Grāmatzīmes

Wargame 1942

Citi nosaukumi: Wargame 1942

Wargame 1942 tiešsaistes spēles - bezmaksas klientu apkalpošanas stratēģija, kas ir ieviesta pārlūkprogrammā. Wargame 1942 play - tas nozīmē justies savā ādā, jo mūsu senči bija izdzīvot Otrā pasaules kara laikā. Kļūt komandieris uz zemes jums piešķirto vadītājs armijas un iet bezbailīgi uz slaktiņu ar ienaidnieku. Nezaudē cerību palikt uzvarētājs, pat tumšāko brīžos. Galu galā, īstais varonis var būt tikai tas, kurš ir gatavs cīnīties līdz nāvei. Ērti un labi izstrādāta saskarne spēle noteikti ir priekšrocības Wargame 1942. Uzņēmums Looki rūpējas radīt ērtu spēli visu vecumu lietotājiem. Šie palīgi palīdzēs sistēmu un labas zināšanas. Priecē un pieejamība spēle pasaulē.

Sistēmas prasības ir minimālas:

 • Interneta pieslēgums
 • Operētājsistēma Windows
 • 1 GB RAM
 • Procesors Pentium

Ja esat izveidojis kontu uzņēmuma iepriekšējiem projektiem Looki , pārreģistrē Wargame 1942 nav nepieciešama . Tomēr iesācējiem vajadzētu sniegt nepieciešamo informāciju, aizpildiet atbilstošo veidlapu tīmekļa vietnē spēli:

  1. Mana segvārdu
  2. E-pasts
  3. Password
  4. Piekrītiet Lietotāja nolīguma

Pēc reģistrācijas spēlē Wargame pagājis 1942, jūs pasniedza sākuma naudas summu un zemes, uz kuras tā ir hostinga. Mēģināt gudri ieguldīt savu naudu attīstībā pirmā armija. Laika gaitā attīstīsies zeme, kas pieder. Tas ļautu ganāmpulka dīzeļdegvielas un citus kurināmā veidus. Nepieciešamības gadījumā "melnā zelta" tiek pārveidots naudu. Monētas ir noderīgi, lai iegādāties aprīkojumu, kas nepieciešams arsenālu un citas noderīgas lietas. Munīcijas spēles Wargame 1942 liecina, izvēloties dažādus pistolēm un ložmetējiem, rokas granātas, vestes, signālraķetes un pat komplekti. Nav karš neizmantojot dzelzs, bet arī diplomātiskās prasmes, kā arī doma-play taktika ceļā uz uzvarētāju lomu.

Kā komandieris ir jāatrod spēks, lai kontrolētu daudziem aspektiem. Izsmalcināta ekonomiku, kas izveidota ražošanas kaujas vienību militāro tehnoloģiju pētniecības organizācijas, līdzsvarota veidojot nepieciešamos objektus - veiksmes nākotnes uzvarām. Ienaidnieks un mēģina greifers jums pieder teritoriju. Nedod viņam iespēju! Jaudīgs armijas, gaisa spēku, flotes un aizsardzības neļaus ienaidnieks, lai sasniegtu savus mērķus. Pilns jums justies kā karstā militāra notikums pazūd, kad imunitāte, ka Wargame 1942 pārlūka spēle deva oklimatizatsii pirmais spēļu pasaulē.

Host militāro bāzi ir jārūpējas galvenokārt par ēkas ģenerālštābs. Tad jums vajadzētu domāt par citiem objektiem, kas tradicionāli tiek sadalīta šo spēli veidiem, kas nav

 • Resource (Dzīvojamo, vairāku ģimeņu mājām, universitātes, naftas platformas, mīnas)
 • Militārie (Kazarmas, šautuvēm, poligonu, ieroču rūpnīcas, ģenerāldirekcija Secret Service)
 • Ekonomiskās (rūpnīcas, bankas, tirdzniecības centrs)

Resursu būvatļauja

 • Pēckara
 • Sniegt nepieciešamo izglītību
 • Izraksts vērtīgus resursus

Tirdzniecība

 • Lai pielāgotu naudas plūsmu
 • Ietaupīt naudu
 • Izdarīt labāko darījumus

Pateicoties militāro ēku kļūst iespējama

 • Ieroču
 • Aizsardzības organizācija teritorija
 • Apmācība talantīgs līdzekļi

Tikai attiecībā uz pareizu prioritāšu dizzying panākumus kļūt par savu lepnumu. Jābūt līdzsvaram starp attīstību militāro kompleksu, ražošanai nepieciešamo resursu un finanšu lietām.

Spēle pasaule dos prieku visiem, ka neatkarīgi no jums. Prieks, ka mītne ir prototips to, lai paliktu tajā rada realitātes izjūtu. Pie sienām karājās ar kartēm, atskaites, diagrammas ar informāciju par iepriekšējām cīņām. Šāda atmosfēra plus brālis ekrāns, kas ļauj ātri uzzināt par priekšrocībām pār ienaidnieku, ir pieņemt pareizos lēmumus un ātri. Nebaidieties, lai veiktu ātrus manevrus. Sistēma, atlīdzības un veicināšanas savu garastāvokli, kas savukārt būs iedvesmot jums iekarot jaunas virsotnes.

Ja jums ir apnicis solo mēģināt uzvarēt, pievienoties aliansei. Tādējādi, atradīs līdzīgi domājošiem un uzticams kompanjoni.

Vajadzētu pieminēt vēl vienu spēli funkcijas. Tur meteoroloģijas centru, ar kuru palīdzību jūs varat kontrolēt laika. Tad ietekme laika apstākļos uz rezultātiem cīņas, zināms ikvienam. True, lai šādas dīvainas lietas var būt pēc investīcijām dimantiem (reālās) vai spēlēt naudu.

Spēlēt spēli Wargame 1942 - tas nozīmē, ka iziet pārbaudi kara rūdījums savu garu, un sajust prieku par savu ietekmi uz vēsturi. Vai jūs domājat, ka zobi, ja jums to vajag? Nav vērts kāds ir minējums, izbraukšana visas uz savu pieredzi. Let Fortune smaida par jums!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more