Grāmatzīmes

Yitien Chronicles

Citi nosaukumi: Yitien

Spēle Yitien Chronicles ir pārlūkprogrammu balstīta fantasy spēle radīta uz tēmu Ķīnas animācijas. Jums būs spēlēt spēli Yitien Chronicles un apguva divas leģendāro ieroču piedalīsies viesiem, iesaistīties duels ar citiem spēlētājiem, lai uzzinātu smalkumus maskēties, kā arī varēs saņemt papildus bonusus. Yitien online spēle atbilst MMORPG spēle, kas tiek veidotas, pamatojoties uz jaunu ar Gu Long. Ideja ir tāda, ka tikai viens spēlētājs var iznīcināt tirānu un noteikt kārtību un mieru senajā Ķīnā! Iespējams, šis spēlētājs tu esi?

Pirms spēles Yitien , pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128MB .

Pievienoties spēlē Yitien neaizņems daudz savu laiku un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties objektu « parakstīs līdz »; [ _19_]

2. Ievadiet savu lietotājvārdu,

3. Ievadiet drošu paroli un atkārtojiet to,

4. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

5. Uzrakstiet savu dzimšanas datumu;

6. izvēlētos « Iesniegt » un Yitien Chronicles [ _1_] mežizstrāde ir pabeigta.

Yitien online ir pārlūkprogrammu balstīta spēle, pamatojoties uz RPG no R [ _2_] 2 Spēles . Perfekti skaņas efekti un zemes gabala, kas šo spēli ļoti interesanti, bet rīcība ir mazliet lēns un garš stāsts, diemžēl, var samazināt prieks Yitien Chronicles online [ _1_].

Protams, Yitien Chronicles , lai spēlētu - tas ir diezgan interesanti. Aizraujošā spēlē Yitien online , jums būs iespēja ne tikai tikties ar daudz dažādu rakstzīmes no dažādām dzīves jomās, bet arī jums būs iespēja atklāt zemi un vietas bagāts ķīniešu kultūru. Turklāt, gandrīz jebkurā vietā pati spēle Yitien veic noteiktu kultūras tradīcijas. Emei Mountain, persiku ziedu salu un citu slavenu vietās pazīstami komplekts Ķīnas faniem, jo ​​katra no šīm vietām ir vai nu simbolu vai cīņas mākslas skola ir aprakstīts kā svēta vieta, kur reiz dzīvoja kung fu meistars. Papildus šīm kopējo telpu, kas ir atzīmētas kartē, jūs atradīsiet arī atsevišķa struktūra, piemēram, forts, tempļi un fragmentiem Yitien tiešsaistes spēli.

Spēle spēle Yitien ilgst noteiktu laiku, spēlētāji ir par to pirkstiem, un tā izraisīja interesi. Dažādas quests jums nosūtīt uz milzīgu skaitu vietām, kur jūs varat konsultēties ar dažādiem simboliem, lai uzvarētu pirāti, villains, vai lūgt padomu no studentiem, un tā §

Yitien Chronicles online spēle sniegs jums trīs klasēs: no zobena dejotāji ar lielu uzbrukuma spējas, karavīri ar augstu aizsardzības līmeni un labu veselību un dziednieki ar spēju dziedēt sevi un sabiedrotie. Katra klase atbilst dažādiem atribūtiem attiecībā uz drošības uzbrukumiem, blokiem un streiki.

Noslēguma katru kvestu Yitien online dod jums atlīdzību veidā pieredzes punktus, un, kad jūsu pieredzes punktus piepildīs rādītāju apakšā ekrāna, tad jums būs pieejams, modernizācija un jaunu iekārtu. Jūs saņemsiet arī transportlīdzekli vai laikā vai mājdzīvnieku spēlē Yitien , kas sekos jums visā spēles pasaulē Yitien tiešsaistē .

Spēle ir arēnā, kur jūs varat apstrīdēt pretinieku, lai uzvarētu slavu un godu. Jūsu atveseļošanās būs uzreiz pēc kaujas, bet spēle pašlaik Yitien var izvairīties, ja jūs vēlaties tērēt nedaudz stieņiem. Jūs varat arī sacensties ar meistariem dažādu sektu Hong-fu, lai iegūtu medaļas varoni. Lai uzlabotu atribūtus savu raksturu šajā spēlē Yitien , jūs varat atrast meridiāniem. Visas balvas, apbalvojumus, balvas un slava būs nopirkt daudz interesantus priekšmetus, kurus var iegādāties veikalā, viņi dos jums papildus malu cīņā Yitien online spēli.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more