Grāmatzīmes

Leģendas Kung Fu

Citi nosaukumi: Leģendas Kung Fu

Leģendas Kung Fu tiešsaistes spēles - bezmaksas klientu fantastiska spēle, kas paredzēti, garā Ķīnas smalkas romantika. Tā ir pasaule, kur jūsu statusu nosaka spēja apgūt seno cīņas mākslu. Cieņa pret iedzīvotājiem pasaulē ir atkarīga no spējas pierādīt savas prasmes. Tā kā visi vēlas uzlabot savas kaujas prasmes, spēle leģendas Kung Fu piedāvā apmācību dažādās skolās, kas māca pamatus cīņas mākslām. Bez tam, jums nav nepieciešams, lai ievadītu un palikt līdz beigām tikai viena no astoņām skolām. Pastāv iespēja izmantot visas skolas vienlaicīgi. Galvenais, ka jums ir izdevies apgūt mijiedarbību metodes, un uzzināja, kā tos izmantot situācijās, kas prasa. Cik ātri jūs mācīties streiki, bloki un feints atkarīgs no jūsu pakāpes talantu un izdomu. Ikviens, kas nāk šeit ar slāpes pēc slavas pārpildīts sirds ir iespēja gūt panākumus! Nākamais, jums sagaidīt lielas lietas!

Lai lejupielādētu bez problēmām leģendas Kung Fu, pārbaudiet iepriekš saskaņā ar datoru minimālās sistēmas prasības: OS Windows XP / Windows Vista / Windows 7; Pentium4 procesors 2. 4GHz vai līdzvērtīgu; GeForce6600 128MB video karti vai līdzvērtīgu dokumentu, RAM 1 GB, brīvas vietas uz cietā diske10 GB, interneta pieslēgums vismaz 1 Mbit / s. Pirms jūs lejupielādēt klients, jums ir nepieciešams, leģendas par Kung Fu reģistrāciju. Izveidot kontu nav grūti. Jums jāaizpilda pāris jomās: lietotājvārdu, paroli, vēlreiz ievadiet paroli. Arī pārbaudīt spēle prasa, lai jūs apliecināt savu piekrišanu projektam. Kvadrātā, kas atbild par Parakstoties uz jaunumiem, ērču ir noklusējuma. Tā kā ir pieņemts, ka neviens prātā, ir vienmēr un visur zinoši.

Play spēli leģendas Kung Fu Jūs sākt ar mācībām kādā no skolām. Bet tad jūs varat pievienot zināšanas un citās skolās, ņemot vērā, ka, un sīkpreču arī atsevišķās jomās. Ir tādas skolas kā glābējiem, ubagi, Wudang, zinātnieki, iedegums, svētlaimīgs, Emei, Shaolin. Savukārt, katrs no tiem ir trīs stili. Kopumā var apmācīt vairāk nekā 10000 ierīcēm. Ja vien jums bija iespēja sagremot to visu!

Papildus tam, ka raksturs uzlabot savas kaujas prasmes, lai izvēlētos un profesiju. Jo šis jautājums joprojām ir demokrātiska. Sadalīta profesiju šādas četru veidu:

- Mining profesija (zemnieks, zvejnieks, kalnraču, uc )

- Crafts (Kalēja, drēbnieks, pavārs, uc )

- "Kultūras" (mūziķis, calligrapher, uc )

- "City" (zīlniece, ubaga).

Ja iepriekš esat izvēlējies profesiju, kādu iemeslu dēļ nebija, piemēram, tas var tikt mainīts bez problēmām.

Ir vērts pieminēt, ka leģendas Kung Fu tiešsaistes varoņi ir apveltīti ar spēju izmantot enerģiju Qi, lai uzbruktu ienaidniekam no attāluma (bezkontakta kaujas), lietojot ieročus, kā arī spēju aizsargāt sevi bez jūsu klātbūtnes (mākslīgais intelekts). No pieejamajiem ieročiem, mēs varam teikt, ka klāsts ir patiešām iespaidīgs arsenāls. Kāpēc tikai tur! Un galdiņi un zobenus, un nauchaki un zobeni un ķēdes un daudz ko citu. Turklāt, tas ir iespējams, lai uzlabotu esošos ieroču. Tas viss tā izriet, ka iespēja rakstzīmes ir gandrīz neierobežotas! Pūles, lai izlīdzināšana un drīz gūt augļus no sava darba!

Play leģendas Kung Fu jums būs bauda lielisku izstrādājušas dažādas sistēmas. Galu galā, PvP, un ekonomiskā un sociālā sistēma detalizēti pārdomāts un līdzsvarots. Plus milzīgs dažādu quests lai palīdzētu saprast mechanics spēli, bet nopelnīt vērtīgas lietas. Cīņas spēlē ir viens-on-one starp mazām grupām un masu. Tas viss, kas jums ir, lai iet! Bet ne velti, ka jūs trīšanā savas prasmes speciālajās skolās! Sociālā dzīve dod lietotājiem prieku sazināties vienam ar otru, ir iespēja apmainīties ar dāvanām un smieklīgi kāzas, pat tad, ja jums ir paveicies, lai tiktos ar savu pusi. Ekonomika ietver darījumus un tirdzniecības attiecības. Spēle valūtā tiek saspiesti sudraba vai cietā sudraba. Bet jūs varat nopirkt par īstu zeltu. Tās izmantošana sniedz vairākas priekšrocības.

Sākt Legends of Kung Fu spēlē tagad! Kāpēc likts tik aizraujošu pieredzi, lai vēlāk? Elastības storylines un dažādojot apmierinās pat visprasīgāko. Veikt ne vairāk kā dzīvē! Baudīt spēli!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more