Grāmatzīmes

Nindou

Citi nosaukumi: Nindou

Nindou - online pārlūka spēle, kurā jūs varat izmēģināt sevi lomu noslēpumaino austrumu ninja. Kurš no mums negribēja iet kā ninja apmācību, lai darīt daudz lietas nepamanītas. Ninja nāk un iet, kā noslēpumaini kā noslēpumains un viņa skola, kas ir iemesls, kāpēc mēs ļoti maz zinām par viņiem. Game Nindou dod jums iespēju izmēģināt sevi kā ninja un mēģināt, lai sasniegtu augstāko prasmju līmeni - to apgūt. Interesanti specefekti, interesanta mūzika un ne tikai gaida Jūs. Par pievienoties skolas ninja, jums ir nepieciešams, lai iet caur vienkāršu reģistrāciju. Piesakoties oficiālajā mājas lapā Nindou online , , jūs varat atrast visu, kas jums noderīgu informāciju par sevi. Tas palīdzēs iesācējiem izprast visus smalkumus spēli.

Spēle neradīs jums problēmas, jo tas, ko radītāji spēli labi attīstīta. Bet touch reģistrācija. In Nindou reģistrēts nav nepieciešams daudz laika, tas ir diezgan standarta un sastāv no trim jomām: vārds, e-pasts un parole. Atlikušo jāgaida apstiprinājums, un jūs varat sākt spēli.

Spēle ir izstrādāta, pamatojoties uz Ren Dou Feng Yun 3, un ir bezmaksas pārlūkprogrammu balstīta tiešsaistes flash spēle. Tas nozīmē, ka tas nav saistīts ar konkrētu datoru, jūs varat doties uz spēli ar jebkuru pieejamu tuvākajā datora, rakstot e-pastu un paroli.

Ja jūs vēlaties, lai spēlē Nindou jābūt gataviem grūtībām. Jo spēle ir paredzēta lietošanai loģisko domāšanu. Tā kā spēles gaitā, jums būs nepieciešams, lai savāktu dažādas lietas, ne tikai attīstību, bet arī peļņu. Proschityvaya dažādas cīņas metodes un vācot īpašas preces, jums priekšrocības pār ienaidnieku. Patiešām, Nindou spēlēt online jūs varat spēlēt ar draugiem, un līdz ar to priekšrocības, jums ir nepieciešams. Konkursi, vērtējumi, konkurence - tas viss jūs varat justies tikai tad, kad sacensības sāksies ar ienaidnieku.

Ja jūs meklējat, ko spēlēt, spēle Crazy Ninja būs labākais risinājums. Laba grafika jums daudz jautrības un spilgtas krāsas uz ilgu laiku atstāt spēli savā prātā, un varbūt tas kļūs par jūsu mīļākie spēle. Strādāt savu ceļu ninja, jums būs nepieciešams turpināt attīstīt un nostiprināt savu statusu. Izmantojot simtiem vienību spēle, jums būs iespēja attīstīt savas prasmes, iesaistoties cīņā ar ienaidnieku.

Tomēr, lai pievienotos kaujas un augt, jums ir jābūt apmācītiem. Kad sākat spēli, jums ir jāiet mazliet apmācību, pēc kura jums būs iespēja viegli pielāgoties spēli.

Atceries Ninja - ir meistari viņu kuģis. Ja jūs vēlaties, lai sasniegtu augstāko punktu Zen, jums ir nepieciešams ieguldīt maksimālu grūti visus savus spēkus cīņā. Tā cīnās, lai palīdzētu jums izveidot un nopelnīt reputāciju. Ja Nindou spēlēt tu spēlē regulāri, galu galā jūs sasniegsiet kāroto Master līmeni. Tikai kapteinis pilnīgi apguvis viņa ķermenis, iemācījās izmantot dabu, lai jūsu priekšrocības un var paslēpt pat priekšā pūļa.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more