Grāmatzīmes

Remanum

Citi nosaukumi: Remanum

Ir multiplayer spēle Remanum brīvās tirdzniecības spēle, kur jūs mēģināt sevi lomu komersanta, mēģinot uzkrāt bagātību un reputāciju 20 pilsētās Romas impērijas Vidusjūras reģionā. Spēlēt spēli Remanum varam bezgalīgi, jo spēļu kārta ilgst 6 mēnešus, un, ja jums pieder lielāko jaudu impērijas, jūs saņemsiet titulu imperators. Bet par titulu būs jācīnās! Lai to izdarītu, gudri pārvaldīt savas saimniecības, rūpnīcas un darbnīcas, pārdot produktus, gūt peļņu, un, protams, izmantot bagātību par labu iedzīvotājiem un pilsētas Remanum tiešsaistē.

Pirms spēles Remanum, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst minimālajām sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB.

Remanum reģistrācija nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties iespēju "Reģistrējieties šeit"

2. Norādiet nosaukumu kontā;

3. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

4. Ievadiet drošu paroli un atkārtojiet to,

5. Izvēlieties "Reģistrācija".

Remanum spēlē diezgan interesanti, jo jums ir daudz mērķus! Pirmkārt, kļūt ievēroti pilsonis savā pilsētā. Jums ir nepieciešams, lai paplašinātu savu teritoriju, lai ražotu preces un pārdot tās komerciāli izdevīgi Remanum tiešsaistē. Remanum spēle ļaus jums tirdzniecībā ar tūkstošiem spēlētāju no visām pilsētām impērijas. Neaizmirstiet kaulēties, jo jūs, lai iegūtu labu reputāciju.

Spēle ir iedvesmojusi unikālo Remanum ekonomiskajā sistēmā: katra pirkšana vai pārdošana, jebkura trūkuma krājumu tiek parādīts uz pasaules tirdzniecības sistēmu, kas noved pie izmaiņām tirgus pieprasījumu.

Viens no mērķiem ir palielināt online Remanum savu īpašumu. Jūs varat veidot dažādus augu, kas ražo galvenos materiālus vai pārstrādāt tos daudz vērtīgu produktu. Remanum Spēle ļauj jums pārdot savu produktu, izmantojot tirgū, lai vietējiem iedzīvotājiem.

Jo Remanum spēlēt ir jābūvē ļoti spēcīgu ražošanas sistēma: katrai ēkai automātiski ražo preces, ja ir pietiekami daudz vietas uz izejvielām un krājumu. Tavs uzdevums Remanum online radīs tādus efektīvus ražošanas ķēdes, kas katrai filiālei ir strādājis diezgan efektīvi. Visvērtīgākie produkti, ko ražo vairākas sadarbības darba nozarēs.

Jūs varat spēlēt Remanum un paplašināt ražošanu. Ar pareizu attīstību, savu produkciju sniegs vairāk preču. Ar savu bagātību un reputācija var augt Remanum tiešsaistē, jums ir nepieciešams regulāri ieguldīt ārpus ražošanas ēkām, piemēram, noliktavas un ostu.

Remanum spēle nedod pārākumu bagātību. Lai palīdzētu jums līdz augstākajam līmenim ranga varas, jums būs nepieciešams, lai ziedot naudu un preces, un veltīt sevi labklājību pilsētu. Regulāri piedalās balsošanā, liecina kandidātu vēlēšanās senatoru Remanum tiešsaistē. Politiķi iegūtu vairāk spēka un izlemt, kā attīstīt pilsētu. Senators ar augstāko reputāciju kļūtu imperators Remanum spēle vēlu kārtā.

Rūpējies par savu invaliditāti un kohēzijas pilsētu Remanum spēli! Ir daudz dažādu sabiedrisko ēku Remanum, kas attiecas uz visiem iedzīvotājiem un spēlētājiem pilsētā.

Katra spēle kārta spēle iet Remanum 6 mēnešiem. Spēlētājs ar labāko reputāciju beigām kārtas uzvar spēli un kļūst ķeizars Remanum. Pilsēta ar labāko reputāciju, un spēlētājs ar lielāko daļu aktīvu (pēc iedzīvotāju skaita) tiek piešķirti atsevišķi. Sākt veidot savu ražošanas sistēmas Remanum tiešsaistē tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more