Grāmatzīmes

HoMM 6

Citi nosaukumi: HoMM 6

Varoņi Might un Magic 6 - datoru, savukārt balstīta spēle ar lomu spēles elementiem. Atbrīvot šo spēli sērijas Heroes VI no virknes Varoņi Might and Magic, tika maksimālas pūles. Spēle Heroes VI mainījies vairākas studijas un programmatūras izstrādātājiem, bet joprojām apmierināti ar pasauli. Spēle 6 ir HoMM fantāzijas žanra stratēģiju. Tātad, šeit jūs tiksies varoņi fiction.

Šajā pārskatīšanā, spēle Heroes 6, jūs varat meklēt palīdzību no video klipus par spēli, ar mērķi primāro atsauces. Ja pozitīvs lēmums - spēlēt, apmeklējiet vietni, un to var lejupielādēt Varoņi Might un Magic 6.

Spēļu Varoņi Might and Magic VI ātri kļūst jūsu draugs dienām. Vai drīzāk vakarā kā pabeigtu spēli dienā, jūs varat diezgan ātri. No spēles varoņiem Might un Magic 6, salīdzinājumā ar iepriekšējām versijām gabals, mainīti. Jūs apmeklēsiet tālā pagātnē, sākumā visu šo lielo vēsturi. Tu - varonis šī vārda vispatiesākajā nozīmē vārdu. Jūsu raksturs - varonis no spēles, jo ir radības, kas kalpo jums. Jūs nodrošinās to veida spēlē.

Jūs paliks neskarts ar savu armiju, ir neuzvarams. Kad jūs uzvarēt no spēles ieplūst krogs, kur nolīgt citus cilvēkus.

Tavs uzdevums šajā spēlē - veidot savu pilsētu, iekarot otru. Jūsu pilsēta var arī paķert, tāpēc neaizmirstiet, lai uzraudzītu to laikā jūsu prombūtnes laikā. Katrai pilsētai ir noteikts apmēram vienu resursu. Un tas ir vissvarīgākais elements spēle - resurss. Šeit resursi ietver septiņu veidu:

• Zelta;

• Koksnes;

• Ore;

• Sēra;

• kristāli.

Gold - naudas resursu. Jūs varat iegādāties vai īrēt radības un varoņi, kā arī, lai atjaunotu ēkas pilsētā.

Koks - vērtīgs būvmateriāls.

Ore - resurss, kas vajadzīga, lai izveidotu pilsētu.

Sērs - reti, nepieciešami būvniecības noteiktām ēkām.

Crystals - Atbalsta resursi. Vajadzīgas parakstīšanai būtnes augstākiem līmeņiem un iegūt artefaktus.

Spēļu Heroes 6 ir stratēģiska karti, kas, kad cīņa ar ienaidnieku izmaiņas, lai cīnītos. Vienlaikus saglabājot reljefu, kurā jūs esat.

Tā kā spēle ir Gājienu, tad tas ir noteiktas kaujas kustas. Tas ir soli pa solim pakāpeniski sasniegtu mērķi.

Bet Heroes 6 ne tikai atļauts spēlēt ar pistoli, ar datoru vietā ienaidnieks, bet arī veidot kontaktus ar draugiem, un ne tikai. Tāpat ir iespējams, bet ne uz tīklu, un mājās viens dators vienkārši griežas.

Kā jūs varat redzēt, spēle ir varoņi 6 nevis izpatikt savas pašreizējās un nākotnes faniem.

Spēle ir grafikas jau uz labāko līmeni, salīdzinot ar tās priekštecēm. Attēlu, ka mēs redzam iepazīstināja ar lielisku kvalitāti.

Muzikālais pavadījums nav pārāk tālu aiz muguras, un mēs varam teikt, ka, kas tiek darīts, lai saglabātu apkārtni spēlē.

Tas nav pietiekami svarīgs. Spēles kvalitāte un spēle var iepriecināt ne tikai jūs, bet arī jūsu draugiem. Pasteidzieties aicināt viņus, kad viņi paši nav aizmirsis, lai lejupielādētu Heroes 6.

Labs tu spēlē! Jūs sajutīsiet īstu varoni!

Paldies par uzmanību!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more