Grāmatzīmes

Panzar

Citi nosaukumi: Panzar

Game Panzar - atkarību MMORPG online spēle ar lielu kaujas sistēmu un lomu spēles komponentu. Parādījās šajā sākotnējā darbības, pateicoties uzņēmuma tīklā neta Panzar Studio. Izstrādātāji ir darījuši visu iespējamo, lai iepazīstināt lietotājus projektu, kurā abas labākās tradīcijas ievēro interneta spēlēm, un pastāv iespējas jauniem posteņiem pilnīgi aizraujošas uzmanību no tiem, kas sāk spēlēt Panzar. Ja jums patīk dizzying piedzīvojumu, spēju veikt varoņdarbiem arēnās, bīstams ceļojums cauri dažādām vietām - Panzar tiešsaistē ar savu garšu!

Lai kļūtu rezidents neticami skaistā pasaulē, jums ir nepieciešams Panzar reģistrāciju. Lai to izdarītu, jums ir jāaizpilda pāris jomās īpašā veidā. Sniedz informāciju, piemēram, jūsu e-pasta adresi un paroli. Pēc tam, pārrakstīt kodu no attēla un ierakstiet vēlamo līnijas promo kodu. Pēc tam noklikšķiniet uz "Finish". Atcerieties, ka reģistrācija Panzar spēle pati par sevi ir pierādījums tam, ka jūs piekrītat lietošanas noteikumiem. Izveidojot kontu, jūs varat viegli lejupielādēt klientu. Protams, ar nosacījumu, ka dators atbilst šo minimālo konfigurāciju:

- Operētājsistēma Windows XP / Vista / Seven;

- Procesors Inter Core 2Duo, 2. 4 GHz

- Card Nvidia GeForce 8800/Radeon HD3870 512 MB

- 2GB RAM,

- Brīva vieta uz cietā diska 4GB.

Uzkāpjot uz fantastisku zemi, jums ir jāizvēlas rasi un klasi, kas vislabāk atbilst jūsu personību. Ir četras sacensības, un astoņas no atbilstošajām klasēm. Lai orkiem ir Berserkers un tvertnēm cilvēkiem - paladins un Inquisitors, uz rūķi - iekārtas un inženieri, un elfi - zintnieki un burvji. Katram no viņiem spēlē ir savas unikālās spējas. Kaujas laukā, katrs spēlē savu lomu. Tomēr ir pamatīpašības, kas ir apveltīti ar visiem rakstzīmes lielākā vai mazākā mērā. Šī veselības, prasme, uzbrukuma ātrumu, mana, enerģētika, barošanas bloks un citi. Starp kontrakcijām, jums tiks iesaistīti sūknēšanas savas prasmes un uzlabotu efektivitāti, bruņas un ieročus.

Kas attiecas uz posteņiem, kurus var izmantot spēlē, galvenais uzdevums, protams, spēlē ieroci. Tā ir sadalīta tuvu un tālu. Turklāt, katrā klasē ir iespēja izmantot noteiktus ieročus. Bruņas neapšaubāmi ir arī viens no galvenajiem elementiem, kas būtu jāņem aprūpi, gatavojoties cīņai. Lai to izdarītu, apmeklējiet kalēja veikalā vai veikalā. Vairāk Panzar spēle sniedz iespēju baudīt dažādus potions, amuleti, rūnas un pat rotājumi.

Spēle ir iestatīts uz plašiem vietās. Nakts pekles lauksaimnieki Bay sniegavīrs, miglainas skatuves, ķērāji meteorītu Citadel alķīmiķi Orc šķūnis, Fortress kanibāli Karjers rūķi templis orkiem Arena militāristi un aplenkuma Fort purva - tās ir vietas, kas iet uz visiem, kas notika spēlē spēle Panzar. Pa ceļam būs daudz interesantu puzles, par kuru būs sagraut galvu, kā arī visvairāk neaizmirstamu meklējumos uzdevumi, kas tiks galā ar ir tikai drosmīgs un neatlaidīgs spēkā.

Lai sekmīgi īstenotu savus plānus, labāk ir iegūt atbalstu no draugiem. Panzar daudz interesantāk spēlēt, ir drosmīgs daļiņu kopienai. Pirmkārt, tas būs vieglāk uzvarēt ar ienaidniekiem, un, otrkārt, savā brīvajā laikā, jums var būt jautri garīgo pļāpāšana.

Iet caur līmeni pēc līmeņa, atklājot jaunas šķautnes apdullināšanas spēle pasaulē. Augstāks līmenis, jo lielāka kļūst par jūsu spēks un gods par varoņdarbiem pieaug ar ātrumu skaņu. Turklāt, patīkamu brīdis uzvara katrā nākamajā līmenī laikā, ir dāvana, kas izpaužas kā jauno talantu, kas apmeklē altāra, jūs varat attīstīt un pārveidot līdz šim nepieejamas iemaņas. Neapstājas pusceļā! Jūsu pūles būs neiztur velti! Prieks par uzvaru pār spēcīgu ienaidnieku - labākais atalgojums par katru karavīrs! Sajust uzvaras garšu tas ir, izmantojot Panzar online! Ļaujiet Fortune atbalsta jūs ar savu smaidu

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more