Grāmatzīmes

Star konflikts

Citi nosaukumi: Star konflikts

Star konflikts spēle leģendu kosmosa.

The spēle Star konflikts ir multiplayer online projekts, kas par vēsturi tās pastāvēšanas piesaistīja uzmanību daudziem spēlētājiem. Star konflikts stāsta stāstu, kas notika ārpus planētas Zeme. Cilvēki, kam apguva tehnoloģiju kosmosa, un intergalactic lidojumi, bija spiesti pamest savu planētu, un atgūs apgūt jaunas pasaules. Jo tālākā telpā viņi atklāja fragmentus varenu civilizācijas, kas tika iznīcināta ar nezināmu spēku. Tagad dažādas asociācijas un organizācijas cīnās par varu lielākajā starpzvaigžņu telpu, noslēdzot sīva cīņas starp sevi.

The galaktika apdzīvo ne tikai cilvēki, bet arī ar ārpuszemes būtnēm. Viņu kosmosa kuģi ir daudz izmaiņas un pārsniegt tehniku ​​tautieši.

Star Konflikts ir telpa simulators, autori projekta sauc to komandu spēle, jo viens pats spēlētājs kādā brīdī vienkārši nevar tikt galā. Spectacular gaisa cīņas gaida lietotājiem projektā, viņi var piedalīties komandas, teaming ar citiem spēlētājiem un ved cīņas par dzīvību un nāvi ar reālie ienaidnieki pašlaik sēž pie datoru monitoriem. Izvēle ir vienmēr, tie, kas nav piesaistīti reāliem režīmiem, var pavadīt laiku, veicot dažādus uzdevumus, un tie ir spēles abound.

In spēle ir mode sauc"Open World", jūs varat tur nokļūt, veicot hiper lēcienu. Tas ir milzīgs skaits dažādās vietās, spēlētājam tiek dota pilnīga rīcības brīvība, viņš var izdarīt izlaupīšana un ekstrakts vērtīgus resursus, uzvarot datoru vai reālu konkurentu. Neskatoties uz to, ka atklātā kosmosā pastāv anarhija, policija joprojām pastāv, izvēloties pusi labu vai ļaunu, spēlētājs nosaka viņa karmu.

Virtual World Star Conflict

Despite fakts, ka spēle jau ir miljoniem lietotāju, tas nekad nebūs par vēlu pievienoties kosmosa kariem un piedzīvojumu. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu Star konfliktu, jo tas ir tiešsaistes klients spēle, tā prasa programma instalēta personālajā datorā. Lejupielādēt Star Konfliktu nevar būt visspēcīgākais un modernu datoru, tai ir viena gigabaita RAM un tikai divas gigs cietajā diskā.

Spacecraft spēlē trīs klasēm un katrai klasei ir savs īpašs mērķis un īpašības:

  • Interceptors ir visvairāk maneuverable un mazie kuģi, tie ir paredzēti, lai zibens uzbrukumiem priekšmetiem bez armatūras. Ar viņu palīdzību jūs varat saņemt tuvu ienaidnieku, nodarīt būtisku kaitējumu un ātri aizbēgt. Modifikācijas šiem kuģiem var izmantot izlūkošana un sabotāžu. Viņi ir vājākais bruņas.
  • Ground-uzbrukums lidmašīnas ir vidusšķira, viņiem ir labākas aizsardzības īpašības nekā interceptors, izmērs ir lielāks, tāpēc ieroči ir daudz spēcīgāki, bet tie ir tik ātri. Tos iedala komandas, perkusijas un aizsprosts. Bijusī ir vajadzīgi, lai pastiprinātu sabiedrotie, tā par izrāvienu, un trešais par pārtveršanu.
  • The fregates ir lielākais, labi bruņota kaujas lidmašīnas. Viņi arī ir dažādas funkcijas: inženierija ir nepieciešama dažādām ēkām, fregates no vāka - kalpo kā vairogi, tāldarbības tiem - ir liels cīņas lielos attālumos.

All šo šķirni tehnoloģijas var tikt aprīkots ar dažādām iekārtām, uzstādīt papildu moduļus un ieročus. Turklāt, tā kā līmenis iet un pieredze pieaugumu, attīstību pilota arī notiek.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more