Grāmatzīmes

Mērijas un maģijas varoņi 3

Citi nosaukumi: Mērijas un maģijas varoņi 3

Varoņi Might and Magic 3 - datoru, savukārt balstīta spēle ar lomu spēles elementiem. Šī spēle ir kulta fantāzija stratēģiju. Publicēts kā trešo daļu no sērijas spēles Heroes Might un Magic, 2000. Šeit jūs sajutīsiet sev patiesu varoni, liekot šīs pūles un lietošanas iemaņas. Turklāt, lai palīdzētu jums būs visu veidu spēļu iespējas, lai uzlabotu dažādas īpašības. Spēlēt Heroes III, tika izstrādāti, lai papildinātu turpināšanu stāsts. Ja esat ventilatoru no šīs sērijas spēles, jūs redzēsiet izmaiņas veiktas spēli Heroes III.

Ko tu spēlē spēli HoMM3, principā jebkura datora spēle, jums ir nepieciešams, lai lejupielādētu Varoņi Might and Magic 3 uz vietas. Bet pirms tam, iesakām iepazīties ar spēli, pārlūkot redzamas interneta video par pārskatīšanu spēli, un pabeigt lasīt šo pārskatīšanu.

Trešās Heroes spēle līdzīga pirmajām divām daļām spēli. Jūs spēlēt vairākas rakstzīmes, varoņi - Armijas Komandieri dažādas mītisks radības. Spēle Heroes 3 ir divdimensiju spēle pasaulē, vai drīzāk stratēģiskās kartes.

Jūs varat spēlēt divas sastāvdaļas: stratēģisko - klīstot par galveno karti spēli, lai attēlotu objektu taktiska - testēts uz citu karti karadarbību. Tas nozīmē, ka pat tad, ja jūs ierodaties uz stratēģiskās kartes, un tad pa ceļam ienaidniekiem, kuri ierodas kaujas jums automātiski tiek celta kaujas uz taktisko kartē. Viņa ir kaut kas kopīgs rajonos, kur tu met.

In Heroes 3 jums koncentrēties uz attīstību, viņa rakstura. Jūs varat panākt uzlabojumus daudzos veidos: caur uzvarām cīņās, kad atklājums resursu vai artifacts. Galvenais, lai jums ir pilsēta ar ēkām. Pilsētas jums nav iespēja mainīt, bet jūs varat izveidot jaunas struktūras.

Arī spēļu varoņiem Might and Magic 3 ir svarīgi resursu ieguvi. Katrā pilsētā var ražot tikai viens no veidiem, līdzekļiem: zelta, koka, rūdas, dzīvsudraba, sērs, kristāli un dārgakmeņi.

In-Game Varoņi Might and Magic III Jums ir ar dažāda veida ieročiem. Bet galvenais maģija. Ir visu veidu grupu viļņus, bet katrs ar savām īpašībām: pareizrakstības - svētība, lāsts, uzbrukums un atbalstu. Pamatojoties uz četriem burvju skolām veltīts elementiem - ūdens, uguns, gaiss un zeme.

In Heroes 3 Jūs varēsiet spēlēt savas individuālās īpašības, kas atbilst konkrētu specialitāti:

Būtiski •;

• Atbilstoši prasmes;

• Līdz viļņus;

• Bringer resursi;

• Snipers;

• Magicians;

• Ātrums;

• Fire Magic.

Galvenokārt - viens noteikts ātruma būtni.

Saskaņā prasmes - atkārtojot vienu sekundāro prasmes.

By viļņus - ar paaugstinātu jaudu maģiju palielinās.

Bringer resursu - katru dienu nes papildu resursus.

Snipers - tikai Gelu.

Magicians - tikai par varoni Dragon.

Speed ​​- tikai Sir Mullen.

Fire Magic - par varone Hadrian.

Kopumā spēle ir Heroes 3 ir cietusi izmaiņas grafikā. Tas ir kļuvis daudz labāks.

Tātad, steigā, lai lejupielādētu Heroes 3. Veiksmīga tu spēlē!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more