Grāmatzīmes

Warcraft 3: Frozen Throne

Citi nosaukumi: Warcraft 3: Frozen Throne

Warcraft III: Frozen Throne - dators stratēģijas spēle reālā laikā. Precīzāk spēle Warcraft 3 Frozen Throne tika prezentēts kā turpinājums trešo daļu kulta spēli-Warcraft III: valdīšana Chaos. Pirms jums kulta spēli miljonārs. Izstrādātāji, uzņēmums Blizzard visas iespējas ir izlaidusi spēli, kas ļauj tikai dažas nelielas izmaiņas, drīzāk papildinājumus. Mezgloti jaunu sižetu, bet tā turpina stāstu par Warcraft III: valdīšana Chaos.

Tāpat kā jebkura datora spēli, spēle Warcraft 3 Frozen Throne internetā ir Warcraft 3 Frozen Throne video un ekrānšāviņi, ka mēs iesakām pārskatīt pirms sākat spēli. Un, lai pabeigtu lasīt šo pārskatīšanu. Pat ja jūs esat ventilatoru no šīs sērijas spēlēm. Tad jūs varat apmeklēt vietni un lejupielādēt Warcraft 3 Frozen Throne.

Play Warcraft 3 Frozen Throne Jūs varēsiet spēlēt lomu raksturs vairākās kampaņās, kur ievadīt, vai drīzāk kuru izvēlēties. Šajā spēlē nedaudz atjaunots kampaņa - četras jaunas kampaņas:

• «šausmas no dzīlēm";

• «nolādēt Avengers"

• «Lord of Darkness"

• «ugunīgs bezdibeni."

"Terror no dzīlēm" - pārstāvji Night Elves. Izstrādā atsevišķas gabals, kas saistīti ar kalpotājs Illidan

"Nolādēt no Avengers" - Blood Elves (Avengers). Tiek izcīnīts starp Inhumans - elfi, un armijas Kunga Garithos.

"Lord of Darkness" - pārstāvji no Undead. Gabals griežas ap tēlu nāves bruņinieks Arthas.

"Fiery bezdibenis" - karavīri kampaņas Orcs. Iebilst pret visiem tiem, kas iebilst pret tiem.

Spēle Warcraft 3 Frozen Throne varoņi visi ir fantastiski, izdomāts fantāzija veidotāji. Quite kā arī visu spēli. Jums ir iegrimis pasaulē neeksistē realitātes tirdzniecību. Bet gabala spēli aizraujošu un izklaides braucienu luring un kaujas.

Jums atgriezties antīkajām zemēm kā Azeroth. Un tagad jūs gaida asiņainā konfliktā. Ir jaunas rakstzīmes. Pasaule ir kļuvusi drūma, biedējošu un pilns ar dusmām. Un nav brīnums, pēc šāda nežēlīga karavīrs.

Šajā spēlē jums ir veikals - krodziņš, kur var iegādāties neitrālu varoņiem. Katra rase ir jaunas vienības un viens jauns varonis. Arī astoņi jauni veidi kareivjiem. Mainījusi izskatu un teritorijas - būvju veidiem un ainavu.

Būs arī ļoti dažādas bruņas veidiem un ieročiem katram raksturs.

Play Warcraft 3 Frozen Throne ir augstākās kvalitātes grafikas, pietiekami augstā līmenī zīmēšanas rakstzīmes. Kas daudz jautrības no spilgtu un skaidru attēlu. Muzikālais pavadījums ir saskaņota ar veiksmīgu kombināciju un tāpat ovācijām spēles laikā.

Cirtaini draugi, jo tas ir nepieciešams, lai pabeigtu darbu, kas spēlē Warcraft III: valdīšana Chaos, un vēlams, vienā un tajā pašā komandā.

Ļaujieties pilnīgi un justies trīce cīnīties monstriem, disgraces lai sasniegtu šo mērķi.

Pasteidzieties spēle Warcraft 3 Frozen Throne lejupielādēt. Un tas nav beigas, pagaidiet grand turpinājums! Veiksmīga tu spēlē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more