Grāmatzīmes

Varoņi Might and Magic V

Citi nosaukumi: HoMM 5

Might varoņiem un Magic 5 - dators stratēģijas spēle. Tāpat kā visi iepriekš publicēto sēriju spēles Heroes Might un Magic, Heroes V spēle ir atjaunināta versija Gājienu spēles. Spēle Varoņi Might and Magic V ir izstrādājusi Krievijas uzņēmums, un Francijas publicēts. Nevis turpinājums, kā jauns stāsts ar jauniem burtiem. Bet dažas idejas kopēts no spēles varoņiem Might un Magic 4.

Spēle Heroes 5 spēlēt, protams, neko nemaksā, bet jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu Varoņi Might and Magic 5. Bet vispār, pirms sākat spēlēt, ir ieteicams iepazīties ar spēles organizēšanas ar šo pārskatīšanu un video pārskatīšana internetā.

In Heroes V izmanto uz noteiktiem parametriem, jo ​​trešajā un ceturtajā spēles. Bet lietas virzās pilnīgi jaunu Visumu ar jaunām teritorijām, attiecīgi kartes. Kopumā uzdevums spēle ir tāds pats kā iepriekšējās daļās.

Spēle HoMM 5 mainīja rakstzīmju attīstības principu. Varonis ir tikai trīspadsmit prasmes. Kā trešajā daļā varoņiem Might un Magic, Heroes spēles 5 varonis nevar nomirt cīņu laikā, un, ja viņš būtu tur viņa armija monstriem, lai attiecīgi, un vice versa. Varonis tikai ar nāvi visiem viņa karavīri atstāja spēli un uz krodziņu, kur to var iegūt.

Visvairāk varoņi un radības pieder atsevišķiem grupējumiem. To Varoņi 5 sešas līdz astoņas papildinājumi kļūst pasūtīt kārtība, akadēmija Magic Meža Alliance, Inferno, Necropolis un līgas Shadows.

Protams, ne, kur visi varoņi bez ieročiem - burvju. Šī sistēma ir līdzīga spēle Heroes Might un Magic 3. un turklāt, izmantojot burvju varonis zaudē manna - enerģiju burvju.

Tu ceļo ar mērķi iekarošana pilsētās. Atļauta viena pilsēta dienā. Visiem frakcijām atrodas tikai dažas dažādas struktūras, kā arī visu līdzīgas viena otrai. Bet pats galvenais, visās pilsētās spēle ir

• Māja Padomdevēju;

• Forge;

• Tirgus;

• Noliktavu;

• Tavern;

• Mages Ģilde;

• Fort;

• Citadel;

• Pils,

• Shipyard;

• mājokļi būtnes.

House of vecajo - par dienas peļņu 500 zelta.

Forge - pērkot automašīnu kaujas.

Tirgus - apmaiņai un nodošanu resursu un artifacts.

Noliktava - par vienu resursu.

Tavern - parakstot par burtiem un iegūt citu informāciju.

Mages Guild - izpētei maģijas.

Fort - lai stiprinātu pilsētu, jo rezultātā citadele.

Citadel - aizsardzībai no pilsētas.

Castle - lai pasargātu pilsētu.

Shipyard - būvniecībai kuģiem.

Mājokļi būtnes - parakstīšanai par radības.

Būvei nepieciešamo skatīties cieši. Gan kopumā, gan no atrašanās vietas pretiniekiem.

Spēļu Varoņi Might un Magic 5 pilnībā atjaunināta ar trīsdimensiju grafiku. Arī jaunie veidi "Duelis" un "3 duelis gada 3."

Cerams, ka jums jau meklē, kur lejupielādēt Heroes 5. Pēc spēles Heroes 5, ir ievērības cienīgs. Nav brīnums, tā atsvaidzināt, un tas kļūst par multi-lietotāju.

Cīņa pret saviem biedriem, vai pret datoru. Relive fantāziju pasauli varoņiem. Tu spēlē labi! Paldies par jūsu uzmanību.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more