Grāmatzīmes

War2 Glory

Citi nosaukumi: War2 Glory

Game War2 Glory - bezmaksas pārlūku stratēģiju, kas balstīta kaujas reālajā laikā. Kļūstot puse virtuālo Otrā pasaules kara jūs pastāvīgi cīnīties ar saviem ienaidniekiem, mācoties apvienot spēkus un izstrādāt taktiku, lai mēģinātu, lai paplašinātu savu karaspēku. World karš 2 Glory online - ir vieta, kur cīņas ir cīnījās visur uz sauszemes un jūrā un gaisā. Tāpēc, ka sadursmes nevar izvairīties. Vairāk, ka konkurenti būs īstenie, un to projektu daudz, jo spēle jau ir kļuvis diezgan populārs. Sejas off ar reāliem cilvēkiem daudz patīkamāk, nekā mēģināt outsmart mākslīgo intelektu. Šādas cīņas ļauj iemieso visvairāk sarežģītu, drosmīga stratēģija. Esi gudrs komandieris - un jums izdosies!

Spēlēt spēli karš 2 Glory , iespējams, pat ar minimālu datora konfigurāciju. Sistēmas prasības Pašreiz šis produkts ir ļoti pieticīgs. Ja dators ir savienots ar internetu karš 2 Glory reģistrācija aizvedīs jūs uz breathtaking pasaulē, kur visvairāk aizraujošu notikumu seko viens otram. Izveidot kontu vienkārši. Jāievada lietotājvārds, parole, e-pasta adresi un drošības kods (ar attēliem). Vēl viena spēle War2 Glory pārbaude vēlas, lai jūs ielieciet ķeksīti apstiprinājumā par pieņemšanu lietotāja līgumu. Ātri, aizpildot nepieciešamos laukus, jūs varat uzņemties komandiera un lēnām sāk apzināties savas tālejošus plānus.

Paturiet prātā, ka panākumi šajā karā, ir atkarīgs no daudziem faktoriem: valsts par karavīru skaits karavīru armijā, attīstības līmenis pilsētas uzticēts, lai jūs, īpašumtiesības uz šiem vai citiem tehniskiem līdzekļiem, kas iegūti izlūkošanas informāciju, kā arī alianses laikā uzticamība , kuras sastāvā bija. Jums būs vadīt savu saimniecību un mēģināt uzņemt visus līdz vissīkākajai detaļai. Celtniecība un attīstība pilsēta - viena no galvenajām sastāvdaļām spēle. Lai to, kas labāks laiks, lai dotu pietiekami daudz būvniecība un citiem jautājumiem, kas prasa uzmanību. Jums jāzina, ka šajā skarbajā pasaulē, viss ir savstarpēji saistīts, un ņemot veikšanai misijas, jūs nopelnīt naudu un pieredzi, kas galu galā var izmantot, lai atvērtu jaunus veidus ēku jūsu pilsētā. Pastāv iespēja, kā uzlabot esošo ēku. Galvenais - zināt, tieši to, ko vēlaties, un tiecas uz pilnību.

Lai karš 2 Glory spēlē, jums ir nepieciešams izdarīt izvēli starp divām esošajām partijām. Vācija un anti-Hitlera koalīcijas ir nesamierināms naids. Visas cīņas, kas notiek, notiek starp pārstāvjiem, abu konfliktējošo frakcijām. Vai tas ir reāls spēlētājs vai datoru karavīri cīnīties viņš var tikai pielipušais daļu, kas izslēdz pats. Īpašas priekšrocības vai fašistu saceļas pret viņiem cilvēku nav. Tikai dažas atšķirības tehniku ​​un pieļaujamo ēku. Tāpēc spēle BaF2 Glory solās būt interesants, un cīņa tik tuvu reālā tiem. Sajūta, ka viss, kas notiek pašreiz, veicina laba grafika. Viņa ir geju liela summa pozīcijas.

Nice, kas sāk spēlēt karš 2 Glory , jums baudīt milzīgu iekārtu, kas ir paredzēta saskaņā ar zīmējumiem šajos laikos. Autentisks transportlīdzekļi, un kara Otrā pasaules kara uzkrāt vairāk nekā 40 vienības. Katrs ierocis ir savas priekšrocības un trūkumi, un to izmantošana ir būtisks jūsu stratēģijas elements. Tāpēc Pick up ieroču uzmanīgi, jo galvenās cīņas - gudru taktiku. Jums būs iespēja uzvarēt pat tiem ienaidniekiem, kas ir potenciāli lielāks, nekā jūs. Ja jums izdodas, lai izvēlēties pareizo uzvedību, jūs uzvarēt viegli pirmajās līnijās ranga spēlētājiem.

Visbeidzot, ir vērts teikt, ka jūs varat izvēlēties sev spēles stils. Jūs varat cīnīties viens pats vai pievienoties jebkura klana. Kā daļu no alianses jūs justos droši, bet tas, kā viņi saka, ir personiska lieta. Spēle tika izveidota, lai jūs varētu atpūsties pēc viņas, lai darīt, kā jums patīk! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more