Grāmatzīmes

Irod

Citi nosaukumi: Irod

Irod online - pārlūkprogrammu balstīta sociālās stratēģijas spēle, kas veiksmīgi apvieno vēsturiskos momentus un fantastisku elementu. Darbība notiek kontinentā Dieva, kur spēkiem labo un ļauno konfrontēt viens otru. Tavs galvenais uzdevums - cīnīties pret tumšo armiju vada Heroda. Lai attīrītu zemi no ļaunuma, jūs varat veikt palīdzību leģendāro varoņiem no dažādos laikos. Migrē no viena laikmeta uz citu, izmantojot laicīgās vārtiem, jūs varat atrast un piesaistīt armiju lielajiem vīriem smyslyaschie karā. Un no tā palielina jūsu spēks un ietekme izplatās! Play Irod - līdzekļus iesaistīties pilsētas attīstībā, kas ceļo cauri laikam, piedalīties grand episkām cīņām, atrast uzticamus sabiedrotos un darīt labus darbus nosaukuma spilgti cilvēces nākotni. Izmantojot ieročus un burvju, cenšoties sasniegt galveno mērķi. Neatlaidīgs tikai varētu sasniegt panākumus un kļūt ievērojama personība!

Ienirt aizraujošu piedzīvojumiem, reģistrēties spēles Irod. Izveidojot kontu, jums ir jāaizpilda veidlapa ar šīm jomām:

- Vārds,

- Paroles;

- Atkārtojiet paroli;

- E-pasts,

- Drošības kods.

Pēc ieceļošanas nepieciešamo informāciju, lūdzu, atzīmējiet apstiprinājumu tam, ka no Noteikumu pieņemšana un drosmīgi nospiediet "Sūtīt" pogu. Nav jāuztraucas, ka konfigurācija datorā nebūs piemēroti spēle. Sistēmas prasības ir ļoti minimālas. Ja jums ir interneta pieslēgums un mūsdienīga interneta pārlūku, jūs varat baudīt vienu no interesantākajiem virtuālo izklaidi.

Irod reģistrācija veicāt likumīgu iemītnieku ārkārtas pasaulē, un tagad jums ir nepieciešams, lai sāktu savus pienākumus. Pirmkārt, rūpēties par pilsētas attīstību. Pirmkārt, ir nepieciešams uzlabot rātsnamu līdz 10 līmenim. Tas dos iespēju pievienoties vienai no trim valstīm. Arī cita veida būvniecības banku, veikalu, klēts, kasi, mājas, smēdes nepieciešama jūsu aprūpi. Tās var uzlabot, lai palielinātu potenciālo šo spēli, kas sākotnēji bija ielikts. Otrkārt, jums ir iet caur vārtiem Ages atrast varoņiem un saņemt tos, lai cīnītos rindās savu armiju. Jums rodas tādi slaveni personāži kā Scipio, Mardonius, Leonīds, Hannibal, King Arthur, Spartaks, Merlin, doktors, Pompey Lielo, Attila Hun, Čingishana. Visdrīzāk jūs esat dzirdējuši par viņu varoņdarbiem, un nav nepieciešams, lai izskaidrotu to, ieguvumi var iesniegt šādas pieredzējuši karavīri. Treškārt, noteikti nepieciešams razdobyvat akmens daļiņas St Eloi. Ar to palīdzību jūs varat zvanīt, lai saņemtu palīdzību un iepriekš rakstzīmes. Eloy savākt oļi var būt dažādās vietās un laikos. Izmēģiniet nedrīkst palaist garām kaut ko, un sakarā ar panākumiem! Un, visbeidzot, ceturtā - kaujas misija, cīņa par pilsētām un reģioniem. Jums ir nesaudzīgi iznīcināt tumšas radības, kas un cenšas traucēt cilvēkiem. Sagrābt kontinentu no ļauna Heroda. Attīstās, jūs sasniedzat punktu, kad jums ir pienācis grips ar to Abisalle. Izsaukto spēlēšanas pieredzi laikā, palīdzēs sakaut nīsto ienaidnieku.

Lai spēlētu šo spēli online Irod Jums ir jāizvēlas vienu no esošajiem sacīkstēm. Viņai beigās un būs piederīgi. Iedzīvotāji, kuri ir gatavi nostāties pret ļaunumu nāves iedala šajās sacensībās:

- Union Tribe (drosmīgs, diskrēta, ļoti gudrs, nav atkāpušies no saviem mērķiem, un to var izmantot smagos ieročus un meklēt palīdzību melnā maģija)

- Empire no muižnieki (tieslietas mīlošs Dzimtenes aizstāvjus, kas ir slavens kā Noble)

- Apvienotie Mercenaries (nomadu ciltīm, kuri uzskata, ka viņi var atbrīvot cilvēci no iebrukuma un ir gatavi cīnīties gan jūrā, gan uz sauszemes).

Online spēles Irod iesaka Martial sasniegumus un prestižu uzraudzību. Tas ir diezgan svarīgi aspekti, kas nosaka savu pozīciju spēle pasaulē. Arī jums ir nepieciešams, lai ietaupītu naudu. Ir divu veidu valūtā. Zelta biežāk nekā dimantiem, kas ir pieejami, izmantojot papildu funkcijas. Jums ir papildināt krājumus tik svarīga resursa kā pārtika. Bez tam ne izveidot, ne uzturēt armiju. Starp citu, attiecībā uz karavīru, vairāk to skaits ir zem jūsu komandu - labāk. Milzīgs spēcīga armija - pamats kaujas spēku. Tātad, iet uz priekšu, jo viss ir tavās rokās!

Irod spēlēt būs ērtāk, kā alianse. Ja jums liekas, ka vara ir galvenais, izveidot savu aliansi. Pretējā gadījumā pievienoties esošo. Kopā ar draugiem, nekādi testi būs skandāla you! Paplašināt ietekmi savu prieku!

Irod spēle gaida jums un ir gatavi dot labu iespaidu! Pievienoties tagad - un jūs nekad nenožēlosiet! Jautri un interesanti un atalgojot! Ļaujiet saprata visus savus plānus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more