Grāmatzīmes

Goodgame Cafe

Citi nosaukumi: Goodgame Cafe

Goodgame Cafe online - jautri bezmaksas pārlūkprogrammu balstīta spēle, kas simulē kulinārijas māksla un klientu apkalpošanas apmeklē ēdināšanas uzņēmumus. Jūs kļūstat nekustamo īpašnieku kafejnīcā, kur dažādi cilvēki nāks ar vēlmi ēst un ēst blīvs. Bet nedomāju, ka visi jūsu atbildība ir nodrošināt, lai sekotu iestādes darbu. Faktiski, turklāt, kas darbojas kā režisors, jums ir šefpavārs, tajā pašā laikā. Tas nozīmē, ka kontroles vārīšanas arī atrodas uz pleciem. Goodgame Cafe spēle ir piepildīts ar daudziem elementiem spēle, kas ir nepieciešama, lai saprastu gaitā spēle. Galvenās iezīmes: klātbūtne pavārgrāmatu dažādas sastāvdaļas ēdiena gatavošanai, dekorēšanai iespēja kafejnīca rotājumi savā veidā, pakalpojumu lietotājiem, braucieniem uz tirgu, banketiem un vairāk. Garlaicīgi vienkārši nav laika! Ja jūs domājat, ka jūsu virtuves elementi - iet uz priekšu! Spēle Cafe - tā ir vieta, kur jūs varat realizēt savu aicinājumu!

Pievienoties spēlē Goodgame Cafe aizņem ļoti maz laika. Jāievada segvārdu, izveidot paroli un nosūtīt uz e-pasta adresi. Paturiet prātā, ka reģistrācija Goodgame Cafe sevi nozīmē jūsu piekrišanu noteikumu projektu. Par nepieciešamo sistēmas prasības var būt mierīgs. Spēle nav prasīga pret resursiem, un jums var būt iespēja baudīt spēle ar vidusmēra datora konfigurāciju. Pārskats - interneta un mūsdienu pārlūku. Iziet apmācības kursu un sākt ar pilnu spēku spēlēt Goodgame Cafe!

Tātad, jūs varat justies pārliecināti lomu vadītāja kafejnīca, pieņemsim pasūtījums tiks galā ar svarīgu spēļu momentiem. Tātad, pēc sarkanās bultiņas un visas instrukcijas, jūs varat ātri saņemt ērti un sajust sevi jaunā lomā kā zivs ūdenī. Lai pagatavotu ēdienu, jums ir nepieciešams receptes. Dibināta šī pavārgrāmatu. Noklikšķinot uz tā ar peli, jūs varat atrast sarakstu ar kursu un komentāros to sagatavošanā. Un, ja pirms atvēršanas grāmatā, noklikšķiniet uz tukšā šķīvja, un tad jūs varat veikt pareizo trauciņā. Rūpējas, ka ir visas tiesības sastāvdaļas, kuru saraksts, starp citu, tiek dota apakšā katru recepti. Sastāvdaļas tiks uzglabāt ledusskapī, un jūs pastāvīgi ir papildināt savus krājumus. Kas iegādāti veikalā. Iet uz to, jums ir noklikšķiniet uz grozu ar pārtiku apakšējā labajā stūrī ekrāna. Ja jūs atklājat, ka ledusskapis ir pilns, tas būs labāk pārdot daļu no produktiem, ka tie nav sabojāt dāvanu. Noklikšķinot uz pogas formā kases, jūs pārdodat to, kas jums ir, ir vairāk nekā.

Vēlaties izskatīties reprezentabls un institūciju tika apmesties jūsu garša? Lūdzu, izmantojiet sadaļu "Interior". Kategorijām, piemēram, dekori, iekārtām un kvalitātes paplašinājumi palīdzēs pārveidot kafejnīca. Vai permutation pietiekami ērti. Galu galā, kad jūs sākat darot, cilvēki un strādnieki pazūd no telpām. Tas ir, lai saņemtu zem kājām, neviens. Kad esat veicis nepieciešamās izmaiņas, iztikas kafejnīca turpināsies veiksmīgi. Ir vērts pieminēt, ka garlaicīgi mēbele nav obligāti jāiznīcina. Būs daudz prātīgāk pārdot tiem, kam tas ir nepieciešams, un saņemt peļņu.

Play spēli online Goodgame Cafe Jūs nepārtraukti skatīties klasifikāciju greznība. Popularitāte ir atkarīga no šā rādītāja. Tātad, tas ir labāk, lai mēģinātu. Pēc tukšs kafejnīca ir maz ticams, lai jums prieku.

Game Cafe ļauj organizēt vakari, ko sauc banketi. Tas ir jāmācās sadarboties ar citiem spēlētājiem. Solo vilktu šāds notikums neiespējami. Sagatavošana nepieciešama banketu ēdienu pūlēm vairāki pavāri. Jūs varat vai nu pievienoties jau ieplānoto kāds gatavo banketu vai plānot savu dienu un atrast palīgu. Sola arī veiksmes maksu. Jūs saņemsiet zināmu daudzumu spēlē valūtā - kafeyningov. Tāpēc centieni nav izšķērdēta!

Noderīga vieta spēle ir tirgus. Tas ir, ja jūs varat satikt citus spēlētājus, tērzēšana un pat iegūt jaunus draugus. Kaut arī ikviens ar draudzīgas attiecības, jūs varat uzaicināt sevi apmeklēt un mācīties no pieredzes cita īpašnieka kafejnīcā. Ticiet man, tas būs ļoti noderīga! Sasniegumi citiem būs liels stimuls, lai jūs personīgi, un pastiprināt centienus, lai stimulētu, lai pārspēt citus.

Game Goodgame Cafe sagatavots vēl viens patīkams pārsteigums - riteņa laimi. Tas ir pieejamas tirgū. Vienu reizi dienā, jums ir dota brīvi nesagriežas. Jūs varat laimēt dažādas balvas. Piemēram, kādā kokteiļu ķiršu, mēbeles, "uzsver", jaunas receptes, un pat zelta pieredzi.

Goodgame kafejnīca Sākt spēli tagad pilnībā izbaudīt dzīvi un virtuālā publiskā darīt to, kas viņam patīk. Pieņemsim visus centienus jums veiksmi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more