Grāmatzīmes

Imperion

Citi nosaukumi: Imperion

Spēle Imperion ir jauna masveidā multiplayer online pārlūkprogrammu balstītas stratēģijas, kas attiecas uz žanra sci-fi. Telpa būs zem kontroles, ja jūs spēlēt spēli Imperion! Uzsākt noslēpumaino plašumi neierobežotu vietas uz paverdzināšanas jaunu planētu. Imperion Spēle piedāvā vienu no trim rasēm, ar kuru jūs sākt ceļu uz būvniecības to kosmosa impēriju. Imperion spēlēt ir tik jauki, ka stratēģija ir liels grafikas un laba spēle.

Pirms spēlēt Imperion, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst minimālajām sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB.

Imperion reģistrācija nav nepieciešams daudz sava laika un viegli:

1. Galvenajā lapā, izvēlieties objektu «Play par brīvu»;

2. Dot nosaukumu savu raksturu,

3. Ievadiet drošu paroli un apstipriniet to,

4. Ievadiet e-pasta adresi;

5. Izvēlētos «Reģistrēties».

Imperion spēle ir sci-fi stratēģijas. Jums būs cīņa paplašināšanai tās starpgalaktiku impērijas un kundzību Visumā. In Imperion tiešsaistē, jums būs nepieciešams izmantot stratēģijas prasmes, lai izjauktu pretestību citiem spēlētājiem un telpas kontroli. Imperion spēle nodrošina jūs ar planētu un sākotnējās piegādes 3 resursu - kristāli, metāla, tritija (par Titans) vai deitērija (citām rasēm), būvniecības nozarē, un nelielas ietilpības spēkstaciju. Jūs esat aicināti strādāt, par mācību quests Imperion tiešsaistē. Nākotnē jums būs iespēja palielināt enerģijas ražošanu un izejvielu, procesu, asteroīdi un komētas, būvēt dažādas ēkas, lai izveidotu kosmosa floti, lai cīnītos ar pretiniekiem, kolonizēt planētas spēle Imperion. Imperion Spēle piedāvā spēlēt par vienu no sacīkstēm: The Titans, Terran un Xena. Xena - ir kareivīgi, naidīga sacīkšu cīņa. Attīstībā, pamatojoties uz ģenētisko izpēti, un uzvarētāju nav viltīgs vai tehnoloģiju, un daudzumu. Flotes Xenia Imperion online konstruēta paralēli un daudz ātrāk nekā citām rasēm. Tikai šajā sacensībā var veidot struktūru "smadzenes", kas ļauj nepārtrauktu uzraudzību planētas pretinieks. Pie Baikonuras spēles Imperion veidošanos, kas tām pieejami 40 flotes, atšķirībā no citiem Viņu stratēģija spēle Imperion vienkāršs: uzbrukums - ir labākā aizsardzība! Titans - ir senākais un wisest cilvēku, aizstāvji spēles Imperion. Viņi pieder progresīvas tehnoloģijas, ir stingra kods goda, lai draudzīgas attiecības ietvaros skrējiens. Pie Titans Imperion online ir divas funkcijas: Planētu aizsargs un portālu. Tie var uzglabāt enerģijas pārpalikumu akumulatorā un to var izmantot, lai citiem līdzekļiem. Titans cīnīties ar pārstāvjiem no viņu rases tikai uz kuģiem, "Korsārs", spēlē Imperion, uzbrukumi ir pilnīgs pārsteigums ienaidniekam. Šī rase attīstās uz ilgu laiku, ir zems līmenis kuģu būvniecības un augstu cenu izpētes kaujas flote, kas tiek kompensēta ar augsto tehnoloģiju un labu aizsardzību Imperion tiešsaistē. Terran - jauniešu sacensības, kas atpaliek tehnoloģiju un ieguva vietu Visumā, jo Titans spēli Imperion. Šīs sacensības pielāgojas jaunajiem apstākļiem. Spēlē Imperion nav vietējā valūta, tāpēc jums noslēgt bartera. In Imperion spēlēt nebūs garlaicīgi, jo spēlētāji var tērzēt par forumā vai caur in-game pastu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more