Grāmatzīmes

Mūzikas Wars

Citi nosaukumi: Mūzikas Wars, kara mūzika

Online spēles Mūzika Wars - jauns bezmaksas MMORPG pārlūka spēle ar 2D skatu no uzņēmuma Destiny attīstību. SaundSiti iedzīvotājiem cīnīties par savu muzikālo gaumi, aizstāvēt savu viedokli ar dūrēm. Jūs vienkārši izvēlēties atbilstošu kategoriju metāla, rap, rock un šarms, ņemot vērā viņu vēlmes. Jūsu raksturs - pārstāvis mūzikas grupas. Play Music Wars, jūs varat, piesakoties ar Facebook vai VKontakte. Lai to izdarītu nepieciešams reģistrēties Spēle Mūzikas Wars, kurā jūs informēt visus nepieciešamos datus (spēle vārdu, e-pastu, paroli). Sistēmas prasības atšķiras pieticība, jo jūsu dators ir jāatbilst tādus vienkāršus parametrus:

  • OS Windows
  • Processor ( Pentium )
  • 2GB RAM
  • Card
  • Sound card
  • Interneta pieslēgums
  • Parastais dara
Protams jāuzstāda Adobe F sprauga Player 11

. 4. Dārgie milomany un tikai spēlētāji, atklāt šo apbrīnojamo spēli! Jums ir tikai gaida patīkamu pieredzi!

Travelled Mūzika Wars reģistrācija ļaus būt rakstzīmju loga, kur jūs kontrolēt savu rīcību. Lai nopelnītu spēli naudu, veic dažādus piedzīvojumus. Pēc iepazīšanās ar darbu, turpināt izpildi. Ja veiksmīgi galā - atlīdzība garantēta! Viņu ietaupījumi ir tērēt par iekārtām. Viss, kas jums ir nepieciešams, lai jūs varat iegādāties speciālā veikalā. Sortimentā ir ieroči, amuleti, mājdzīvnieki un vairāk. Izvēlēto objektu, jums ir pārvietot savu inventāru, lai studijā, kas ir redzams uz profila izvēlnē.

Jūs varat arī iegādāties enerģiju (dalība kaujas prasa zināmu tā), dažādas kartes (sniegt dažas priekšrocības). Sekojiet acu par enerģijas daudzumu, vai, ņemot vērā tās kapitāla un veidoja Zvaigznes.

Tiko palīdzēt gūt pieredzi, top trīs meistari. Tie ir daudz nozīmē jautājumos mākslas, lai viņu padomi var būt ļoti vērtīgs. Nedrīkst blithely tos noraidīt, tas ir labāk, lai klausītos.

Play spēli tiešsaistes mūzikas Wars nepieciešams sūknēšanas hero prasmes. Sajūta pārliecināti par sevi, jūs varat apstrīdēt citiem spēlētājiem un iesaistīties cīņā. Ne vienmēr ir perfektu muzikālo dzirdi, lai pierādītu savu nevainību. Mūzika Wars Spēle - šis lēmums radās neponyatok izmantojot šo argumentu kā fizisku spēku. Starp citu, izmantot stekus, dūrēm un citi aksesuāri akcentētu savu nodomu. Saglabā spēcīgas, izveicīgs, sīksts spēlētājiem. Neļaujiet nevienam uzspiest savu viedokli! Vai jūs domājat, ka jums ir tieši tik daudz talantu, lai kāpt muzikālo Olympus?

Jūs varat ierakstīt savu varoni, lai piedalītos turnīrā. Turnīri notiek automātiski. Jūs arī Jāskatās notiek notikumus. Ja nepieciešams, kopā ar draugiem, jūs varat izveidot grupu - sava veida klana. Ir reitings, kurā jūsu grupa gatavojas ieņemt pirmo pozīciju, jūs tikai uz šiem centieniem.

Chat ļauj uzdot jautājumus, izteikt komentārus un sniegt ieteikumus. Nepalaidiet garām iespēju izteikt savu viedokli par emocijām, ko izraisa apbrīnojamo spēle.

Mūzikas Wars spēlē jums būs kopā ar patīkamu mūziku. Turklāt ir pieejami izvēlēties dziesmas radio ir jūsu valstī. Skaņa rada atmosfēru, kas spēj pacelt savu garastāvokli un kliedētu skumjas, iedvesmojoties no pelēkās dienās.

Ja jūs vēlaties būt pēkšņi, aicinām iegādāties rubīniem. To var izdarīt ar palīdzību reals caur WebMoney. Uzvarētājs rubīniem saņem papildu līdzekļus, kas padara spēli vēl interesantāku.

Tālāk, cienītājiem! Win cieņu bezkompromisa SaundSiti! Pildīt ilgi notika sapnis tagad ir viegli, virtuālajā pasaulē - labākais veids, kā pacelties uz stardom! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more