Grāmatzīmes

HoMM 4

Citi nosaukumi: Mērijas un burvju varoņi 4

Might varoņiem un Magic 4 - datorspēļu žanrā Gājienu stratēģijas. Spēle Heroes IV pasniegta kā fantāzijas lomu spēlē, kā ceturto daļu no sērijas spēļu Varoņi Might un Magic. Izstrādātāji ir ieguldījuši šajā spēlē pietiekami daudz spēka un dvēseli. Un beidzot ieguva labāk daļu no iesniegts agrāk. Atsvaidzināts ne tikai grafika, bet geymp.

Tātad spēle Heroes IV ir vērts pievērst uzmanību ne tikai fani, bet arī iesācējiem.

Kad nobriedis, lai varētu sākt spēli, varoņi 4 spēlēt, mēs iesakām jums meklēt par interneta video spēli atsauksmes HoMM 4 un rūpīgi izlasīt šo pārskatīšanu. Lūk, tad ir, var steigā lejupielādēt Varoņi Might and Magic 4. ka drīz sāksies.

In-Game Heroes 4 stāsts nav daudz mainījusies, salīdzinot ar pirmo daļu. Jūs arī ceļo visā pasaulē un iekarot pilsētu. Iet visu ceļu uz kartes piedzīvojumiem, līdz kamēr jūs pievienoties kaujas. Cīņa nes rakstzīmes ekrāna kaujas. Bet, kad es nokļūt pilsētā, ir pavisam jauna pilsēta ekrāns. Rakstzīmes būs trīsdimensiju, bet visapkārt, tomēr palika divdimensiju. Bet tas nav svarīgi, un zemes gabala.

Priecē arī 4 varoņi spēle atjauninājumu, lai visi varoņi tiek iesaistīti cīņā un tiks nogalināti. Un, attiecīgi, izrādās, ka varonis var pārvietoties pa karti, bez armijas, un armija bez saviem varoņiem.

Protams, ne bez resursiem katrā pilsētā, jūs varat saņemt noteiktu resursu un tādējādi uzlabotu veiktspēju.

Un kur iztikt bez viena no saviem galvenajiem ieročiem - burvestības. Galu galā, viss spēks maģijas. Spēle Varoņi Might un Magic IV piedāvā piecas skolas

• Magic procedūru;

• Chaos Magic;

• Magic Life;

• Magic Nāve;

• Dabas Magic.

Magic rīkojums - būtiski ietekmēt prātu burvību. Izstrādāta, lai uzlabotu mākslas pareizrakstības kaujas. Galvenais zilā krāsā.

Chaos Magick - viļņus par cīņām, lai piegādāt spēcīgu kaitējumu ienaidnieks. Ir asociācijas ar apelsīnu.

Magic Life - pamats dziedināšanu un burvju pret nāvi. Lai pamatkrāsa violeta.

Death Magic - pamatojoties uz lāstiem, atdzimšanu miris. Ir asociācijas ar melnu.

Magic of Nature - tur, lai palīdzētu, lai rosinātu predstaiteley sacensību Daba. Zaļā kodols.

Tomēr ir atsevišķa frakcija - Power. Puse, kas neizmanto maģiju.

Tagad jūs varat veikt arī zāles.

In-Game Varoņi Might and Magic 4, ir iespēja jaunam procesam celtniecības ēku. Tie joprojām ir ierobežots skaits dienā varoņiem.

Vispār, jums nav jāuztraucas pirmajā viss ir vienkārši, sarežģīti pakāpeniski. Un visi galvenie parametri spēli jūs uzzināsiet, kā rezultātā aktīvas spēlēšanas.

Heroes Spēle 4 ar uzlabotu grafiku. Tagad nodot savu attēlu ar vairāk skaidru un spilgtu attēlu. Muzikālais pavadījums ir labākais forma un atbalstīt konkurences noskaņojumu. Šāda veida spēle būs prieks un jūsu biedri. Tāpēc, ka jūs varat spēlēt kā dators, un ar dzīvu pretinieku no otras puses vads.

Netērējiet savu laiku un steidzas uz vietas, kas varētu lejupielādēt Heroes 4. un justies kā pilntiesīga varonis spēli. Good luck spēle! Paldies par jūsu uzmanību.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more