Grāmatzīmes

Witcher 3 savvaļas medības

Citi nosaukumi: Witcher 3 savvaļas medības

ilgi gaidītā spēle Witcher 3 Wild Hunt.

Pēdējais no triloģijas spēles Witcher 3 Wild Hunt 2015. gadā pirmo reizi tika izlaists 19. maijā, un 23. oktobrī parādījās atjaunināta, jauna versija. Atbildīgs par CD Projekt RED studijas izstrādi, pamatojoties uz Andrzej Sapkowski romānu "The Witcher". Lai sasniegtu visu auditoriju, uzņēmums vienlaicīgi strādāja pie One Xbox, PlayStation 4 versijām un Witcher 3 Wild Hunt lejupielādes iespējām Windows.

Geralt no Rivia - īsts profesionāls monstriem. Viņš ir ragana, un viņam ir talants maģijai, tam ir pārdabiskas spējas, kas viņam palīdzētu glābt meiteni Ciri. Spēles trešās daļas īpašā kvalitāte ir varoņa brīva kustība kartē, dažādu teritoriju apmeklēšana un spēja atrast jaunus uzdevumus.

Product izrādījās liels un pašpietiekams. Pat pirms oficiālās izlaišanas viņš saņēma vairāk nekā 200 apbalvojumus no dažādām publikācijām un tīmekļa vietnēm, vairākām balvām festivālos un kļuva par gaidāmo sezonu. Pat visstingrākie kritiķi neiebilda un izvirzīja augstākos vērtējumus, lai spēlētājiem nebūtu nekādas sūdzības.

. Cīņā visi līdzekļi ir labi.

miljoniem spēlētāju izdevās lejupielādēt The Witcher 3 Wild Hunt, un jau pavadīja Geraltu ceļojumā, kurā viņš cīnās ar monstriem un meklē dārgumus. Viņš ir vienīgais spēļu raksturs, bet dažreiz īpašos gadījumos viņš tiek aizstāts ar Ciri ar viņas spēju teleportēties.

. Jauna daļa no Witcher 3 Wild Hunt par PC Geralt ir kļuvusi vēl prasmīgāka cīnītājs. Tagad viņš var uzvarēt piecus ienaidniekus uzreiz, izmantojot divus zobenus un palīgierīces. Ar tērauda zobenu viņš cīnās par parastiem dzīvniekiem un cilvēkiem, un sudrabs ir monstriem.

Arbalety un bumbas papildus aprīkojums lieliem attālumiem. Ar viņiem varonis pārvarēs radības, kas var lidot vai peldēt zem ūdens. Tā kā viņš ir arī burvis, viņš gatavo zāles, lai iegūtu īpašas spējas, kas uzlabo viņa īpašības no savāktajiem priekšmetiem, iznīcināto monstru un augu ķermeņa daļām.

Uzbrukumu laikā tiks piemēroti precīzi streiki, uzbrukumi, izvairīšanās no ienaidnieku uzbrukumiem. Jāpārbauda mednieka izturības skala, ja tā iztukšojas, tā kļūs neērta un neaizsargāta.

10000. Helical Geralt piecas burvju zīmes:

 • Aard - nokauj

 • Igny - kontrolēt ugunsgrēka jaudu
 • Aksiy - kontrolē ienaidnieku prātus un var piespiest viņus uzbrukt saviem pašiem
 • Kwen - triecienu aizsardzība
 • Irden - uzstāda slazdus monstriem, samazinot to īpašības, sazinoties

Šīs pazīmes var paaugstināties, un to izmantošana nav tikai pret ienaidnieku. Ar savu palīdzību Geralts iznīcina akmens drupas, atver durvis, atver jaunus dialogus ar rakstzīmēm.

Darba meklējumi izskatās ļoti interesanti. Tos var iegūt no rakstzīmēm sarunā, atrodoties līķī, dēļa, kokos un citos veidos. Uzdevumi paši atgādina quests, kad raksturs seko takai, vāc priekšmetus, lūdz counter-ins.

Nepieciešamās sistēmas prasības.

As par šādu apjomīgu rotaļlietu, prasības datoriem ir diezgan demokrātiskas. Minimālais, kas jums ir nepieciešams:

 • Intel CPU Core i5-2500K 3. 3GHz
 • Nvidia GPU GeForce GTX 660
 • AMD CPU Phenom II X4 940
 • ROS 6GB
 • AMD GPU Radeon HD 7870
 • Pievienot 40 GB
 • DirectX 11
 • OS 64 bitu Windows 7/8 (8. 1) un 64-bit

Kas nevar gaidīt, lai sāktu piedzīvojumus ātrāk, Witcher 3 savvaļas medības var iegādāties jau esošos papildinājumus, bet zinu, ka 2016. gada sākumā ir plānots izlaist asinis un vīns - asinis un vīns. Šķiet, ka Witcher 3 Wild Hunt radītāji nav beiguši pārsteigumus, un jūs varat sagaidīt daudz pārsteidzošu ziņu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more