Grāmatzīmes

Roger & Out

Citi nosaukumi: Roger & Out

Spēle Roger un No ir zinātniskās fantastikas starp pārlūku spēles, tas ļauj spēlētājiem pieaugs algotņi , un pārvērst tos supervaronis veikt uzdevumi duelis ar citiem spēlētājiem vākt ieguve pieredze norāda, ka atļauj jūsu varoņi iegādāties vai palielināt atribūti.
Play spēli Roger un Out būs ļoti interesanti, , jo atskaņotāji izpildītu pazīstami varoņi un cīnīsies pret viņiem galaktikā pildīti monstriem. Kad esat Roger un No spēlēt, tu paver iespēju atklātas vairākas jomas izveidot vai uzsākt ģilde , lai iegūtu vairāk cīņas. Būt kombinācijas stratēģija un RPG spēle, Roger un [ _1_] No online ir intuitīva vadība pārsteidzošs un animācijas iestatīts komikss [_1_ ] stilu grafika. Laikā izlūkošanas spēlētāji var arī izbaudīt jautrību gabals un daudz negaidītu sanāksmēs.
Pirms spēles Roger un No , pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: CPU frekvenci - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Reģistrēt Roger un No neaizņems jums daudz laika un vienkārši:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties objektu « Play tagad par free [_2_ ] ",

2. Izvēlieties dzimumu raksturu, rasi, izskatu, tad noklikšķiniet uz " ietaupīt »;

3. Dot nosaukumu savu raksturu,

3. Ievadiet drošu paroli, atkārtojiet to,

4. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

5. Izvēlētos « Reģistrācija ».

Roger un No online - piedzīvojumi jauniešu algotņu kurš cīnās tumsas spēkiem, kas galaktika tālu, tālu prom, vai ar spēkiem gaismas, atsevišķi vai kopā ar citiem algotņi - viņu pašu ģildes kuģi!
Pretestība ir veltīga, jo bezmaksas spēle Roger un Nav rezerves daļas, neviens! Patiesībā, katrs MMORPG un tā rakstzīmes ar zaļām ausīm, zilu ādu, melnām ķiveres - tas ir klišeja žanrā zinātniskās fantastikas. In Roger un No play - piedalīties šajā aizraujošajā sāga, kurā pastāv pazīstami skaitļi, piemēram, zelta vai droids Marsh ģēnijiem.
Smieklīgi un bieži vien sarkastisks formu spēles Roger un No online slēpj sarežģīto koncepciju. Spēlētājs rada un attīsta superhero ar galaktikas pasaulē. Atskaņotāji Roger un No online pieņemt dažādus kvestus, duelis ar citiem spēlētājiem, savākt vērtīgu dārgumu un pieredzes punktus, kas ļautu viņu varoņi līmeni uz augšu, un palielināt veiktspēju, piemēram, logic, piemēram.
Roger & Out spēle, aicina dalībniekus atklāt ģilde un pētīt galaktiku kopā. Lietotāji var izveidot komandu viņa kuģa ģildes - augstāks līmenis ģilde, vēl brīvas vietas, apkalpes kuģa Roger un No online . Triks ir, ka jums ir jāpapildina katru pozīciju ar perfektu raksturu. Piemēram, galvenais inženieris jābūt ar augstu loģika. Katru reizi, kad ģilde līmenis paaugstinās, kuģis var tikt pagarināts, kas arī paver papildu misijas, ko var veikt kopā ar savu komandas - ar vēl prēmijas par visiem ģildes biedriem.

Jaudīgs gabals iekārtu Roger un No online sastāv no vairākām sastāvdaļām, kas ietekmē īpašības aprīkojumu. Postenis nosaukumi norāda aprīkojuma veidu spēlētājs - no "nobružāts veste anarhistu" un "enerģijas trūkums", lai spēcīgu "UberGun". Intuitīvajām vadībām un krāsains komiksu stila grafikas nodrošina vieglu spēli Roger un No . Elegants grafiskais stils Roger un No online perfekti atspoguļo atmosfēru katra reģiona, kopā ar mūsdienu mūziku un animāciju.
Play Roger & Out tiešsaistē un atklāt iekārtas, kas uzlabo rakstura īpašības, skatīties taktiku ienaidnieks vai boss, lai uzvarētu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more