RAID: Ēnu leģendas datorā

Citi nosaukumi: Spēle Raid, Raid ēnu leģendas

RAID: Ēnu leģendas - MMORPG Dungeons Dragons stilā ar 500+ unikāliem varoņiem

Sākot spēlēt RAID: ēnu leģendas datorā, jūs ienirt vienas komandas vēsturē. Četri bezbailīgi varoņi cīnās kā viens, lai iznīcinātu pūķi un paņemtu tā bagātības. Varoņi Galek, Ethel, Kael un Eilen. Viņiem visiem ir dažādas spējas - burvis, karavīrs, šāvējs un šķēpmetējs, taču viņi lieliski papildina viens otru un atbalsta. Tiesa, galvenais priekšnieks ir pārāk spēcīgs. Neatkarīgi no tā, kā viņi mēģināja, pūķis paceļas gaisā un izceļ no tā rīkles liesmu ... Neviens neizdzīvoja.

Tādēļ fons beidzas, un pirms jūs parādās šķīrējtiesnesis, spēles pasaules glabātājs. Viņš jūs uzrunā: “Terēra valstība pazūd no kariem un nesaskaņām. Nevēlamie Kirota atbalstītāji izplata tumsu no austrumiem uz citām teritorijām. Kā Teleriuma glabātājs darīju visu, ko varēju, bet mani spēki izsīka. Tagad tu turpini manu darbu. Es atjaunošu vienu no mirušajiem varoņiem. Man nepietiek spēka vairāk. Kopš šī brīža viņš būs 10 0007 paklausīgs jums. Izvēlieties, kuru vēlaties atjaunot. "

No šī posma sākas jūsu spēle. Pirms izvēlaties vienu no četriem:

  • Eilen - augstais elfs, strēlnieks, prasmes: mērķtiecīgs šāviens (uzbrukums ienaidniekam. Ja uzbrukums bija kritisks, tas sitiens joprojām notiek), debess bultiņa (uzbrūk vienam mērķim, tad visiem ienaidniekiem. Ja mērķis nomirst, tas saņem kritiskas iespējas bonusu 30 procentu apmērā par 3 pagriezieniem), Nāves ieleja (uzbrūk visiem ienaidniekiem 2 p.).) un aura, kas piešķir prēmiju sabiedrotajiem.
  • Kael - tumšais elfs, mags, prasmes: tumsas trieciens (uzbrukums ienaidniekam. Ar 80 procentu varbūtību uzliek 2,5 procentus inde 2 pagriezieniem), skābu lietu (uzbrukums visiem ienaidniekiem). Par katru nogalināto ienaidnieku piepilda savu pagrieziena skalu par 25 procentiem), samazinājumu (uzbrūk nejaušiem mērķiem 4 p.). Ar 40 procentu varbūtību uzliek indes 5 procentus par 2 pagriezieniem) un auru, kas sabiedrotajiem dod prēmiju.
  • Oļu orks, karotājs, prasmes: sagriezt (uzbrukt ienaidniekam 2 p.), augšāmcēlies no elles (uzbrukums visiem ienaidniekiem. Uzliek 30% ātruma bonusu uz 2 pagriezieniem), nolādēts cirvis (uzbrūk nejaušiem mērķiem 4 reizes). Ar 30 procentu varbūtību uzliek aizsardzības sodu 30% par 2 pagriezieniem. Ja mērķim ir vairāk nekā divi naudas sodi, ar 30 procentu varbūtību uzliek 60 procentu aizsardzības sodu par 2 gājieniem) un aura sabiedrotajiem piešķir prēmiju.
  • Ethel - svēta pavēle, šķēpmetējs, prasmes: sitiens uz vietas (trīs reizes uzbrūk ienaidniekam). Uz pēdējo trāpījumu ar 75 pr varbūtību. uzliek vājību 25 procenti par 2 pagriezieniem), dievu asmeņi (uzbrukums visiem ienaidniekiem, kritiska streika iespēja +15 procenti), ieskats (uzliek 25% uzbrukuma bonusu 2 pagriezieniem). Ja veselība nokrītas zem 50 procentiem, 2 pagriezieniem tiek piemērota aizsardzības prēmija 30 procentu apmērā. Tad viņš staigā) un auru, kas sabiedrotajiem piešķir prēmiju.

Šķīrējtiesnesis turpina savu stāstu un iepazīstina jūs ar jaunumiem. Šeit ir jūsu bastions. Šeit jūs varat izsaukt un uzlabot varoņus, kuri cīnīsies par ar Tumsas spēkiem. Jūs jau esat izvēlējies pirmo varoni, bet misiju pabeigšanai būs nepieciešami vēl četri varoņi. Izmantojiet Noslēpumainas Shards, lai izsauktu varoņus portālā. Tiklīdz jūs izsaucat pirmo varoni, tiesnesis nosūta jums piedzīvojumu, proti, pilināšanas izpildīšanu, vienlaicīgi stāstot Teleriya pasaules vēsturi. Kampaņas pirmajā nodaļā jums ir jāuzveic Reklāmkaru karalis, jāatrod viņu un jānoskaidro patiesība: vai lielais karalis Taiba ir pārgājis Tumsas pusē.

Pieejot kampaņas posmus, jūs uzzināsit pasaules vēsturi un iztīrīsit to no netīrumiem. Tas nav tik vienkārši, kā varētu šķist pēc jūsu pirmās uzvaras. Turpmākie ienaidnieki būs tikai stiprāki, un tumsa būs tikai nozīmīgāka. Tāpēc sagatavojieties izsaukt jaunus spēcīgus varoņus un izmantot tos cīņā. Zvanam mēs izmantojam šķembas:

  • noslēpumainā melnraksta fragmenti ir visvienkāršākie, no kuriem jūs varat saukt galvenokārt zaļos varoņus, reizēm zilos;
  • senās izsaukšanas šķembas - no seniem fragmentiem ar lielu iespēju jūs varat izsaukt zilos varoņus, ir arī ļoti niecīga iespēja izsaukt purpursarkanos un oranžos varoņus;
  • izsaukšanas tumšās šķembas - palielināja iespēju uzaicināt purpursarkanos un oranžos varoņus, kā arī lielu iespēju iegūt tumsas varoņus;
  • izsaukšanas svētās šķembas - var izsaukt ar lielu violetas un oranžas krāsas iespējamību. Labākās šķembas, lai izsauktu 10 0007 labākos 10 0008 varoņus.

Universāla darbība RAID: Ēnu leģendas personālajā datorā - "Palieciet mājās un rūpējieties par sevi"

Dodieties spēlē un iegūstiet trīs Tumšās haizivis, divus Arēnas žetonu maisus, 1 piektās pakāpes barību, 2 ceturtās pakāpes barību, trīs trešās pakāpes barību, pieredzes pastiprinātāju plus simts procentus trīs dienas un 500 enerģiju cīņai ar monstriem.

 

Visas labākās spēles tiešsaistē. Heroes Žanri birkas