Grāmatzīmes

Kosmosa Rangers Revolution

Citi nosaukumi: Kosmosa Rangers Revolution

Neskatoties uz to, ka spēle Space Rangers 2: Revolution - nav pilnīgu un neatkarīgu projektu, var pamatoti uzskatīt par tādu. Šis papildinājums ir patiešām uzskatāms par vienu no veiksmīgākajiem. Ar savu izskatu miljoniem mīļākā spēle saņēmis jaunu elpu un kļuva vēl spēcīgāk piesaistīs ne tikai pieredzējuši, bet arī jauni spēlētāji. Spēle Space Rangers Revolution labākajās tradīcijās žanra. Projekts tradicionāli ir bijusi ļoti mājīgs nokļūt uz visu to labāko elementiem savu iecienītāko žanru. Šajā spēlē, visi uzskata sevi: un mīļāko arcade un stratēģijas, kā arī teksta piedzīvojumu un RPG, kā arī daudzi citi. Ka daudzpusība ir galvenais izcelt no projekta, kas pārsniegtu, starp citu, līdz pat šai dienai, neviens nevar.

Spēle Space Rangers 2: Revolution spēlēt, jums ir veikta tālu gads 3300. Šajā laikā, grand karš cilvēces pret svešzemju spēkiem ir pabeigta, bet nav laika atpūsties tauta. Tagad vairāk nekā cilvēce draudošo jauno draudu - Dominators. Šis neparastais radījums - oriģinālas dzīvības formas, galvenā atšķirība ir tā, ka to unikālo intelekts. Spēle Space Rangers Revolution iepazīstinās jūs ar pavisam jaunu ienaidnieku, kas tiks konfigurēta diezgan agresīvi. Tomēr, ja jūs nevarat tikt galā ar šādiem burtiem?

Pirms sākat spēli, jums būs nepieciešams, lai lejupielādētu Space Rangers 2. Viss process no varas tevi apmēram 20 minūtes, lai atrastu un boot failus bez problēmām var būt par jebkuru torrent tracker. Jums būs tikšanās ar vairākām sacīkstēm, tajā skaitā:

1. Maloqs.

2. Cilvēki.

3. Gaalians.

4. Gultņi.

5. Faeyans.

In-Game Space Rangers 2: revolūcijas varoņiem (visas no iepriekš minētajām) par pestīšanu katra savas tautas nolēma meklēt palīdzību gudrs un uzdrīkstēšanos kosmosa Rangers.

Sagatavot būt, ka šis papildinājums jums prasmes ar pavisam jauniem ieročiem. Visas darbības tiks izstrādāta paplašinātā karti, kas jums būs nepieciešams izpētīt iekšā un ārā!

Jūsu raksturs - Ranger, nekas neparasts! Pasteidzies, lai lejupielādētu Space Rangers revolūcijas praksē pārbaudīt visus atjauninājumus un uzlabojumus. Jums būs nepieciešams izvēlēties rasi un savu kosmosa kuģis. Viss ir gatavs - tagad jūs varat iet un iet! Priekšā lielu skaitu misijām un uzdevumiem. Pirms jūs atvērt jaunu galaktiku. Jūsu raksturs varēs iesaistīties tirdzniecībā. Un, protams, jūs un jūsu varonis būs iespēja apmācīt atkal loģiskās domāšanas prasmes teksta viesiem.

Spēļu Space Rangers 2: revolūcija būs apmierināti ar jums un savu neprognozējamību. Tai nav nekādu konkrētu scenāriju, viss būs atkarīgs tikai no jūsu darbības. Tas dod projektam spice.

Lai redzētu sev patiesumu visu iepriekš minēto, jūs varētu vēlēties pārskatīt kosmisko Rangers 2: revolūcija video piekabe, kurā ir sīki aprakstīti visi no galvenajiem ieguvumiem no projekta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more