Grāmatzīmes

Planetside 2

Citi nosaukumi: Planetside 2

Planetside 2 online - oriģināls MMOFPS no Sony Online Izklaide kur spēlētāji gaida liela mēroga cīņas. Ja jūs esat apnikuši ar pārlūkprogrammu razvlekalovki kur fumbling vienā vietā un alkas viens pret vienu ar pretinieku, ja jūs vēlaties kaut ko grand un iespaidīgs, ja jūsu sirds ilgojas un ilgojas, lai ikdienas zāle - Game Planetside 2 perfect lai apmierinātu visas jūsu vēlmes drosme. Te vienā kaujā, iesaistot tūkstošiem spēlētāju, bet tas nav, piemēram, nesaprotami putru. Sāk spēlēt Planetside 2, jūs kļūstat locekli pasaules kara, kur viss ir detalizēti un rūpīgi uzmanību detaļām, katrs pilda savu lomu, ir vieta, kur stratēģija un komandas darbs. Notikumi attīstīt plašas vietām, kas sastāv no desmitiem kvadrātkilometru. Jūs apmeklēsiet visus trīs kontinentus, kas veltīta spēle. Іndar, Esamir un Amerish - ir ne tikai teritoriālo telpu, un vietās, kur tā pastāvīgi seething citu ainu. Bez tam, jūs varat ne tikai klīst zemi, bet arī gaisā, izmantojot visu veidu metodes.

Viss, kas jums ir nepieciešams, lai iekļūtu plašums visuma - Planetside 2 reģistrācija. Lai izveidotu kontu, aizpildiet informāciju nepieciešamos laukus: stacijas nosaukums, parole apstiprinājuma, e-pasta adrese, valsts, dzimšanas datums. Parakstīties uz jaunumiem notiek automātiski, bet gan atbilstība noteikumiem spēles reģistrāciju Planetside 2 prasa apstiprināt, atzīmējot attiecīgo rūtiņu.

Pārbauda sarakstu sistēmas prasībām, kas nepieciešamas, lai nodrošinātu ērtu spēle: Microsoft Windows XP, Intel Core 2 Duo E6850 (vai jaunāka) vai AMD Phenom II X2 (vai augstāks) grafikas karte NVIDIA GeForce 8600 (vai jaunāka) / AMD vai ATI 4850 sērija (vai augstāks) saderīga skaņas karte DirectX, 256 MB VRAM, brīvas vietas cietajā diskā 15 GB, 4 GB RAM. Ja tas viss atrisināts, droši atvērt durvis uz fantastisku pasauli!

Kā iesācējs, jums ir jānorāda frakciju pusē, kur vēlaties, lai cīnītos. Tad varēs izvēlēties vispiemērotāko klasi, lai veiktu to, ko tava dvēsele alkst. Iepazīsimies ar pieejamajiem frakcijas. Jaunais konglomerātos (vadītājs SeaNanners) - Rebels ir gatavs par viņa idejām, lai dotu dzīvību. Šīs organizētās grupas disidentiem dara visu iespējamo, lai būtu gatava izpildīt ideālu gaidāmo misiju. Terran Republika (vadītājs TotalBiscuit) ir paredzēts, lai kontrolētu kolonijām pilsoņus. Karavīri tauta īstenot tiesību aktus un uzturēt kārtību. Pārstāvji suverenitātes Wan (vadītājs Tobuscus) uzskata, ka cilvēces nākotne ir nepieciešams sekot tehnoloģisko progresu. Viņi paši jau sen izmantojuši svešu tehnoloģiju un spēj atšķetināt noslēpumus seno artifacts. Bet kurš jums pieder šis nežēlīga kara ietekmē ikvienu, kas uzdrošinājās nākt šeit. Ne atpūsties, ne pieblīvēts pilsētās, vai plašā laukā. Pēc tam, kad visas cīņas notiek visur. Tā hang on!

Planetside 2 online spēle ir vairāki elementi, kas atšķir to no sava priekšteča un citiem interneta projektiem. Piemēram, tas ir pieejams tālsatiksmes darbojas, ja izmantot skatus un reģenerējošu vairogiem, no trajektorijas lodi skar gravitācijas, koks attīstība ļauj pārspēt savus konkurentus (aptuveni 15-20%) un cīnās, iesaistot aptuveni 3000 kaujinieki paaugstināt adrenalīna maksimums. Tās garša padara mainās diennakts laika un laika apstākļiem. Pēc tam, kad cīņa ir milzīga ietekme faktori, piemēram, gaismas un tumsas, migla vai mākoņi milzīgs, viegli paslēpt.

Spēlēt spēli Planetside 2 Jums tiks izmantojot zemes un gaisa transportlīdzekļiem, kā arī daudz gabalu laba arsenālā. Atcerieties, ka panākumi cīņā galvenokārt ir atkarīgs no pienācīgas ieročiem un prasmēm raksturs. Tātad jāpievērš uzmanība rīku un nivelēšanas īpašībām. Ilgāk jūs Planetside 2 spēlēt, vairāk interesantu tā kļūst. Pēc tam pakāpeniski atklāja pilnu potenciālu šajā ārkārtas spēli.

3D dzinējs nav tā lieta, un jūs sajutīsiet, ka viss, kas notiek uz ekrāna ir ļoti reāls. Iegremdēt sevi militārā gaisotnē izjust visu gammu emociju puse episkām cīņām! Labu veiksmi un iedvesmu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more