Grāmatzīmes

Elders Ritini 5: Skyrim

Citi nosaukumi: Elders Ritini 5: Skyrim

Elder Scrolls V: Skyrim - datoru lomu spēlē spēli ar atvērtā pasaulē. Spēle Elder Scrolls V: Skyrim turpinājums iepriekš izsniegto izdevumos spēle sērijā The Elder Scrolls. Šī ir piektā versija atbrīvo 2011. Ja jūs iedomātā kaujas dzīves un vēlas kļūt par varoni valsts, tad šī spēle ir priekš jums.

Par aizraujošu iet spēle Elder Scrolls V: Skyrim ir ieteicams sekot iepriekšējās četras spēles. Tā kā stāsts ir saistīts, ir turpinājums notikumiem. Un fani būs daudz vieglāk spēlēt. Arī to, kas būtu labāk zināt spēle, mēs iesakām, lai sāktu, pabeigtu lasīt šo pārskatīšanu, tad redzētu, Elder Scrolls V: Skyrim video. Tad iet uz vietas un var spēlēt Elder Scrolls V: Skyrim lejupielādes.

Darbības spēle aktuālās provincē Skyrim fantastisku, kas atrodas uz kontinenta Tamriel. Šajā iedomu pasaulē pasniegta kā no faunas pārstāvjiem un ūdens pasauli, tomēr reāls. Un šeit jums šķiet, sākumā, kā nenosaukts varonis. Bet nākotnē, šķiet, ka esi nogalinājis pūķi iepriekšējās spēles, un jūs pārvietot jaudu un jums ir Dragonborn. Un vārds jums Dragonborn.

Visā spēle, jūs varat brīvi ceļot pa diezgan lielu spēli pasaulē, lai izpētītu to visu apkārt. Paklupt uz darbu un Elder Scrolls V: Skyrim quests, kas veic ceļā uz galveno mērķi.

Galvenais mērķis spēle Elder Scrolls V: Skyrim - sakaut pūķis Alduin, pasaule ēd un apturēt citu pūķi atgūšanu.

Šajā spēlē Elder Scrolls V: Skyrim bruņas un ieročus pieejamība ir ļoti svarīga. Galu galā, ļaunie spēki ir par brīdinājumu.

Jūsu līmenis ceļas tikai uzlabot prasmes, ar noteiktu skaitu no tiem. Šajā spēlē ir īpašas spējas - talants, kas saņem uzlabot prasmes.

Šajā spēlē Elder Scrolls V: Skyrim spēlēt uzmanīgi, jo jūs varat saņemt slimības. Un tas samazinātu savas prasmes. Ir īpašas slimības: lycanthropy, vampirism, kanibālisms. Noteikt, ka esat slims, jūs varat izmantot citiem. Viņi lūgs jums uzvedinošus jautājumus. Var izārstēt ar palīdzību tempļi un statujas vai dziru.

Atjaunots šeit un cīnīties sistēma. Jūsu raksturs cīnās ar abām rokām. Tik efektīvi aizstāvēt sevi.

Game 5 Skyrim Elder Skrols savu raksturu var sākt vienu no ģildes

• Companions;

• Tumšā brālība;

• College of Winterhold;

• Zagļiem;

• Imperial Legion;

• Bard College;

• Blades.

Companions - algotņi, daži no tiem ir vilkacis.

Dark Brotherhood - viss, kas palicis no Assassins.

Koledža Winterhold - kolekcija burvjiem, kuri ir visvairāk spēcīgu burvju pilnvaras.

Zagļi - pārstāvji no zagļiem.

Imperial Legion - vai Stormcloaks. Atlasi no abām pusēm jums.

Bard College - piedzīvojumu.

Blades - vai Greybeards. Izvēle krīt, kad uzvaru galvenajā meklējumos.

Spēle ir augstas kvalitātes grafikas, kas atbalsta mistisku noskaņu, palīdz arī šajā mūzikā. Šeit gaida jūsu palīdzību. Laba spēle!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more