Grāmatzīmes

Nova Raider

Citi nosaukumi: Nova Raider

Nova Raider online - pārlūkprogrammu balstīta multiplayer lomu spēle ir fantastisks bezmaksas modeli. Aktualitātes MMORPG attīstīties reālā laikā. Iedomājieties sevi lomu milzīgo galaktiku noklīdis pilots, kurš iet prom no RAID ennemy cerot izvairīties un atrast savu mājas planētu jebkad. Kā tad būtu patīkama atgriešanās uz Dievmātes planētas apskāvienos un sajūta, ka jums beidzot atrada savu māju. Bet, kamēr jūs līdzsvaru bezsvara savu kosmosa kuģis, un pirms daudziem bīstamiem piedzīvojumiem, kas ir iet cauri. Kur jūs tur, protams, nedarbojas ar pirāti aizbēgt tikšanās un pretīgs monstriem. Bet bruņoti līdz zobiem, darot visu iespējamo, lai uzlabotu savu kuģi un ar atbalstu no cilvēkiem kā jūs un Wanderers, jums visas iespējas, lai nonāktu droši uz Jūsu galamērķi. Un ļaujiet tai jādod neticami vērtīgs, bet tad jums ir divkārt novērtējam, ka unikālu laime būt mājās!

Lai spēlētu šo spēli, jums ir nepieciešams, lai Nova Raider datoru vidējo konfigurācijas un interneta pieslēgums. Veidotāji ir centušies padarīt projektu pieejama lietotājiem, tāpēc būtiski pārspīlēja sistēmas prasības. Viss, kas ir nepieciešams, lai būtu šajā virtuālajā Visumu - šo Nova Raider ierakstu. Turklāt, process ir diezgan vienkāršs. Pievienoties spēlē Nova Raider prasa aizpildot tādās jomās kā lietotāja vārds, e-pasta adresi, paroli un servera izvēli. Jums jāapzinās, ka, izveidojot kontu, tādējādi apliecinot pieņemšanu lietotāja līgumu.

Tātad, kā spēlēt Nova Raider, nepieciešams kuģa, jūs veicat savu izvēli, pat sākumā. Tātad, jums tiek piedāvātas šāda veida kosmosa vienībām: Balanced (planēta), R palīdzības sniedzējs (Gatavs), Tank (aizsardzība), Support (sadzīšana), Trader (tirdzniecība). Katram kuģim savas īpašās spējas, kas atbilst galamērķi. Domāju, ka tas, ko jums patīk darīt, un izvēlieties vajadzīgo iespēju.

Nova Raider tiešsaistes spēli sniedz dažādas variācijas izpildāmās darbības. Un jūs stāsies brutālo cīņu un aizstāvēt pret nepatīkams monstriem un veikt tirdzniecības darījumus, un savāc vērtīgi resursi, un piedalīties speciālas operācijas, un mēģināt nepalaist garām svarīgus notikumus. Notikumi ir dažādas aktivitātes. Tā, piemēram, Halloween, Ziemassvētku uc § Facebook lietotājiem ir pieejami, lai veicinātu darbību ar nosaukumu "New Star Raider». Un cik daudz quests vārīti spēli Nova Raider! Gaidāmajā kooperatīvs uzdevums nav neiespējami soschitat. Panākumu atslēga - sadarbība ar citiem spēlētājiem. Pēc kopīgas pūles prasa ne tikai nāk no misijas, bet kāršu atklāšana ar visu spēcīgu priekšniekiem. Komanda spēlē ir optimāls šajā neparedzama pasaulē.

Lietotāji var izmantot iespēju iegādāties zvaigzni bankas ietvaros komplektu. Ar šo pirkumu jums būs vairākas prēmijas, kas pats par sevi vienkāršo sarežģītus uzdevumus.

Spēle ir daudz iespēju, kā nopelnīt. Mēs izveidosim vienu no visvairāk izdevīgs piemēriem. Dažreiz notiek Visumā plaisām un ar laiku portālu vienvirziena iespiesties visus monstrus un tārpiem. Un nogalināšanu tārps, kad jums piecas zvaigznes. Piedzīvojumu bīstama, bet izdevīgi!

Tā kā jūs apņematies Nova Raider spēlēt, jums ir nepieciešams pastāvīgi uzraudzīt stāvokli kuģa. Patiešām, uzlabojot izredzes uzvarēt pieaugumu. Katrai kosmosa kuģi ir CPU. Tas uzlabo ražošanu un bojājumu dūkoņa atbalstu. Arī tur ir rādītāji uvorotlivosti (cik raķetes, kuru mērķis ir jūs garām), precizitāte (jūsu šāvienu, kas aizvedīs uz punktu) un kritiskais iespēja (iespēja kontakta kritisko streiku). Kritisko streiku savukārt norāda, ka ienaidnieks saņem divreiz vairāk zaudējumu nekā no parastās šāvienu.

, Lai dotu spēlētājiem stimulu, tur ir vesela sistēma rindās un reitingiem. Un tikai uz sevi atkarīgs, kādu vietu tā ieņem. Radītāji rūp Jūsu labsajūtai. Mini-karti un globālā pasaules karte ir labi pārdomāts un skaidri. Pāreja no viena uz otru nav problēma.

Dārgie spēlētāji, ja jums jau sen velk EVA un nekontrolējama vēlme dzīvot aktīvu dzīvesveidu neļauj mierīgi nosēdēt - šī spēle ir pārliecināts, ka ar savu garšu! Izmēģināt to pats! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more