Grāmatzīmes

Tauta Fate

Citi nosaukumi: Tauta Fate

Fate of Nation Online - multiplayer pārlūkprogrammu balstīta stratēģijas spēle, kas risinās reālā laikā. Turklāt projekts neprasa ieguldījumus, tāpēc jums vēl ir iespēja nopelnīt reālu naudu. Tuvojas par celtniecību un attīstību viņu pašu pilsētu, jūs iepriekš uz loģisko ķēdes gadsimtiem - no akmens laikmeta uz nākotni. Un summējot katrā no pagātnes posmā jums uzcelt vienu no pasaules brīnumiem. Tas ir būvniecības brīnums, un jūs varat saņemt vai nu naudu, vai in-spēle valūtā. Kamēr jūs pats norādīt, kāda alga jums labāko piedāvājumu. Gada tautas spēles liktenis nodrošina dalībniekus ar plašu darbības apjoms. Spēle karte lielums 1000-1000 šūnas var ne tikai paplašināt ēku, bet arī veikt izlūkošanas laikā justies vispār ērti. Pēc hitting pirmo reizi šajā brīnišķīgi pasaulē, jūs domājat, ka jūs esat šeit ar sevi. Bet tas ir nepieciešams, lai veiktu pirmo pētījumu, tas atrod daudz kaimiņiem. , Un tie ir noteikti attiecībā uz jums atšķirīgi. Kāds draudzīgs, kāds naidīgi. Tāpēc, lai varētu sasniegt ar citiem, jums vēl ir daudz - un mācīties slēgt līgumus, un atspoguļo agresīvu uzbrukumu. Come on! Tauta reģistrācijas liktenis paver pasaule pilna ar piedzīvojumiem!

Sistēmas prasības attiecībā uz spēli ir diezgan pieticīgi: viens no mūsdienu pārlūkprogrammām (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer 9 i vische, Opera i Safari) un paplašināšana displejs ir mazāks nekā 1280x800 (vēlams 1440h960). Turklāt lejupielādēt nekas. Jūs varat apmeklēt vietni jebkurā laikā, pat ar kādu citu datoru, pat no mobilā tālruņa. Pievienoties spēlē nāciju liktenis šādi:

- Ieviests segvārdu;

- Izdomāja paroli;

- Ziņojuma e-pasta adresi;

- Papildu dati (izvēle no spēles pasaulē, iesācējs vai pieredzējis lietotājs, krāsa karoga, nosaukums, pilsēta, codeword īstais vārds).

Visbeidzot, jums ir nepieciešams uzklikšķināt uz "Pievienoties spēli".

Spēles liktenis Nāciju tika izveidots stilā "civilizācijas". Tagad jūs varat apgūt trīs laikmetu - akmens laikmeta senatne un viduslaikos. Veidotāji sola, ka būs pieejama tuvākajā laikā, un nākamais laikmets - Jaunais laiks, tagadne un nākotne. Katrs laikmets ir pievienota tās īpatnības. Katru reizi ir savas īpašas vienības, kā arī pieejamās ēkas. Un, protams, vēl vairāk jūs pārvietot, jo labāk jūsu izredzes. Piemēram, akmens vecuma lieta, cik vien iespējams, lai veiktu pētījumus, lai novērstu konkurentiem, lai attēlotu šos teritorijas, kas būs noderīga. Raksturo ieviešot naudu senatne. Tagad, bez tām nav iespējams ietvert vienības pilsētas ēkām, kā arī viņiem ir nepieciešams veikt tirdzniecības darījumus. Viduslaiki sedz evaņģēliju, ka jūs varat beidzot izveidot savu valsti. Daži spēlētāji var veidot un turpināt spēli ar vienu karogs, vadoties pēc kopīgiem mērķiem. Jaunā virtuālā laiks ir ļoti līdzīgs klāt. Unfolding spiegošanu, zādzība notiek visur, atmosfēra ir piesārņota rūpniecības atkritumi. Bet jūsu rūpnīcas, elektrostacijas tagad intensīvāk.

Let 's redzēt, kas jums ir nepieciešams, lai veiksmīgi spēlēt spēli of Nation liktenis. Kā jau minēts, pētījumā ieņem īpašu vietu spēle. Bet nav jāuztraucas par to, kas būs tērēt savu dārgo laiku. Jūs vienkārši norādīt, kas jūs interesē, dot uzdevumu savu sertifikātu un nosūta tos off. Jūs vienkārši gaida ziņas. Arī jūsu uzticīgie kalpi saņems tie, kas sevi var aplaupīt kaimiņš un dot upuri, lai atrastu šūnas bagāts resursus. Starp citu, resursi ievērojami palielina izredzes uz labu attīstībai. Tie nav obligāts elements, bet, kad jūs saskaraties, nav nolaidība iespēju veikt ieguvi par dažiem auglīgā šūnā. Resursi ļauj jums izveidot spēcīgāku veidu karaspēku, un, protams, uzlabotas iespējas. Kam uzcēla pilsētu, jums nav apstāties tur. Gluži pretēji, jo vairāk pilsētas būs zem jūsu iestādi, jo labāk. Play of Nation vērts paturot liktenis prātā, ka katra darbība prasa laiku. Piemēram, lai pārvietotu karaspēku no vienas šūnas uz otru prasa 1-2 minūtes, un ēkas būvniecību dažas stundas. Šāda sistēma ļauj nodrošināt dažas problēmas. Tāpēc uzskatu, ka uz savu pilsētu kustībā karaspēku, jums būs laiks, lai sagatavotos cīnīties vai veikt pasākumus, lai noslēgtu neuzbrukšanas līgumu.

Ir vērts pieminēt, ka iespēja uzsākt būvniecību brīnumu gaismas "monolīts" vyborot nepieciešamību. Jautāt, kāpēc jums ir nepieciešams, un ir pietiekami daudz rūpes? Nu, ja jums nav nepieciešams bonusu veidā patiesa, tad sēdēt mierīgi!

Sāktu no tautas liktenis spēlēt tieši tagad, lai pilnībā izbaudīt visas funkcijas kvalitatīvu produktu: dinamika notikumiem, liels grafikas, skaņu mehānika, intuitīvu saskarni, spēju izmantot taktiku, ērtības tādā nozīmē, ka tas nav nepieciešams tērēt daudz laika.

Ļaujiet spēle parādīs jums īstu baudu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more