Grāmatzīmes

Leģenda par Martial Arts

Citi nosaukumi: Leģenda par Martial Arts

Game Legend Of Martial Arts - bezmaksas klientu MMORPG, lokalizācija oriģinālo spēli no Perfect World Entertainment. LOMA spēle, kas ir galvenokārt paredzēta, lai būtu laipns un comedic. Šeit jūs neatradīsiet parastās brutalitāti tiešsaistes spēles: tikai pasaka, un jautri ar grafikas stilā anime. Ne tik bieži redzējis šādu formātu - un patiesība ir, ne visi var kapāt virtuālajā pasaulē. Tik riskanti projekts jau var saukt.

Iet uz sistēmas prasības spēle leģenda Martial Arts, kurā jūs varat spēlēt uz jebkura mūsdienu datoru nav prasīgs. For minimāla konfigurācija būs pietiekami procesors ar takts frekvenci no 1. 5 GHz, 512 MB RAM, VGA līmeņa nVidia GeForce 4 Ti4200 vai Radeon 8500, uzglabāšanas jaudu 64 MB un 2 GB brīvas vietas cietajā diskā. Spēle atbalsta tikai operētājsistēmas Windows - varbūt tikai tas var kļūt par problēmu.

Reģistrācija LOMA internetā ir ļoti vienkārša. Viss, kas jums jādara - doties uz oficiālo vietni un ievadiet savu pieteikumvārdu (lai ievadītu spēli un vietu), segvārds, parole un e-pasta adresi. Jo leģenda Martial Arts reģistrācijas mērķis ir aktivizēt kontu, lai ievadiet savu pašreizējo adresi. Atliek tikai instalēt klienta Legend of Martial Arts lejupielādēt to ērti, lai jūs varat būt par to pašu spēli oficiālajā tīmekļa vietnē.

Sākumā Loma tiešsaistē, jums izveidot savu raksturu. Šajā gadījumā, mēs nolēmām, lai slodze pārāk daudz: jums ir nepieciešams, lai izvēlētos vienu no sacīkstēm, dzimuma, sejas un matu raksturs.

Race ir tikai divi cilvēki, un upes, nav atšķirības starp tiem, izņemot ārējās pazīmes nevar atrast šeit. Kad viņš sasniedza desmito līmeni, jūs varat kļūt vai nu karavīrs vai mags. Tad, trīsdesmitajā līmenī jau katru no šīm klasēm izvēlēsies apakšklase. Un sešdesmitā līmeņa specializāciju. Tādējādi, spēle sākas vienādi visiem, bet galu galā paver 8 spēlei klases, - tā nebūs garlaicīgi.

Interface Legend of Martial Arts Online ir vienkārša un intuitīva, sajaukt vadība ir gandrīz neiespējami. Es domāju, ka daudzi cilvēki uzskata, ka priekšrocība, jo bieži vien uz attīstību kontaktligzdām spēles iet daudz laika. Jau pirmajos līmeņos jautru spēli tiekas mums: dot spēlētājiem veida mājdzīvnieki, kas, oddly pietiekami, var samazināt ar otru, lai šķirnes ar labākajiem rādītājiem. Staigāt savus mazos dzīvniekus, spēļu pasaulē, uzskatu, ir kur. Attiecībā uz viesiem, visi parasti: veikt darbu, izpildīt un aizbēgt. Lai ietaupītu laiku, pat nodot autopilotu, kas ievērojami vienkāršo spēli īsti, bet dažos gadījumos nedarbojas pareizi. Kā pamata spējām raksturs, jūs varat izvēlēties dažādus cīņas mākslas. Kopējais LOMA online spēle pilns ar aptuveni 20 kaujas disciplīnu, kas jums ir, lai uzzinātu.

Jāatzīmē, ka spēle pārdomāts izglītības sistēmu starp citiem spēlētājiem. Tas nozīmē, ka jūs varat veikt draugu studentiem, lai palīdzētu viņam apmaiņā pret pieredzi. Tādējādi ir iespējams spēlēt komandā un attīstīt ātrāk. Spēle ir daudz citu sociālo aspektu: jūs varat izveidot brālību, klanu, un, protams, jūs varat precēties un dibināt ģimeni. Tas viss padara spēli vēl daudzveidīgāka komunikācijas un, pats galvenais, jautri. Kopumā, pat iespaids, ka spēle ir vērsta uz visa veida sociālās izklaides, nevis nebeidzamu sūkņu un cīņa monstriem. LOMA online spēle, kas paredzētas plašai auditorijai, tāpēc ir maz ticams, kāds nav līks. Spēle ir daudz komiksu, ko nevar izdarīt ar sevi. Bet komēdija, kā tas bieži notiek, vārdiem nevar aprakstīt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more