Grāmatzīmes

Sindikātu ARKON

Citi nosaukumi: Sindikātu ARKON

Laipni lūdzam sindikātu ARKON online - unikāla spēle pasaulē, kur tūkstošiem spēlētāju cīnās, noslēgt alianses, tirdzniecību vai vienkārši jauki runāt. Tas ir unikāls lomu spēle, viss fantāzija Visumu. ARKON milzu metropole tālā nākotnē, veido atšķirīgu jomas, kurās kiber-punk stilā kopā ar ainavu un XX gs.

Tiešsaistes spēli sindikātu ARKON mest jums karstu cīņā pret spēli rakstzīmes un reāliem spēlētājiem, liela mēroga cīņas, kur spēlētāji varēs sagūstīt klanus un kontrolēt visu pilsētu teritorijas, radot ietekmīgu un spēcīgu sindikāti.

Tiešsaistes spēli sindikātu ARKON ir šādas sistēmas prasības:

• Operētājsistēma Windows XP / Vista / 7

• Video karte: nVidia 5700GT / ATI x800

• Procesors: Intel Pentium 4 martā. 0 GHz / AMD Athlon x64 4000

• Operatīvā atmiņa: 1 Gb

• Cietais disks: 3Gb

, Lai spēlētu spēles sindikātu ARKON tiešsaistē, jums ir nepieciešams, lai instalētu programmu - klientu, lejupielādes saiti, ko jūs saņemsiet pēc reģistrācijas. Tikai neaizmirstiet, lai atjauninātu draiveri video kartei.

Pievienojies spēļu sindikātu ARKON šādi. No spēles preses vietne pogu "Izveidot kontu". Tad jūs ievadiet:

• Jūsu e-pasts (tas autorizēties)

• paroli

• kodu no attēla.

Ja jūs esat aicināti spēlēt draugs, ievadiet savu vārdu uz vietas vai nodošanas kodu. Nospiediet pogu "Create Account", un jums nosūtīt vēstuli ar apstiprinājumu par reģistrāciju. Lejupielādēt un instalēt klienta - sindikātu ARKON un reģistrācija ir pabeigta.

Sindikātu Arkon tiešsaistes spēli sākas ar simbolu izvēli. Šajā spēlē divas nometnes. Neovitaly aizstāvji rasu tīrību, tērpušies spēcīgu kaujas ekzoskeletoniem un komandas armija robotiem.

Implanterā pārkārtot sevi pēc vēlēšanās un iegribas, izmantojot visvairāk fantastisks implanti. Tas var izskatīties smieklīgi, un, iespējams, biedējoši: neovitaly konkurēt ar stipri bruņu viegli ģērbušies, izveicīgs un ātri implanteros.

Online spēles sindikātu ARKON piedāvā šādas rakstura klasēm:

• Neovitaly - Psionic, skautu, inženieris.

• implanters - bionika, killer spēlētājs.

Play spēli online sindikātu ARKON ir jo īpaši interesanta kā "burvis" - Psionic vai Bionika. Protams, tie nav burvji, un bruņojušies ar jaunākajiem sasniegumiem zinātnē un tehnoloģijā. Aizstāvis inženieris - spēcīgi tuvcīņa vienībām. Killer un Scout - veikls un bīstamu Rangers.

Visi spēle rakstzīmes ir divas svarīgas īpašības:

• valdzinājums (definē prasmes)

• izturība (skaits, dzīves un atgūšanas likme).

Arī katrai klasei ir sava īpaša, unikāla ar saviem parametriem.

Charisma un izturību jāpalielina, sūknējot varonis, vai pērk implanti un ekzoskeletoniem.

Lai būtu laimīgi un tiešām spēlē sindikātu ARKON, jums ir izpētīt koku kaujas prasmes, kas raksturīga katrai klasei. Savieno rindās jebkura frakcija, jūs saņemsiet vairāk noderīgas iemaņas.

Spēle ir četri varianti cīnīties

• tuvcīņa,

• uzbrukums no attāluma

• garīgās kick

• pasīvā aizsardzība.

, Lai izvēlētos vienu lietu, lai racionāli sadalīt pieredzi. Piemērs cīnītāji: ātri un izveicīgs mežzinis ar zobenu un divi naži, vai inženiera exoskeleton, ar psy-pistoles degošs.

Sākumā spēle, lai palīdzētu jums mācīties spēlēt sindikātu ARKON viesiem. Tos īstenot, ienirt spēlē ļoti interesantu un aizraujošu. Jūs varat izvēlēties stingru rīkojumu ar elementiem diktatūras nometnē neovitalov vai bandas implanteros kur visi vienkāršs, sirsnīgs puiši tikpat viegli vadošajiem draudzīgu sarunu un nodarot fatālu sitieni ar ienaidnieku.

Sindikātu Arkon Online reģistrācija atvērs vārtus priekšā no jums fantastisks, gandrīz neticami metropole ARKON ietekmīgi sindikātiem pieredzējuši cīnītāji tiksies jūs kā vienādi, jūs atradīsiet jaunus draugus, un jums būs iekarot visus ienaidniekus.

Phantasmagoric pasaules kiber-punk varoni gaida!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more