Grāmatzīmes

WarSide

Citi nosaukumi: Varsayd

WarSide spēle - laba fantastisks rīcības MMORPG ar labāko kombināciju lomu spēlē sistēmu un taktiskā šāvēja. Lielākajā Visumu vārīties karš starp trim sabiedrībām. Tas ir klienta spēle, kurā spēlētāji apstrīdēt viena otrai un cenšoties pierādīt savu nevainību, kas visvairāk izdomas komandu cīņas. Jums ir jāizvēlas pusē, lai cīnītos par to, ko jūs vēlaties, un varēs uzreiz lēkt uz spuroties. Nav garlaicīgs gaidīt! Visi ir ļoti dinamiska un daudzveidīga. In WarSide online ir patiešām aktīvu dzīvesveidu! Piedāvā dažādas spēles režīmi, spēja izveidot raksturu, lai atbilstu jūsu stilu, elastīgu attīstību, sākotnējo kaujas kartes, skaistu ieroču arsenālu un daudz citu jauku mirkļus. Piedalieties Avid opozīcijā, skāra visu savu spēju, lai uzvarētu!

Lai spēlētu šo spēli WarSide klientam ir uzstādīta. Uzstādīšana izdodas, un spēle būs neizdoties, ja dators atbilst šādām sistēmas prasībām:

- OS Windows XP/Vista/7;

- Pentium 4 / Athlon vai augstāka

- Video Nvidia GeForce FX 5200 / ATI Radeon 9500 / Intel GMA 950 (i945G) ilivyshe

- 1 GB RAM un 1 GB cietā diska vietas.

Lai veiktu nepieciešama uzstādīšana WarSide reģistrāciju. Izveidojot kontu, jums ir jāievada šāda informācija: e-pastu, forums, paroli (ar apstiprinājumu). Pēc tam pārbaudiet spēle prasa WarSide pārrakstīt vārdus iepriekš. Tad jūs varat nospiest "Reģistrēties", tādējādi apliecinot piekrišanu saņemt jaunumus un noteikumu pieņemšanu.

Play Jūs WarSide rakstzīmi, kura izskats radīs savu. Ne tikai jums izvēlēties jūsu sejas, matu, bet var izrotāt varonis rētas vai tetovējumiem. Jums ir arī izvēlēties vienu no trijām karojošajām valstīm. Let 's redzēt, ko viņi izskatās. Zetta Corporation ir izdevies ne tikai radīt monopolu uz vienu no planētām, bet galu galā paplašinājušas klāstu tās ietekme uz daudzām citām planētām. Kapitāls šeit ir pilsēta, bet okupētajās teritorijās jauda līderis Tyler ODSs ne mazāk spēcīga. Sludina jārespektē sabiedrība totalitāro kapitālismu. Ir labi attīstīta gaismas enerģiju ķīmijas un smagās rūpniecības. Valsts pārstāvji mēdz izplatīties visā galaktika tās ietekmi uz tirgiem un izejvielu avotiem. Galactic pašvaldības darbinieki un inženieri brīvās vietas - parādījās uz satelīti gāzes gigants Koloss sabiedrībā. Vienlīdzība valda šeit. Proletariāts un intelektuāļi mēģināt atrast kompromisu, lai dzīvotu mierā un saticībā. Kapitāls šeit - Tween un līderis komūnas ir Radin. Vismodernākās tehnoloģijas - vieglo un smago fizisko ķīmiskās. Iedzīvotāji valsts sapni par līdzsvarotu dzīvi bez problēmām un iespējām, lai apmierinātu steidzamas vajadzības ikvienam iedzīvotājam. New Empire - aristokrātisks valsts ar kapitāla Eden. Pārstāvji impērijas gatavi atbalstīt jebkurā veidā viņu līderis Ilnura kas reiz spēks konfiscēti tronī viņa tēvs. Situāciju pasliktina fakts, ka, lai zinātu Galaxy neņēma to, kā valdnieks. Apvainots par šo faktu aristokrāti, kas vēlas darīt visu iespējamo, lai pierādītu pretējo. Viņi ir pārliecināti, ka viņu līderis ir spējīgs radīt absolūtu monarhiju, kas tiks balstīta uz lēņu tirgus attiecībās. Attīstot gaismu un smagu fizisku enerģijas tehnoloģijas, iedzīvotāji valsts ir tendence, lai sasniegtu otro Golden Age. Dārgie spēlētāji, izvēle ir jūsu rokās! Jums ir tiesības pievienoties tiem, kurus redzat fit.

Varoņi, kuri kļūst WarSide spēlēt, piederēs vienā no četrām klasēm. Jūs varat būt sargs, algotņu vai sejas mednieks. Tie atšķiras viens no otra, ne tikai pēc izskata, bet arī unikālas spējas. Katrs burts ir apveltīta ar sākotnējiem raksturlielumiem un jūsu uzdevums - sūknis tos. Pieejams arī izvēlēties specializāciju ar savu garšu. Izpildot PVE misijās un piedaloties PvP cīņas, jūs uzkrāt pieredzi. Starp citu, viena cīņa ilgst apmēram 10 - 15 minūtes. Vairāk pūles jūs izdarīt, jo vairāk taustāmu rezultātu.

Game Varsayd iesaka ne tikai cīnīties ar citiem spēlētājiem, bet arī uzzināt, kā veidot attiecības. Jums ir pievienoties komandai, galvenokārt tāpēc, ka attīstība gabala ir saistīts ar komandas cīņas. Ir iespējams arī izveidot tirdzniecības attiecības. Jūs varat veikt darījumus, izmantojot izsoles vai pastu.

Tā kā spēle izplatīšanās modelis bezmaksas-2-play, tas ir jautri pieejams jums pilnīgi bez maksas. Iesaistīties interesantā pildot jūsu atpūtai - un jūs aizmirst, kas nesa! Mēs varam tikai novēlēt Jums jauku pieredzi un labu veiksmi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more