Grāmatzīmes

GetAmped 2

Citi nosaukumi: GetAmped 2

Spēle GetAmped 2 - bezmaksas multiplayer lomu spēle ar trīsdimensiju grafikas no japāņu kompānijas CyberStep, Inc Projekts atgādinās lietotājam spēlēt vecos labos 90s. Jūs gaida aizraujošas cīņas un aizraujošu misiju. Jums tiek transportēti uz nākotni, proti, 2120. Šis gads iezīmējas ar to, ka cilvēki varēja iet tālāk galaktikas un sazināties ar saprātīgas būtnes, kas dzīvo uz citām planētām. Pirmkārt, jums ir nepieciešams iziet apmācības kursu, kas palīdzēs apgūt pamatus spēle. Man jāsaka, ka, lai saprastu spēle nebūs grūti, jo interfeiss ir vienkārša un intuitīva. Bet mums nevajadzētu aizmirst mācību posmā, jo GetAmped 2 online raksturīga dažādu nianšu, saprotu, ka bieži vien nevar darīt. Pēc sekmīgas "izmēģinājuma braucienā" GetAmped2 sākt spēlēt ar pilnu spēku. Jums būs stabila roku, lai iznīcinātu ļoti daudz ienaidnieku, lai veiktu sarežģītu uzdevumu, piedalīties visu veidu cīņām, un, visbeidzot, kļūst tik pārliecināti par savām spējām, ka jums nav bail cīnīties grūts boss, biedējošs jau viens no tās veida. Starp hardcore jūs varat aizstāvēt patiesību verbālā dvoboe ar stūrgalvīgie locekļiem kārtībā. Šāda pauze būs ne tikai atpūsties starp kontrakcijām, bet arī dos iespēju spīdēt savu intelektu.

Jūs varat spēlēt GetAmped2 bezmaksas, ar nosacījumu, ka dators atbilst šādiem sarakstu attiecīgo parametru

- OS Windows (2K/XP/Vista/7);

- Procesors Intel Pentium III 1. 2 GHz

- DirectX 9 saderīgi. 0 vai lielāks;

- 256 MB RAM;

- Interneta pieslēgums 128 kbps.

Pleciem ir iespējams, izmantojot Facebook, reģistrēt oficiālajā tīmekļa vietnē. GetAmped 2 reģistrācija aizņem tikai minūti. Jāievada šādi dati: lietotāja vārdu, e-pasta adresi, paroli un nosaukumu uz forumu. Pēc lejupielādes spēli, jums būs ienirt patīkamā atmosfērā, kas nevēlas pamest, pat pēc vairāku stundu spēlēšanas.

GetAmped 2 var spēlēt trīs režīmos: Tournament (vienvietīgi un komandas cīņas ar līdz pat 8 cilvēkiem vienā pusē), Mission Defender (stāsts quests, cīņa pret ne-atskaņotājs rakstzīmes, komanda ir atļauts 4 cilvēki) un ielu cīņas (episkā cīņa, iesaistot līdz 20 cilvēkiem, ar trim posmiem ārstēšanas un bez jebkādiem ierobežojumiem). Protams, tas ir labāk sākt mazo un vīlies, lai redzētu, kā spēle beidzās gandrīz pirms tas sākās, kad jūs viegli uzreiz paņēma sarežģītu režīmu. Tātad, jūs esat gatavs par neticami piedzīvojumu, un jūs, protams, interesē, ar ko cīnīties. Te jāsaka, ka pretinieki būs netrūkst. Pa ceļam tiksies un cyborgs un zombiji, un visu veidu monstriem, un daudz citu ļaunajiem gariem. Krājumi ieročus, lai nogalinātu pūļa šo vile radības. Starp citu, ierocis būtu jāizvēlas piemērots varonis. Pēc tam, kad visi varoņi ir atšķirīgās īpašības, kas nozīmē, ka tie var būt dažāda veida ieročiem. Un atcerieties, ka patērē visu pūlis, jūs sagatavoties kulmināciju - briesmīga cīņa ar boss.

Patīkams brīdis ir varonis pielāgošanu. Jums būs iespēja rediģēt ādas un Avatars. Turklāt, jūs varat dalīties ar savu unikālo ādas ar citiem spēlētājiem. Izveidot raksturu līdzīgs mīļākie multiplikācijas filmu personāžus, un ir jautri!

Ir vērts pieminēt, ka projekts papildus atkarību spēle dod iespēju atrast labs sarunu. Piedzīvot dubultu prieku, kam panākumus spēlē, kā arī sazinoties caur in-game pasta un tērzēt ar draugiem. In godīgumu jāatzīmē, ka spēle GetAmped 2 atšķiras ar daudzām funkcijām. Starp tiem ir oriģināls skaņas dizains un spilgti grafikas un dinamiska attīstība gabala, un dažādas viesiem. Tas viss var novērtēt tikai tad, ja pievienoties fun spēļu kopienai. Vai nav atkritumi citā minūti velti! Galu galā, tik daudz interesantas lietas uz priekšu! Lai veicas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more