Grāmatzīmes

Wartune

Citi nosaukumi: Wartune

Game Wartune - bezmaksas MMO RPG stratēģija, kas ietver elementus sociālās stratēģijas un lomu spēles. Aizraujošu pasaule fantāzijas autors Wartune tiešsaistes spēli liks spēlētājiem justies lomu burvis, bruņinieku vai strēlnieks. Nozīmē Wartune tiešsaistes spēli ir saglabāt pilsētu kontrolē un iegūt līdzekļus, lai būvētu jaunas ēkas.

Pirms spēlējot šo spēli Wartune, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Pievienoties spēlē Wartune nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1.                   Galvenajā lapā, izvēlieties objektu « izveidot kontā »;

2.                   Lūdzu, ievadiet savu segvārdu,

3.                   Enter e - mail ;

4.                   Ievadiet paroli un apstipriniet to,

5.                   Ievadiet savu dzimšanas datumu;

6.                   Izvēlieties « iesniedz » Wartune un reģistrācija ir beigusies.

Jo Wartune Online esat lietojis par lomu varoni, kas apvieno jūs varat izvēlēties sevi par piederīgu vienai no trīs dažādās klasēs. Klasi nosaka spēlētāja spējas, viņam būs cīņas Wartune tiešsaistes spēles laikā, bet grīda - tas ir pilnīgi personīgā izvēle. Kad jūs kļūstat spēlēt Wartune, jums būs piekļuve dažiem viesiem, kas ir dota, lai jūs kā sākotnējo mācību grāmatas. Sākotnēji spēlētāji mācīties un iepazīt pasauli un nodarbojas ar kaujas cīņās Wartune tiešsaistes spēles. Jums būs iespēja spēlēt Wartune un, savukārt, lai uzbruktu otru automātiski, līdz brīdim, kad kāds dod klajā pirmais, kad akumulators izlādējas, lai gan spēlētājs ir arī iespēja izmantot prasmes, viņš bija ieguvis, tie parasti ir spēcīgs un specefekti. Attīstīties kā spēlētāji spēlē Wartune tiešsaistē, viņiem būs iespēja szdavat papildu karaspēku savā grupā, kas uzbrūk automātiski.

Pēc sākotnējās quests un kaujas izlūkošanas Wartune tiešsaistes spēļu spēlētājiem uz pilsētu, un nekavējoties veikt viņu savā aizgādniecībā. Šajā posmā spēlē jums būs veidot pilsētu Valūtu un resursu savākto. Wartune stāsts tiešsaistes spēli šajā sadaļā ir ļoti līdzīga šādu stratēģiju.

No viedokļa sociālo funkciju Wartune spēle ir reālā laika tērzēšanu. Spēlētāji var arī izmantot īpašas preces, piemēram, "rupors" pārraidīt ziņojumus no citiem spēlētājiem. Šī funkcija būs ļoti noderīgi, ja, pieņemot darbā ģildes biedriem Wartune online, bet liels skaits cilvēku, kas ir faktiski izmantoti šo funkciju, viņi saka, ka tas ir bezjēdzīgi.

In reāllaika tērzēšana, spēlējot Wartune tiešsaistes spēli var pievienot arī viens otru, lai draugiem sarakstiem, ievadiet ģilde, sadarboties ar dažādu darba vietu. Spēlē Wartune arī izsekošanas elements, proti, ir Jūs varat uzzināt, ko ģildes un spēlētājiem sacensties.

Kopumā Wartune online spēle ir diezgan laba spēle, kā arī intensīvu stratēģiju. Spēle Wartune , protams, nav perfekta spēle, bet stāsts tas ir, bez šaubām, ir pelnījis daudz lielāku veiktspēju, salīdzinot ar citiem konkurentiem sociālajā tīklā. Spēle ir daudz satura spēle, kas dod jums iespēju izpētīt Wartune tiešsaistes spēli ilgu laiku, un tādējādi Wartune online pelnījusi spēlēt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more