Grāmatzīmes

Viduslaiku Online

Citi nosaukumi: Viduslaiku

Viduslaiku Online Spēle - fantastisks multiplayer klientu stratēģiju, kas attīstās agrāk shrouded leģenda. Jums tiek transportēti uz XII gadsimtā un piedalīties cīņās, kuru mērķis ir iekarot tik daudz zemes viduslaiku karaļvalsts, kur tikai nesen miris leju asiņainas Crusades. Varbūt bagātība nāk ne pārāk gudri, vājinot valsts nāvīgs karos. Patiešām, tā vietā varētu lūdzu dalīties jaudu un strādāt kopā, lai saprastu varas ekonomiku, padarot to spēcīgs un neuzvarams. Bet visi domā par sevi. Lai jūs un nokļūst vidē tik egoistiski personām ir visas tiesības, lai šūpoles jūsu tiesības, un mēģināt veikt rieciens vairāk. Protams, jūs daudzi nav atsevišķi sasniegt. Galu galā, nozīmīgākais zemes pārdale notiek vardarbīgas klanu karos. Lai meklētu sabiedrotos - un vairāk! Jums būs iespēja pierādīt, ka jums ir pelnījuši, ka tas ir valdnieks!

Lai spēlētu šo spēli Viduslaiku Online , jums būs nepieciešams interneta pieslēgums un dators ar šādu konfigurāciju: OS Windows 7 Windows [ _1_] Vista , Windows XP , 1,4 GHz procesors, videokarte ar 128 MB, 512 MB RAM un 100 MB cietā diska. Lejupielādēt Viduslaiku būs pēc tam izveidot savu kontu. Viduslaiku Online reģistrācija ir ļoti vienkāršs: lai ievadītu login, paroli un ziņām pārdomāts e-pasta adresi. Kad spēle sākas, jums būs nepieciešams, lai izveidotu galveno varoni.

Blondīne, ka jums izdosies var iedalīt divās kategorijās: galvenais varonis un algotņu. Jums izvēlēties to, kas varētu būt jūsu līderi, nemaz nerunājot squad algotņi veidojas pakāpeniski, un var uzņemt karavīrus ar dažādām specialitātēm. Parasti Viduslaiku Online trīs klasēs. Tās atšķiras ne tikai prasmes un rakstura, bet arī ieročus. Tāpēc cuirassiers izvēlas valkāt smago bruņas un vairogus, kas palīdz viņiem nav jābaidās no cieši sadursme ar ienaidnieku. Turklāt tās ir izturīgas un attiecībā uz jebkuru no komandas ir pirmie aizsargi. Marines arī nav bail no cīnās pie kā var būt dažāda veida ieročiem. Gan to aizsardzība ir vājāka nekā vīriešiem ieroču, bet viņu neatlaidība un izturība ar vairāk nekā kompensēt. Bet trešajā klasē, bultas, lai atslāņošanās labumu tikai no attāluma. Viņi izmanto loki, arbaleti un javelins. Bet dara to ļoti gudri. Tātad, neskatoties uz ļoti vāja aizstāvību, var radīt kaitējumu ienaidnieks burtiski neatgriezenisku. Dārgie komandieriem, atcerieties, ka kolektīvā komandai par gaidāmo cīņu, jums jāpārliecinās, ka dažādās karavīri stājās tās sastāvu. Tādā veidā jūs varat nodrošināt jūsu panākumus!

Starp citu, ja jūsu galvenais varonis pieder dažām klasēm un izvēlas šo īpašo klases specializācijas, tas nenozīmē, ka citas specializācijas tiks neatgriezeniski slēgts. Mainīt profesiju un izmēģināt savus spēkus visai atšķirīgs var būt pirmā izvēle. Tomēr mums vajadzētu jūs brīdināt, lai pārietu no vienas specializācijas uz otru, nav īsti apguvis kādu no tiem. Galu galā, kā saka divi truši nav laika, un, ja jums nav izsmēlusi potenciālu pašā profesijā, tas ir labākais, nav jāsteidzas uz otro. Tikai konsekvence un pamatīgums beidzot dod vēlamo rezultātu. Tāpēc esiet gudri, ja jūs vēlaties, lai iekarot šo valstību!

Spēle Viduslaiku paver dizzying perspektīvas, un, ja jūs uzmanīgi sūknēts caur abām attīstība - proti, mākslas komandieris un militāro lietu - tas patiešām var kļūt neuzvarams. Un gudri veidota atslāņošanās 16 algotņi būs reāls atbalsts šajā nežēlīgs karš. Neaizmirstiet, ka raksturs ir sadalīta vairākos veidos, kā arī uzlabot savu vajadzību visu uzreiz. Tātad, jums ir nepieciešams pievērst uzmanību šādiem parametriem:

- Galvenie parametri (bruņas, veselība, enerģētika),

- Fiziskās īpašības (izturība, veiklība, izturība)

- Garīgās īpašības (drosme, izlūkošana, precizitāte),

- Specifikācija (uzbrukuma ātrumu, kustības ātrumu, diagrammas, Gatavs).

Victory, kas gaida, lai jūs, dos pieredzi un brilles, pats galvenais - iemācīties tos izmantot saprātīgi. Arī pēc tam, kad jūs sākat Viduslaiku spēlēt, jums ir nepieciešams, lai saglabātu in-spēle valūtā. Nauda ir vajadzīga ne tikai aprīkojuma iegādei, bet arī, lai maksātu algas algotņi. Pretējā gadījumā, kas gribētu riskēt dēļ jūsu dzīves mērķiem, bet joprojām ir bezmaksas. Nodrošina visus nepieciešamos karavīrus. Mēģināt pa laikam, lai nodrošinātu to ar jauniem ieročiem, tiklīdz tā kļūst pieejama -, un viņi būs gatavi doties, lai jūs uz malas pasaulē.

Turklāt, spēlēt Viduslaiku Online vajag , lai saglabātu acu par aprīkojumu. Pēc tam, kad pamanīja, ka ierocis ir nepieciešams remonts, nav aizkavēt šo jautājumu uz nenoteiktu laiku. Pretējā gadījumā parasti zaudē pareizi.

Spēle Viduslaiku 2 interesanta un piepildīta ar daudzām detaļām, bet ar pašu viegli pārvaldīt. Galvenā izvēlne sastāv no šīm sadaļām, kā kazarmas, informācija par raksturu, koku attīstību, noliktavu un mugursoma, komandas koku personāla atlases tirgū, veikalu, puse. Jūs būsiet vienmēr vietā, kas ir ļoti ērti, jo haoss neveicina īstenošanas plānu.

Game Medieval noteikti dos jums daudz patīkamu mirkļu un kļūs par neaizvietojamu daļu sava brīvā laika! Mēģināt to - un redzēt pats!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more