Grāmatzīmes

Managore

Citi nosaukumi: Managore

Dark plašumiem spēle Managore gaida tiem, kas vēlas cīnīties ar spēcīgiem pretiniekiem. Veidot savu armiju, izmantot izšķirošu stratēģiju un trīt prasmes savu raksturu, lai kļūtu par čempionu visās jomās!

Pirms spēles Managore, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB. Pievienoties spēlē Managore neaizņems daudz laika un vienkārši:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties objektu "reģistrācija";

2. Ievadiet savu lietotājvārdu,

3. Ievadiet drošu paroli un atkārtojiet to,

4. Lūdzu, ievadiet derīgu e-pasta adresi;

5. Izvēlieties "Reģistrēties" un Managore reģistrācija ir beigusies.

Pirmo reizi, kad sāka spēlēt spēli Managore, pirms esat atvēris traks, neprognozējams un bīstamā pasaulē. Lieliski cilvēki būs jūsu uzņēmumā, ceļot un iedziļināties visās tumši noslēpumi. Spēlēt Managore, jābūt gatavam grūts konfrontāciju, kas atbild par produktu piegādi, uzzināt par tehniskās pētniecības un varētu neitralizēt ārvalstniekiem jebkādiem mērķiem: ļaunprātīgs, cīņas un mierīgas.

Tagad, kad jums ir tik daudz palīgi ap Managore online , viss būs kārtībā: ekonomika darbosies, jums būs iespēja izmantot zemi. Pārlūkprogrammā Managore online , nepastāv dalījums labu un sliktu rakstzīmes. Un jums nav staigāt smalku līniju starp varoņiem un bandīti, lai viss darbotos. Veikt pieres uzbrukt ienaidniekiem spēli Managore, pirkuma Essentials vai zināt, izmantojot spiegu taktiku militāro informāciju.

Jūs esat kapteinis savas mantas, lai savāktu līdzekļus un būvkonstrukcijas, lai atbalstītu savu augošo armiju. Spēle piedāvā spēlētājiem Managore deviņpadsmit dažādas ēkas, kas var tikt būvētas. Ir arī unikāli astoņpadsmit paplašināms vienības, kas ir jūsu rīcībā.

Pasaules Managore online ir bīstama vieta, un tas ir jēga pievienoties ģildei, ka jums palīdzēt un atbalstīt, ja nepieciešams. Jūs varat pievienoties vai izveidot ģilde ar draugiem vai atrast draugus spēlē Managore online un veidot alianses, ka veidā. Tikai atrodoties ģilde, jūs varat sasniegt mērķi komandas un atšķetināt Dark Mountains. Tomēr, jums ir jābūt pieredzējušiem spēlētājiem un ģildes, lai kopumā ir pārvietoties pietiekami tālu spēlē Managore. Tomēr, ja jums tumsā kalniem, jums būs jāsaskaras ar ļaunprātīgu pūķis Managore online .

Interesanta iezīme spēle ir sistēma Managore varonis pret varonis kaujas. Bet jāatzīst draugi vai ienaidnieki saviem lielākajiem sasniegumiem, jums ir prasmes, lai sekmētu savu raksturu uz maksimālo.

Savāc visus spēkus ar citiem spēlētājiem, kas spēlē Managore un pārbaudīt savas stratēģiskās prasmes pret otru, jūs varat arī pelnīt slavu tā. Palikt vienu soli priekšā jūsu pretinieks, lai pierādītu sevi un kļūt par čempionu Managore online cīņa. Vāc artefaktus, un pēc tam izmantot artefaktus no sistēmas, kas var palīdzēt jums, lai k tie ir vairāk spēcīgu ieroči un bruņas.

Spēle Managore piedāvā jums kaujas prātu un augsto tehnoloģiju, ne tikai PvP un [_35_ ] PVE cīņas. Tie, kuri galu galā sasniegt būtisku signālu var asināt savu sajūtu militāro un tehnisko stratēģijas, kas vēl efektīvāk, nekā to zobeniem! Tādējādi spēle Managore - portāls MMO fantāzija, kas apvieno labākās īpašības pilsētu, tuvcīņa cīņām, pētnieku grupas un citi lomu spēlējot spēles.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more