Grāmatzīmes

Mans Fantastic Park

Citi nosaukumi: Mans fantastiskais parks

Mana Fantastic Park - bezmaksas pārlūka spēle, kas simulē atrakciju parku. Iedomājieties spilgti, skaisti un piepildīti ar smiekliem un dzīvespriecīgu spiedziens telpas, kur cilvēki nāk, lai izbēgtu no ikdienas problēmām. Ikvienam kādreiz apmeklējis vietu, piemēram, tas, un, visticamāk, vairāk nekā vienu reizi. Jūs, iespējams, domā, ka spēle My Fantastic Park piedāvā virtuālā apmeklējuma parku un braukt uz šūpolēm. Nē, ja vēlaties izmēģināt sevi vai ka sparā - lūdzu. Bet lietotāji šo ārkārtas spēli plāno tālejošas un grandiozs. Pēc tam, kad jūs savukārt šeit nav tik apmeklētājs, un lomu direktora! Jums ir izveidot savu atrakciju parku, un tad, ko jautri tas būs, cik daudzi no tiem būs, un ko tā var piesaistīt auditoriju - ir atkarīga tikai uz sevi. Kļuvušas lielākas pūles, lai, pievilcīgāku jūsu radīšanu cilvēkiem. Bet, lai piesaistītu bērniem, pieaugušajiem un pat veciem cilvēkiem - tas ir jūsu galvenais mērķis. Kas prieks būt par jums, pat ja skaista, un pilns ar spožas idejas projekta nebūs populārs, bet teritorija savas mantas tiks pamests un drūms?

Pievienoties spēlē My Fantastic Park - durvis uz pasauli jautrības un labu humoru. Aizpildot dažus laukus, jums direktora amatam un uzsākt pirmos uzdevumus. Mans Fantastic Park reģistrāciju pieprasa šādu informāciju: vārds, parole, e-pasta serveri. Bez tam, jums ir izlasīt noteikumus un piekrītu Noteikumiem un Privātuma politika. Tagad jūs varat baudīt spēle pārlūkprogrammā, pat ja jūsu dators neatbilst augsta un sistēmas parametrus.

Sākot spēlēt spēli online My Fantastic Park, jūs atradīsiet sev uz neapdzīvotas par parka. Šeit tad paplašinās savu darbību. Pirmie divi jāsaskaņo atrakcija - un šī vieta nav tik skumji. Paplašināšana viens no viņiem - un pirmie apmeklētāji atskatīties ar interesi par jauno brīnumu, kas jūs esat. Tad, saskaņā ar savu ciešā uzraudzībā viss iet kā pēc pulksteņa. Sadalījums parka zonās. Nosakot dažādas atrakcijas, sākot no maziem un beidzas mērogā. Telts šaušanai mērķī, dinamometrs, rotaļlaukums, leļļu teātris - tas viss ir tikai sākums. Laika gaitā jūs un veterāniem un telpā izkropļot spoguļi un burvis, un Space Shuttle, un karuseļus un šausmu ceļu un trase. Kāpēc ne īsta paradīze? Un īpašnieks to visu - tu.

Mēģiniet godināt valdīšana jūsu reģionā. Piemēram, sniedz jums 200 vienības smilšu trasē. Protams, tas ir jāizmanto par labu, proti, tiesības noteikt dziesmu apmeklētājiem objektiem. Neaizmirstiet uzstādīt vairāk kioskos, viņi noteikti būs pieprasījums. Atcerieties, ka jūs darāt, tas nav dēļ sevi un cilvēkiem. Jūsu panākumi vymerivaetsya tieši tā, cik daudz cilvēku varētu būt ieinteresēti. Kā jūs zināt, cilvēki tik bojāti tagad un ieguvumi no civilizācijas, lai tie visi kalpo visvairāk iespaidīgs!

Mana spēle atrakciju parks neattīstīts, lai centieni ieguldīti atpakaļ uz jums simtkārtīgi. Galu galā, apmeklētāji ne tikai iet tur droves, un maksāt par izpriecu parka dolāru, kas iet jūsu kabatā. Peļņa padara jūs pašapziņu un labs stimuls, lai uzlabotu viņu pēcnācējiem.

Lai spēlētu Mana Fantastic Park vispirms ir nepieciešams, lai pabarotu. Jo bez tā veidot un attīstīt braucieni? Resursi ir sadalīta četrās galvenajās veidos:

- Celtniecības materiāli (akmens, metāla, krāsas);

- Daļas (iekārtas, dzinēji, elektronika)

- Ideja (radošās idejas, plāni, pētījumi);

- Daba (dabas materiāli, augi).

Kad spēle atrakciju parks prasa izejvielas, tāpēc ir veidi, kā tās produkcijas. Kā mēs varam iegūt tiesības? Jā, ir ļoti atšķirīgas, savāc izejvielas kreisi apmeklētāju, mēģinot uzminēt pareizo kartes izklāstīts pastiprinātāji, kas var būt lurking komplekti izejvielu, komplektā uzdevumus un virzīties uz augšu līmeni apmaiņā pret dāvanām, uzņemt materiālus tīrīšanas šķēršļiem laikā, kā klintis un saknes, spēlēt Wheel of Fortune. Bez tam, ir iespēja iegādāties premium valūtu (dimantus), kas tiek apmainīti par izejvielām.

Start My Fantastic Park spēlēt tieši tagad, un saprast, ka šāda interese ir pārpildīts spēlēšanas elementiem. Jums nekad nebūs garlaicīgi! Bažas par aizvien svarīgāks faktors izklaides objektiem aizraut tā, ka laiks iet ātri. Upjers sabiedrība darīja visu, lai jūsu baudu! Tā kā pasteidzies pašu centību, lai novērtētu tās veidotājiem!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more