākās spēles tiešsaistē. Heroes Žanri birkas