Grāmatzīmes

Lineage 2 Essence

Citi nosaukumi:

Lineage 2 Essense no Lineage Visuma. Grafikas ziņā un ne tikai līdzīgi kā Lineage 2 Classic. Bet starp tiem ir būtiska atšķirība. Tāpat kā citās sērijas spēlēs, galvenais uzdevums ir pastāvīgi uzlabot savu raksturu, izpildot misijas, cīnoties ar citiem spēlētājiem, izpildot uzdevumus un piedaloties tādos pasākumos kā pils aplenkums.

Spēlēt Lineage 2 Essense ir daudz vienkāršāk, salīdzinot ar klasisko spēles versiju, un tieši to ir izdomājuši paši izstrādātāji. Saprotams, ka auditorijai, uz kuru spēle ir paredzēta, nav daudz brīva laika. Izdevējs padomāja un speciāli izlaida spēles versiju šādiem cilvēkiem. Spēlei ir automātiska jaunināšana. Kamēr jūs esat darbā, jūsu varonis dzīvo savu dzīvi un nopelna pieredzes punktus bez jūsu līdzdalības. Bet jums joprojām ir regulāri jāvelta laiks spēlei, lai attīstītu raksturu, kā vēlaties. Turklāt spēle ir ievērojami samazinājusi pieredzi, kas nepieciešama, lai sasniegtu līmeni, tāpēc jūs progresēsiet daudz ātrāk.

Pirms bez maksas lejupielādējat Lineage 2 Essense, jums jāizlemj, kuru klasi izvēlēsities. Par esošajām rakstzīmju klasēm varat lasīt zemāk. Spēlei ir vairākas klases. Īsāk sakot, ir septiņas sacīkstes, un katrai no tām ir savas klases, un tās attīstās koku veidā. Sasniedzot noteiktu līmeni, jums ir iespēja izvēlēties vairākas nodarbības. Pēc dažiem līmeņiem atkal izvēlieties kādu no piedāvātajām opcijām utt. Internetā ir daudz video, kas palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Mēs iesakām ar tiem iepazīties.

Lineage 2 Essense Races:

  • Silf
  • Kamael
  • Cilvēki
  • Elf
  • Dark Elf
  • Orc
  • Gnome

Katras rases raksturu var padarīt par ļoti spēcīgu karotāju, tas viss ir atkarīgs no jums.

Klāt

Karma sistēmas. To piešķir, kad nogalinat citu spēlējamo varoni, kurš nespēj duelēties. Ja karma ir negatīva, tiks piemēroti daži izpildes sodi. Karmas atmazgāšana notiek daudz ātrāk, salīdzinot ar klasisko spēles versiju, tāpēc tās ir tikai īslaicīgas neērtības.

Lineage 2Essense iepriecinās fantāzijas cienītājus ar savu atmosfēru un brīnišķīgo muzikālo pavadījumu. Tā kā spēle ir vērsta pārsvarā uz cilvēkiem, kuri ikdienā nevarēs tai veltīt daudz stundu, grupu uzdevumu tajā praktiski nav. Bet citādi viss kārtībā, ir daudz dungeonu, kvestu un PvP. Turklāt pils šturmēšana ir ik nedēļu ikvienam. Ir arī daudz briesmoņu, dēmonu, pūķu un daudz ko citu.

Tradicionāli pieejama ieroču un bruņu jaunināšanas sistēma, pateicoties kurai jūs varat ievērojami palielināt jebkuras preces nepieciešamos parametrus. Veicot jebkādas izmaiņas, sekojiet līdzi panākumu iespējai. Ja tas ir pārāk zems, iespējams, labāk neriskēt, jo neveiksmes gadījumā jebkura lieta var tikt sabojāta. Ir daudz aprīkojuma un ieroču kolekciju. Katrs var salikt komplektu pēc saviem ieskatiem, atbrīvoties no nevajadzīgām mantām, tās pārdodot, bet trūkstošos iegādāties no citiem spēlētājiem. Lai to izdarītu, ir pieejams spēļu tirgus ar spēļu valūtu.

Ja jums patīk šāda veida spēles, spēlē būs daudz ko darīt. Varat sākt spēlēt tūlīt, datorā instalējot Lineage 2 Essence.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more