Grāmatzīmes

jauna pasaule

Citi nosaukumi:

Jaunā pasaule ir tipiska MMO spēle. Šeit esošā grafika ir viena no labākajām līdzīgām spēlēm. Spēles mērķis ir izpētīt diezgan plašu pasauli, kas piepildīta ar dažādiem brīnumiem, kur bija nelieši un ļaunie gari. Pirms Jaunās pasaules spēlēšanas varēsi izvēlēties tēla izskatu, kuru spēles gaitā vēl uzlabosi.

Spēle sākas ar jums kā izdzīvojušajam kuģa avārijā uz salas, kas pazuda okeāna ūdeņos, ko sauc par Eternum. Uz salas ir daudz brīnumu, uz tās ir maģija un ne tikai.

Nav rakstzīmju klases parastajā izpratnē un to nosaka izmantotais ierocis, kas spēlē nav tik reti sastopams. Ir viss, sākot no alabardām līdz musketēm un lokiem, būs no kā izvēlēties. To visu var apvienot ar bruņām gandrīz jebkurā secībā. Izstrādātāji nespiež izmantot vieglās bruņas, ja esat lokšāvējs, jūs pat varat izmantot smagās bruņas, vai otrādi, bruņojoties ar divu roku zobenu, valkāt vieglās bruņas. Lietojot izvēlēto ieroci, tiks atvērti atbilstošās klases bonusi.

Spēlē ir trīs frakcijas, un, sasniedzot nepieciešamo līmeni, varat izvēlēties, kurai pievienoties.

  1. Marodieri ir bezkompromisa karotāji, kuri visā paļaujas uz spēku.
  2. Fanātiķu derība, kas cenšas attīrīt salu no korupcijas taisnības vārdā.
  3. Sindikāts ir noslēpumaina frakcija bez viltības. Ložņāšana un duršana mugurā viņiem ir ierasta lieta.

Ja frakcija kontrolē teritoriju, tas nedaudz atvieglo spēles procesu šajā apgabalā visiem tās dalībniekiem. Kaujās gūtās pieredzes būs vairāk. Turklāt ir uzlabota resursu kolekcija, un vienumus ir nedaudz vieglāk izveidot. Pat cīnīties ar netīrumiem nebūs tik grūti. Papildus piederībai noteiktai frakcijai spēlētāji var apvienoties klanos un kontrolēt pilsētas, noteikt tajās likumus un pat noteikt nodokļus.

Visus spēles uzdevumus var aptuveni iedalīt četrās klasēs.

  • Stāsta galvenie un blakus uzdevumi, kuru izpilde ļaus iegūt galvenokārt retas un noderīgas lietas.
  • Frakcija tos aizpildot, frakciju veikalā iespējams iegūt īpašu valūtu un iegādāties labus ieročus un citas lietas.
  • Urban - dos lielu pieredzi un papildus ļaus jums nopelnīt reputāciju rajonā, kurā atrodas pilsēta.
  • Ekspedīcijas ir visgrūtākās, jo tās veic spēlētāju grupa un tās ir pieejamas tikai pēc noteikta līmeņa sasniegšanas.

Amatniecība spēlē nav diezgan izplatīta. Jums nav jāmeklē atsevišķas receptes katram unikālajam priekšmetam kartes attālajos stūros. Šeit viena veida preces tiek veidotas pēc vienas receptes. Objektus unikālus padara izmantotie materiāli un to kombinācija. Varat izveidot jebkuras klases vienumu no vienkārša līdz leģendāram. Protams, komponentus unikālāku lietu un ieroču radīšanai būs grūtāk iegūt. Izstrādātajiem priekšmetiem var būt rakstura līmeņa prasības to turpmākai lietošanai.

Izstrādātāji parūpējās par skinu izveidi. Ja vēlaties padarīt varoni patiesi unikālu, jums būs jātērē spēles valūta vai pat reāla nauda, lai piešķirtu tam neparastu izskatu.

Bezmaksas lejupielāde New World datorā diemžēl nedarbosies. Bet jūs varat iegādāties spēli Steam rotaļu laukumā vai oficiālajā vietnē. Atklājiet maģijas piepildītās salas noslēpumus tieši tagad!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more