Grāmatzīmes

Rising Pilsētas

Citi nosaukumi: Rising Pilsētas

Spēle Rising Pilsētas - bezmaksas pārlūku, pamatojoties stratēģija, kas paredzēta, lai veidotu pilsētu. Simulācijas darbības pasākums sniedz spēlētājiem iespēju uzdot Rising Pilsētas tiešsaistē un to brainchild savas idejas par uzlabojumiem pilsētas infrastruktūras. Par savu darbību un nodrošināt pienācīgu dzīves līmeni iedzīvotājiem savā pilsētā, jūs noteikti uzvarēs cieņu un būt slavens gudrs īpašnieks. Virtuālā pasākumi sāk savus pienākumus bez pirmās nogurdinoša vēlēšanu kampaņā, viņam nav jābūt nervu par pietiekami balsu, lai pabarotu cilvēkus un bezjēdzīgas solījumus. Nē, nav vieta tukši vārdi! Jums ir jāpierāda sevi praksē un izpildīt visu, kas sola politiķi reālajā dzīvē. Piekrītu, ka ne tikai jādomā par to, kā jūs būtu darījis, kā varētu veikt aprēķinus par mēģina apmierinātu pūļa. Rūpējoties par saviem cilvēkiem, jums nav palikt traks. Vērīgs un gudrs stratēģis var kļūt īsts magnāts ikviens bez hurting.

, Lai parādītu to, ko jūs varat darīt, doties uz spēli vietā, kur gaidīja Rising Pilsētas reģistrācijas. Spēlēt Rising Pilsētas no jebkura datora, kas atbilst tādiem parametriem

  • OS Windows
  • Procesors 800 MHz Intel Pentium III
  • Saskaņā ar DirectX 9. 0 audio un video karti
  • RAM vismaz 1 Gb
  • 2 GB brīvas vietas cietajā diskā
  • Ātrgaitas interneta pieslēgums

Pievienoties spēlē Rising Pilsētas iet zem kontroles teritorijas, pēc ievadiet lietotājvārdu, paroli, e -pasts, datums dzimšanas un piekrītu noteikumiem projekta. Turklāt, tiek piedāvāta abonēšanas interesantu ziņu, lai neatpaliktu no dažādiem jaunumiem.

Sākt maziem un ticu, ka laika gaitā, var lepoties ar saviem sasniegumiem. Starts būs veiksmīgs, ja Rising Pilsētas Play sākas ar sākuma komplektu, kas tiek pārdots galvenajā izvēlnē "City Hall". Ir vērts atzīmēt, ka cena ir pieejamas, tāpēc nenoliedz sevi. Nebaidieties no šķietams grūtībām. Jūs, protams, tikt galā ne tikai ar būvniecību dzīvojamā kompleksa, bet veidot visas nepieciešamās iespējas, lai ražošanas vajadzībām, izklaides iespējām un citiem ēku tipiem. Turpinot attīstīt infrastruktūru mazpilsētas pārvērtās milzīgs metropoli! Augstāks attīstības līmenis, jo vairāk jums būs iedzīvotāji. Un to cilvēku skaits, iepildot kasē, izmantojot nodokļu un citu maksājumu faktors ir atkarīgs no jūsu labklājību. Šīs attiecības ir loģisks un izdevīgs abām pusēm. Bagātāka nekā sevi, jo vairāk izredzes un iespējas, lai veiktu savus pienākumus kvalitatīvi vadītājs.

Uzziniet, kā ieguldīt naudu. Rūpniecības sektorā jāievieš ekspluatācijā kokzāģētavas, zemnieku saimniecība, ķieģeļu rūpnīca, maizes, alus darītavu. Enerģētikas kompleksa un transporta sistēma arī prasa investīcijas. Pozitīvi ietekmē valsts finanšu tirdzniecības attiecības ar guļ blakus pilsētām. Sadarboties ar citiem pasākumiem aizņēmumu ekonomiku, proti, to preču pārdošanas un no nepieciešamās lietas piedāvātajiem kaimiņiem iegādi.

Spēlēt spēli Rising Pilsētas neiespējami bez resursiem. Piemēram, cilvēkiem ir nepieciešams tādus pārtikas produktus kā kartupeļi, tomāti, graudiem. Flīzes ir nepieciešama būvniecības, koka spāres, dēļi, flīzes, ķieģeļi. Rūpēties par resursu krājumiem, kas ir jūsu plāni var tikt realizēta bez problēmām!

Attiecībā uz izskatu pilsētas, ir vērts atzīmēt, ka laika gaitā ievērojami mainās. Galu galā, ja sākotnēji pieejama tikai vienkārša konstrukcija, ar laiku jūs varat doties uz būvniecības luksusa ēkas. Starp citu, tas viss būs vispirms iegūt stroylitsenziyu, un tad ķerties pie darba.

Rising Pilsētas tiešsaistē ļauj jums veikt dažādas darbības. Šim nolūkam būtu priekšējais laukums, kas, tāpat kā viss cits, prasa jābūt labā stāvoklī. Pasākuma laikā, jūs varat saņemt labu atalgojumu, un tas, divkārt priecīgi.

Cīnīties aizraujošu spēle tagad. Iegūt pieredzi, lai kļūtu izcili vadītājs un vienkārši lielisks uzņēmēja. Jums veiksmi un labu garastāvokli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more