Grāmatzīmes

Dzīvo pēc kara

Citi nosaukumi: Dzīvo pēc kara, dzīve pēc kara

Dzīve pēc kara spēle - darbības Stratēģija ar elementi [ _1_] MMO un RTS. Notikumi risināties tumšā nākotnē, kur cilvēce pēc kodolkara bija spiesti sadalīt dažādām frakcijām. Jums ir jācīnās par savu dzimto zemi, kā daļa no tiem, kas nav vienaldzīgi pret to. Kā viss ir patiesībā noticis? Kāds mutācijas un joprojām palika uz savu planētu. Citi lidoja kosmosā un atrada patvērumu tur. Atgriežoties pēc 200 gadiem, cilvēki ir aizgājuši no kosmosa "Saule", un brīnījās par metamorfoze, kas notika viņu prombūtnes laikā. Pārstāvis jaunās rases Nak - ir ģenētiski modificēta cilvēkus. Un varbūt cilvēki ar tādu pašu izskatu un jāprot atrast kopīgu valodu ar viņiem, bet ir trešais iejaucās tauta - Shamak. Šie negodīgi izveide klīst visur un cenšas paverdzināt citus iedzīvotājus žēl planētas. Ir opozīcija, kas protams, ir visi pieejamie līdzekļi. Notiek fona drupas. Jā, zeme nekad nebūs līdzīgs viņas bijušo sevi, un tomēr viņas liktenis ir tavās rokās!

Pievienoties spēlē L . . W . ņem spēlētājus nākotnē un kā jūs ietekmē tas būs atkarīgs no centieniem, kurus piemēro. Pārliecinieties, ka sistēmas prasības nepievils. Jūsu dators ir jāatbilst šādiem parametriem:

  • OS Windows XP / Vista / 7
  • Procesors Core 2 Duo , 2. 5 Ghz
  • Video Core 2 Duo , 2. 5 Ghz
  • Cietie diski 4 GB
  • 1 GB RAM

L . . W . Reģistrācija ir raksturīgi atļauja, kuras laikā jums būtu jāievada:

    1. Pieteikšanās
    2. Password

Tālāk, izpildiet vedņa instalēt spēli, jums ir lejupielādēt un instalēt klienta.

Spēle L . . W . Online - vēlme izdzīvot pasaulē pēc kataklizmas. Bet jūsu uzdevums ir ne tikai, lai aizsargātu sevi, bet arī, lai sasniegtu panākumus. Piedāvā nebeidzamas cīņas par resursiem, episkā reidi, un aizraujoša, tajā pašā laikā bīstamās misijās, kā arī grupas uzdevumus dažādas sarežģītības. Veikt komandu karaspēku, veidot tehnika palīdzētu viņa frakcija uzvarēt varu jaunajā pasaulē. Uzziniet, kā apvienot savas cīņas prasmes, lai viņi pārstāv reālu nāvējošu maisījumu. Izvēlēties, kādā veidā jūs vēlaties, lai iet. L . . W . Jūs varat spēlēt kā karavīrs, spoku vai psionics. Attīstīt savu raksturu kaujas laukā viņš bija neuzvarams!

Apskatīsim nodarbībās, kuru pārstāvji ir atrodamas katras frakcijas. Tā karavīrs - aizstāvis viņa partneri, kas ir gatavi stāvēt līdz pēdējam pilienam asiņu. Smago bruņas lolot to kritiskos brīžos, un meistarību automātisko šauteni un divu roku zobenu padara ienaidniekiem drebēt. Spokiem nežēlīgs, noslēpumains, ar unikālo talantu. Kaujas, viņi baidās atklātu konfliktu, bet, pateicoties tās galveno ieroci - trikiem un viltīgi manevri - ienaidnieks var nodarīt lielu kaitējumu. Psionics - retums, bet liela vērtība par jebkuru armijas sastāvā. Šis obdarovannye izvēli, kas spēj ietekmēt varu domas. Viņu arsenāls ir piepildīta ar lāstiem efektīvas, turklāt kaujas viņi var iznīcināt ienaidnieku sīva liesmas, sals vai elektrisko šoku, ko izraisa gribasspēku.

Play L . . W . Jūs esat ne tikai cīnās ar mākslīgo intelektu vai iznīcināšanu galvām mērķus. Šeit Jūs varat sacensties pret citiem spēlētājiem. Dižoties savu taktiku, jo zemes gabala L . . W . o nline , ir to darīt.

Sēdēt ātri jūsu tvertne vai helikopters un sākt spēlēt spēli L . . W . Pārvaldīt gan sauszemes un gaisā karaspēku. Kāda jums nāk no, ir vienmēr iespēja parādīt savu talantu pilnībā!

L . . W . Spēle piedāvā pievienoties ģildei un cīnīties roku rokā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Uzskatu, ka sajūta aiz viņas atbalstu, jūs varat pierādīt, kas patiešām ir kapteinis Zemes. Gatavojieties sarežģītu pārbaudi, lūdzu, esiet pacietīgi un virzīties uz priekšu uz gaišāku nākotni! Ļaujiet luck apiet savu pusi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more