Grāmatzīmes

Shadowland

Citi nosaukumi: Shadowland

Shadowland spēle ir bezmaksas pārlūkprogrammu balstītas tiešsaistes spēle, kas apvieno fantāzijas un reālās dzīves stāstus un sociālo stratēģiju. Atskaņotāji Shadowland tiešsaistē var izveidot impēriju, kolonizēt un iekarot teritoriju, veidot lauksaimniecības, ražas un veikt uzdevumus.

Spēle Shadow zeme par nline stāsta tumšā spēka, kas aplenca visai cilvēcei . Kā izdzīvot cilvēka frakcija? Tā ir jūsu atbildība, lai atgrieztos bojāto tumšs spēku kontinentu un atjaunot savu impēriju, izmantojot savu armiju no sabiedroto un kolēģiem. Jums jādodas uz citu laikmetu un meklēt leģendāro varoņiem, lai palīdzētu jums jūsu uzvara Shadowland Par nline .

Pirms spēles Shadowland , pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Shadowland reģistrācija nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties objektu « Reģistrācija »;

2. Dot nosaukumu savu raksturu,

3. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

4. Ievadiet drošu paroli un atkārtojiet to,

5. Izvēlētos « Reģistrācija ».

Fantasy Shadowland atbilst reālajai vēsturē spēli: rīcības spēle, kas post-apocalyptic pasaulē sauc par Dieva kontinentā, kur cilvēki cīnās par izdzīvošanu pret tumšajiem spēkiem un to armijām citā pasaulē. Interjers ir fantastisks pasaule pilna ar tumšās ēnas, kur ļaunums burvji un svēts nav pretrunā viens ar otru, kļūst arvien bīstama.

Jūs Shadowland spēlē un stāties valstībā Master, kurš radīja gadsimtiem vārti - portāls, kas spēj veikt Spatio un laika ceļojums dažādos vecuma. Jums būs iespēja laimēt austrumu un rietumu vēsturi Shadowland spēle, pieņemt palīdzību leģendāro varoņiem, un, lai atrastu pazudušos dārgumus, lai vēl vairāk paplašināt iespējas jūsu armijas, impērija, un caur vārtiem atpakaļ gadsimtiem atpakaļ mājās.

Leģendārais Heroes - slaveni varoņi King Leonidas un 300 spartieši pie Thermopylae, Čingishana, karalis Artūrs un citu slavenu personību.

Katrs alianse Shadowland Spēle ir pielāgotas emblēmas, kolektīvo saimniecību resursu, tehnoloģiju modernizāciju, personāla vadību un pat algas / darba samaksas sistēmu.

Kad jūs sasniedzat 10 līmeni Shadowland online Continent Dieva ir atklāts, lai jūs, alianses veidojas, un jūs sākat iesaistīties radīšanā savas armijas ar lielām grupām ar jums vadībā.

Atklāj pasauli ar migrāciju Shadowland tiešsaistē. Ja jūs pārvietot no nelielā platībā lielu platību jūsu uzvara, jūs atradīsiet sev jaunu ekosistēmu, pilns ar pilīm, ienaidniekiem, alianses.

Arī Shadowland Online ļauj jums izveidot ciltis. Kaujas, viņi uzskata par lielāko uzvaru par godu savā dzīvē. Viņu vēlme pēc varas un smago ieroču ļauj viņiem būt drosmīgs un trauksmainas ir kaujas spēle Shadow zeme par nline . Tie var pat integrēt tumšo burvju savā praksē, bet tas savaldību, morāli un atbildību.

Spēle Shadow zeme par nline arī parādīs algotņi. Viņu dzīve vienmēr ir bijusi nomadu, lai viņi ir neatkarīgi un mobilo viedokli.

Diamonds spēlē Shadowland Online - resurss, ko var izmantot, lai novērstu dzesēšanas laiks, lai iegādātos papildu komandas būvniecības, , kā arī iegūt reti iekārtas, izmantojot ekspedīcijas. Tie ir vienīgais resurss balvu Shadowland Online . Dimanti Shadowland spēle atšķiras no monetārās dāvanas, jo jūs varat tikai iegūt dimantus, maksājot par tiem ar reālu naudu, uzvarot sacensībās vai uzdevumi, lai uzvarētu templi arēnā vai pārdot preces izsolē.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more