Grāmatzīmes

Nightbanes

Citi nosaukumi: Nightbanes

Priecājieties faniem galda spēles, jo spēle Nightbanes - tas ir vēl viens brainchild Vācijas izstrādātājiem, uzreiz pēc reģistrācijas transportēšanai jums apbrīnojamo un aizraujošu pasauli galda kāršu spēlēm. Skaists dizains, lieliska spēle, kā arī jebkura galda spēle, tas nevar, bet radīt jums iedvesmo apbrīnu un ne uz ilgu laiku. In Nightbanes tiešsaistē jau pulcējās daudz spēlētāju no visām pasaules malām, un jums ir steigā pievienoties armiju kazino spēlētājiem!

Galvenais spēle, protams, uzvarēt! Jums būs nepieciešams savākt kārtis rokā. Pulcēja vairāk nekā 300 kartes, jūs varat veidot klāja. Šeit tad stāsies karadarbības ar citiem spēlētājiem, jums, protams, cīņas jābeidzas tikai uzvaru!

Lai sāktu spēli, kā arī daudzās citās tiešsaistes spēles, Nightbanes reģistrācija ir obligāta. Šajā brīdī spēlē, ir tikai divi pieejamas saskarnes dizains valoda: vācu un angļu valodā, visi projekti pielāgot spēli citiem, Krievijas, piemēram, lietotāji, kuri vēl nav zināmi. Tātad, izvēlēties valodu, ka jūs vismaz nedaudz saprast un uzticēties savai intuīcijai. Būtībā spēle kontrole ir vienkārša un intuitīva, lai saprastu to ir diezgan vienkārši.

1. Lai reģistrētos, noklikšķiniet uz pogas centrā slaistīties ekrāna «Konto Erstellen».

2. Pirms jūs atverat reģistrācijas formu augšējā jomā, kas aicināja «Kontoname», būs nepieciešams ierakstīt savu spēli pieteikšanās.

3. Nākamajā rindā, ko sauc par "E-pasta Adresse» būs nepieciešams reģistrēt adresi jūsu pašreizējo e-pasta adresi.

4. In line «Passwort», kā jūs varat uzminēt, jums būs nepieciešams ievadīt savu unikālu paroli, lai ievadītu spēlē. Best of all, ja tas ir tikpat ticami kā iespējams, lai jūs varētu droši spēlēt spēli Nightbanes, nebaidoties, ka uzbrucēji varēs kapāt savu kontu.

5. Lai pārbaudītu sistēmu varētu paplašināt, jums būs nepieciešams atzīmēt frāzi «Geschaftsbedingungen gelesen ...», tādējādi apliecinot savu piekrišanu ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

6. Ja jūs vēlaties saņemt korespondenci no administrācijas sistēmu, jūs varat ievietot putns priekšā «Erhalte Informationen», ja viņš nevēlas saņemt jaunumus, atstājiet šo aili tukšu.

7. Aizpildot un pārbaudīt visus nospiediet sarkano pogu «Konto Erstellen».

Spēles laikā, jums būs nepieciešams, lai pabeigtu ierosināto quests un uzdevumus. Jo Nightbanes varat spēlēt trīs galvenās kategorijas kartes:

1. Kas ir uz rokām.

2. Kas var uzlabot karti.

3. Ir nepieciešami, lai uzlabotu klāja.

Šī spēle ir pārliecināts pārsūdzēt visiem faniem galda spēles. Tagad spēlēt savu mīļāko spēli, jums nebūs jāgaida draugiem, lai savāktu, jums tikai nepieciešams, lai dotos uz vietni - šeit jūs gaida simtiem citu entuziastu tāpat kā jūs! Kas ir svarīgi spēlēt Nightbanes brīvu, tad kāpēc ne izmantot izdevību?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more