Crossout

Citi nosaukumi: Crossout

Crossout spēle: pasaule bez kompromisa

Crossout ir unikāla jauna MMO darbības spēle, kurā darbība notiek traks post-apokaliptiskajā pasaulē. To ieskauj izpostīta pilsēta, kas reiz bija plaukstoša metropole. Tagad viņš atrodas drupās, un kaujas mašīnas, ko izveidojuši jūs un citi spēlētāji, brauc pa tukšo ielu labirintiem.

Jūs esat gaidījis pašreizējais dizaina birojs, kuram pašam vajadzētu vadīt. Katram spēlētājam ir savs darbnīca, kurā viņš rada brīnumus, no atsevišķiem materiāliem, kas savāc milzīgu automašīnu un pēc tam atdzīvina to. Vienkārši iedomājieties šīs profesijas atvēršanas potenciālu!

Destruktīvi mākslīgie kari

Start Crossout spēle cīņai par karu. Jūsu misija ir skaidra - lai šautu un uzvarētu, lai izdzīvotu telpā, kurā nav cilvēku. Tikai mašīnas ar briesmīgiem ieročiem turpina cīnīties ar savu ideju.

Jums būs jāielādē Crossout, lai sāktu savu mašīnu modeļu izstrādi, aprīkojot tos ar:

  • Bronay
  • Ieroči
  • Turn Away
  • riteņi
  • Anti-gravitācijas platforma

Katra detaļa, kas jums ir jāattīsta, neatkarīgi no tā, vai tā ir raķešu palaišanas iekārta, mašīnbūve vai motorzāģis un urbis. Pievienojiet fantāziju un izveidojiet unikālu aprīkojumu, lai kļūtu par spēcīgāku pretinieku. Tagad tu esi līderis tērauda pašgājējiem karavīriem, kuri nezina bailes, pārvietojas uz ienaidnieku, apņem to un iznīcina.

Rūpēties par tuvcīņa un svārstību detaļām. Nevar izvairīties no cieša kontakta, un, ja bruņas ir aprīkotas ar rezerves "pārsteigumiem", jums būs vieglāk izturēt un novērst uzbrukumu. Tas arī „ienaidniekam” ienaidniekam sāpīgāk un sakņojas no savas automašīnas, atņemot tai savas priekšrocības un aizsardzību. Jums būs nepieciešamas automašīnas vieglākiem un smagākiem transportlīdzekļiem dažādiem uzdevumiem. Daži veiks ātrus manevrus un iepazīstas ar trasi, savukārt lielāki spēki tiek izvilkti.

Informācija ar spēlētājiem

Izsolē citiem spēlētājiem var piedāvāt

uzlabotus un unikālus dizainus. Tā ir abpusēji izdevīga tirdzniecība, kurā visi pārdod savus militāros darbus. Esiet radoši un drosmīgi, lai jūsu produkts būtu pieprasīts. Arī pēc kaujas laukus var paņemt priekšmetus. Ierīces, kuras iznīcinājāt, atstāj daudz noderīgu, vērtīgu lietu, un tā, lai tā nepazustu un nesaņemtu citus, kas vēlas gūt peļņu, paņemiet tos ātrāk.

Pievienojieties iPlayer Crossout un sākt cīņu ar bīstamiem bruņu personāla pārvadātājiem. Viens šāviens var iznīcināt ienaidnieka ieroci vai sabojāt aizstāvību, kas samazinās viņa kaujas īpašības. Sākotnēji jaudas līmenis nedarbosies pēc iespējas augstāk, bet, gūstot pieredzi un iegūstot punktus, varēsiet sūknēt, uzlabot pašgājējus ieročus. Jums ir visas iespējas kļūt par spēcīgu pretinieku:

  • .Izstrādājot novatoriskas iekārtas
  • Piedaloties cīņās
  • Savāc bīstamu ieroču kolekciju
  • Reti sastopamu artefaktu pārdošana par augstu cenu

Šī ir pilnīgi jauna pieeja, lai izveidotu spēļu pasauli. Pat ainavas ar novecojušām ēkām izskatās pievilcīgas. Nāk klajā ar opānu mašīnām, noformē reālu nāves baleta attēlojumu, izdalot tos, gudri pārvarot akmeņu gruvešus, sienu labirintus, atklātus laukus, skābes purvus. Cīņa pati par sevi arī izskatās iespaidīga - metāla griešana, dzirksteles kā ventilators, zemes gabali no riteņiem.

Par pirmo minūti spēlēšanas telpā tiek uzdots uztraukums un vēlme sākt drīz. Tas veicina sākotnējo stāstu, populāru žanru, lielisku grafiku, neparastu pieeju notikumu attīstībai un interesantus specefektus.

 

Visas labākās spēles tiešsaistē. Heroes Žanri birkas