Empire Online

Citi nosaukumi: Empire Online

Empire Online no ciema pie varas. & nbsp;

No stratēģijas koncepcija ir izstrādāt sistēmu darbību, lai sasniegtu globālo mērķi, izmantojot pieejamos resursus. Browser Game Empire stratēģijas ir pieejama miljoniem spēlētāju tiešsaistē. Īpatnība šajā projektā ir tas, ka visas darbības notiek reālajā laikā, un lietotāji projektā ir vairāk nekā 30 miljoni.

Sākot play Imperia Online, lietotājs nav sarežģīta reģistrācijas forma, kas sastāv tikai no trīs jomās - vārds, parole un e-pasta adresi. Pēc šīs procedūras, minūti spēlētājs tiek nodots laikā, lai viduslaikos, saņem zemes gabalu ar dažiem mājas. Apmācības beidzas tik ātri, un lietotājs nav citas izvēles, kā domāt un kā veidot veiksmīgu stratēģiju, kas varētu pārveidot mazo ciematu par lielu un spēcīgu impēriju lielu. Resursi veidojot spēcīgu impēriju projektā tikai četri uzvārdi & ndash; zelts, akmens, koka un dzelzs. Izmantojot prātu, un pieejamos resursus, spēlētājs būs iet garu ceļu.

attīstīties un dominēt. & nbsp;

veidi attīstības savas impērijas spēlē ir atšķirīgi, paši spēlētāji noteikt savu panākumu scenārijs, bet, ja jums nav attīstīties vienlaicīgi visus virzienus, slīpo vienā virzienā vai otru noteikti ietekmēs iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Uzdevumus projekta uzbūvēts tā, lai uzturētu vidusceļu.

Spēle Empire Online dod Jums iespēju attīstīt tikai četras darbības jomas:

  • Military Policy & ndash; izveidot spēcīgu armiju iespējamo būvniecībā īpašu ēku, izstrādājot zinātnisko pētījuma pamats jauna veida ieročiem. Spēcīga armija ļauj spēlētājam paplašināt teritoriju, kas savieno province uz galvaspilsētu no valsts un veidot kolonijas;^^14
  • Growth & ndash; sasniegt resursu ieguves un pieejamības iespējas. Jo vairāk cilvēku virtuālā valstī, jo lielāks darbaspēka un jo lielāka ir spēju iekasēt nodokļus. Vēl viens ienākumu veids ir tirdzniecība. Jūs varat tirgoties ar citiem spēlētājiem.
  • Diplomacy un sabiedrotie & ndash; kaimiņi un draugi par spēli ir nepieciešams ne tikai, lai izveidotu tirdzniecības attiecības un veidos un militāras alianses. Savieno esošu aliansi vai izveidot savu spēlētāju, un pat veicina vispārējā kasē, bet saņem no draugiem tehnoloģijām, militāro atbalstu, vai vienkārši var aizņemties naudu.
  • Cultural Development & ndash; Jums ir nepieciešams, lai izveidotu skaistu pilsētu ar kultūras objektiem, tas liecina par spēcīgu ekonomiku. Spēlētājs nav obligāti ar militāriem līdzekļiem var paplašināt savu teritoriju, pārējie projekta dalībnieki varētu vēlēties pievienoties spēcīgu impēriju bez cīņas.

Great People Empire Online ir vēl viena iezīme to tur dinastijas valdnieki, kas var nopelnīt savu pieredzi. Katram imperators ir savas spējas un stiprās jebkurā jomā. Ievērības cienīgs ir fakts, ka šie varoņi dzīvo reālajā dzīvē, viņi ir dzimuši, aug, noveco un mirst. Katrs liels cilvēku talantu, lai kaut ko, piemēram, tas var palielināt skaitu karavīru.

projektā Empire Online jūs varat spēlēt bezgalīgi, spēle darbojas lēni, bet lietotājs nav apnicis ilgi gaida, kamēr vienu uzdevumu, jūs varat droši darīt otru. Spēlētāji projektā spēj savstarpēji sazināties, apspriest kopīgas stratēģijas, plānus un attīstības ceļus.

Īpaša uzmanība būtu jāpievērš grafikas un skaņu. Excellent izsekot attēlu un harmonisku skaņu dizains priecēs pat visprasīgāko spēlētājiem.

 

Visas labākās spēles tiešsaistē. Heroes Žanri birkas