Grāmatzīmes

KlanZ

Citi nosaukumi: KlanZ

KlanZ Online - tirdzniecības kāršu stratēģija izstrādāta komiksu stilā. Kā plānots, ko izstrādātāji spēles stāsts - stāsts par vienu no metropoli. Notikumi virzās uz ielām. Katrs jaunpienācējs spēlētājs kļūst līderis komandā, kas ietver astoņas karšu cīnītājiem. Lai gūtu uzticamību spēļu pasaulē ir vairākkārt iesaistīties cīņā, domāju, ka ar savu rīcību, lai uzzinātu, kā uzņemt karti. KlanZ spēlē - tik piedalīties cīņā par varu pilsētā, mēdz uzvarēt daudzus turnīrus, spīd apsildāmās cīņas, pārsteidz cilvēkus ar savu skaisto kolekciju kartes. Laikā spēle jums vienmēr rūpēties par papildinātu klāja . Un man jāsaka, ka šīs jaunās kartes būs redzams pastāvīgi, lai šis process būs jautri. Lai sasniegtu lielus panākumus, lietotāji bieži apvienoti klanu. Ja jūs varat atrast labus sabiedrotos, var pieaugt līdz stardom ātrāk. Netērētu minūti, kas pavadīts kopā ar tiešsaistes KlanZ laiks solās būt ļoti interesanti!

Viss, kas jums ir nepieciešams, lai spēlētu - interneta pieslēgumu, modernu pārlūkprogrammu un datora konfigurācijas vidējo. Sistēmas prasības ir diezgan pieticīgi, viens būs idialno datoru ar šādiem parametriem:

- Operētājsistēmas Windows / 2000 / XP / Vista × 32 / Septiņi ,

- Procesors Intel Pentium ΙΙΙ 800 Mc

- 64 MB video karte,

- 256 MB RAM.

Piekļūšana projektam, ko jūs saņemsiet pēc tam, kad iet KlanZ reģistrāciju. Jūs diezgan ātri izveidot kontu. Jo tas ir nepieciešams, lai aizpildītu pāris jomās: lietotājvārdu, e-pasta adresi un paroli. Noklusējuma lietotāja līgumu, lai tā būtu labāk iepriekš izlasīt noteikumus.

Tātad, lai sekmīgi spēlētu KlanZ vajadzētu tikt galā ar visiem tā elementiem. Katrs spēlētājs izvēlas pirmo iemiesojumu. Jūs varat veikt pats vīrietis vai sieviete - tas ir, kā jums patīk. Kaujas izmantošanas kartēm, kas ir noteiktas īpašības, proti, izturību, bojājumus spējas, prēmiju līmenis, unikalitāti. Krist uz galda četrām izlases kartes. Cīņa pati arī sastāv no četriem posmiem, ja vien kāds nav uzvarēt agrāk. Tu, kā konkurents, būs izvērtēt dzīvi un enerģiju. Enerģija ietekmē uzbrukuma kartes. Par summu, atlikušo rezervju dzīve ir atkarīga uzvara. Tātad sākotnēji spēlētāji ir 4 kārtis, 12 dzīves un 12 enerģiju. Un vairāk uzbrukt vairāk iespēju nodarīt kaitējumu pretiniekam.

Game Klanz lietotājiem piedāvā 5 formāti. Šis turnīrs Arpad (pieejams 10 līmenī, notiek katru dienu pie stadiona) Gildiynye kara (ilgst veselu 5 nedēļas), Mini-turnīri (ko rada paši spēlētāji), pick projektā (mazais turnīrs, kurā spēlētāji atklāj pastiprinātāji, un tad demontē karte ) Siledy (no 24 kārtīm spēlētājam ir jāizvēlas 8).

Joprojām šāds svarīgs laiks, jo notikumi. Viņi var uzvarēt karti un mārciņas. KlanZ spēle parādīs Jūsu uzmanībai spēles notikumu sauc par opozīciju, Valor, savaldība. Turklāt visu šo Visdažādākās spēlēšanas uzdevumus. Piemēram, jūs varat veikt saskaņā ar šiem uzdevumiem, dienas, nedēļas, loterijas, virsrakstus, uc uc Bez tam, jums būs iespēja apmeklēt tirgu un veikalu, lai nopirktu visu nepieciešamo.

Uzskata, ka pievienošanās spēļu kopiena, jūs aizmirst visu, kas ir garlaicība. Šī kāršu spēle ir tik aptver nodarbošanos, ka jūs atkal un atkal atgriezties pie tā. Ēsmas savus talantus remdēt savas ambīcijas, iekarot līderpozīcijas un justies patiesi laimīgs cilvēks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more