Grāmatzīmes

Big Farm

Citi nosaukumi: Goodgame Big Farm, Big Farm Big Farm

Big Farm - tas ir interesants pārlūkprogrammu balstīta multiplayer spēle par saimniecībā. Uzņēmuma GoodGame Studios ir radījis aizraujošu stāstu un krāsains spēle, rūpējoties interešu Gamers. Goodgame Big Farm - šī ir iespēja uzzināt, kā vadīt savu lauksaimniecību, lai kļūtu par labāko lauksaimnieks gadā, kā arī jautri laika pavadīšanai. Es domāju, ka visi citi lietotājam būs garša Game Big Farm. Turklāt šāda rotaļlieta pull jebkura datora, jo visvairāk nepretenciozs sistēmas prasībām: jebkuru pārlūku, interneta pieejamība, un, protams, datoru.

pirms grand sējumus un savākt olas, jums ir nepieciešams, lai sāktu, lai izveidotu kontu. Lai to izdarītu nepieciešams reģistrēties spēlē Big Farm. Ar šo frāzi, kā vienmēr, vai Jūs domājat, ka jums ir nepieciešams ievadīt daudz informācijas, attēlus un kods ar apstiprinājumu pa pastu... Nē!!! Big Farm gads - tas minūte process, kas ir nepieciešams, lai izpildītu visas trīs rindas:

 • Imya lietotājs (login)
 • Adres e pochty
 • Parol

Ostalos noklikšķiniet uz"play vienreiz", un jūs varat uzreiz spēlēt Big Farm!

Iedomājieties Purva laukumu, zied dārzi, arbūzs, melone Bashtaev, aplokiem mājdzīvniekus un putnus, jaudīgu kombainu un traktoru, vējdzirnavas, angāri... - Un tas viss jūsu, jūs esat īpašnieks laimi!!! Nozveja? Tad iet uz priekšu, jo šajā nozarē nevar sēdēt. Farm ļoti ienesīgs bizness - bet arī prasa darbu.

Cik noderīga spēle Big Farm:

Dlya Vispirms jums ir nepieciešams, lai uzzinātu, vismaz dažas pamatlietas.

 1. zemes īpašumtiesības, un tādējādi īpašumtiesību aktivami
 2. Obschenie partneri, restorāni, darījumi, holdinga torgov
 3. Uchastie quests un pabeigt quests un tādējādi attīstīt loģiku, garīgās deyatelnost
 4. Obuchenie finanšu lietpratība un torgovli
 5. Uchastie sacensības, rīkojumi un citas regulāras aktsiyah
 6. Sotrudnichestvo un mijiedarbība ar citām igrokami
Tas palīdzēs gudrs meitene nosaukta Tessa Townsend. Tā stāsta, ka uzņēmums jums bija mantojis no vecā Uncle George. Diemžēl gadi veikt savu nodevu, un tēvocis nevar atbalstīt ekonomiku kārtībā. Tagad jums ir iespēja kļūt par pārtikušu lauksaimniekus ar ienesīgs bizness. Lauksaimniecībai vajag līdzekļus. Naudu var nopelnījis daudzos veidos:

 • Veikt dažādas quests, par kuru jūs saņemsiet punktus un podarki
 • Dostigat jaunā līmenī, par kuriem nodeva poluchish
 • Mozhno nopelnīt naudu ikdienas igraya
 • Suschestvuyut daži uzdevumi, ko dara, jūs varat iegūt zoloto
 • Nu un sliktākajā gadījumā, jūs vienmēr varat iegādāties zelta veikalā uz vietas igry

Chtoby saimniecība plauka un ienākumus, jums vajadzētu nekavējoties sēt laukus, laistīšanas, iznīcināt kaitēkļus un nezāles, ražu, apstrādāt to un pārdot produktus. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams iegādāties aprīkojumu par agropārstrādei - traktori, sevalok, kombaini. Lai izveidotu apūdeņošanas sistēmas, lai būtu laba raža. Veidot angāri, noliktavas, dzirnavas un tīrīšana par pārstrādei un uzglabāšanai. Un, protams, darbā darbiniekus, jo jūs esat viens tikt galā ar ikdienas darba slodzi. Tas pats attiecas uz vaislas mājdzīvnieku un putnu. Mums ir nepieciešams, lai pabarotu tos, tīru, siens, iegādājieties labāko pārtiku, savākt olas. Ir nepieciešams veidot aplokiem, saimniecības, separatori, slaukšanas sistēmas, iekārtas un arī darbā cilvēkus.

Te ir vēl viena problēma - līgumu noslēgšana ar restorāniem, kafejnīcām un sadales punktu, lai sniegtu jūsu svaigu un kvalitatīvu gaļas, piena un augļu un dārzeņu ražošanu. Jāuzmanās, un par preču apmaiņu ar partneriem tirgū, kā arī iegādājoties jaunu augu šķirņu un šķirņu cūkas, govis, pīles, vistas un trušiem. Ko vēl jūs sagaidīt, kad jūs spēlēt Big Farm, tāpēc tas ir paplašināšanu savu īpašumu, pirkt jaunu zemi.

Tātad gaitā spēlē jums personāla vadības iemaņas, agronoms, finansists, uzzināt, kā veiksmīgi tirgoties un veikt uzņēmējdarbību!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more