Grāmatzīmes

Atkritumu Garāža

Citi nosaukumi: Atkritumu Garāža

Spēle Atkritumu Garage ir pārlūkprogrammu balstīta tiešsaistes spēle, kas ļaus jums veikt par izaicinājumiem īpašnieks izgāztuves. Tātad jūs esat nolēmis atvērt savu izgāztuves. Bet, protams, šajā garāža Atkritumu Garage online , tāpat kā reālajā dzīvē, jums ir jāsāk maza, un jau no paša sākuma. Jums būs izjaukt automobiļus, kas tiks piegādāti jūsu dump tirdzniecībā ar auto detaļu un konsekventi paplašināt savu īpašumu. Atklājiet aizraujošu pasauli spēli Atkritumu Garāža online .

Pirms spēles Atkritumu Garāža, pārliecinieties, ka jūsu dators atbilst minimālajām sistēmas prasībām, piemēram: frekvences procesors - 2GHz, 1GB RAM, video karte - 128 MB.

Reģistrēties Atkritumu Garāža spēlē neaizņems jums daudz laika un vienkārši:

1.                   Galvenajā lapā, izvēlieties objektu "reģistrācija";

2.                   Ievadiet nosaukumu rakstura;

3.                   Ievadi drošu paroli;

4.                   Ievadiet derīgu e-pasta adresi;

5.                   Izvēlieties "Reģistrēties" un Garbage Garage reģistrācija ir pabeigta.

Game Garbage Garage liek jums justies īpašnieka paša poligons. Tur, ļoti dažādas rezerves daļas, spēlētāji var izveidot savu izgāztuves, bet viens no visvairāk pievilcīgu galamērķi Atkritumu Garage online ir paplašināt poligonu un iestatījumus. Spēlētāji var veidot dažādus ēku un objektu, kas padara tos unikāls poligonā. Spēlētāji var pat uzaicināt savus draugus, lai pārbaudītu savas izgāztuves Atkritumu Garāža online un apmaiņas padomi, lai palielinātu.

Sākumā jūsu ceļojums jums būs neliels pagalms un demontēt lētas automašīnas. Atkarībā no Jūsu vadības prasmes, jūs varat spēlēt spēli, un Atkritumu Garāža veidot veiksmīgu biznesu, un, iespējams, varētu piesaistīt vairāk klientu. Vairāk klientu nozīmē, ka jums ir iespēja piesaistīt vairāk klientus un pelnīt vairāk naudas, demontāža citu veidu transportlīdzekļiem, piemēram, laivu un helikopteru spēli Atkritumu Garage.

Lūžņi no automašīnām, helikopteriem un citu iekārtu var pārvērst naudā pēc saviem dažādiem klientiem, kas ir pārdošanā. Spēle Atkritumu Garage piedāvā daudz interesantu iezīmes, neatkarīgi no modernizācijā un paplašināšanā jūsu izgāztuves, jums ir daudz citas iespējas: kāpt no līmenī, lai līmenī, tad transportlīdzekļi, kas ierodas jūsu poligonā, kļūs arvien vairāk un vairāk eksotisku. Daļas, kas jums būs ne tikai ļauj jums palielināt savu tirdzniecību, bet arī ļauj jums izveidot savu automašīnu Atkritumu garāžā online . Veidot savu automašīnu no dažādām un izmantot to, lai piedalītos sacensībās.

Protams, spēle pati Atkritumu Garage pilnībā griežas ap savu poligonos. Šeit jums būs spēlēt un Atkritumu Garāža messing ar savu mašīnu, tādējādi palielinot savu karjeru kā mehāniķis speciālists.

Jūs pat varat izveidot savu automašīnu no mikroshēmas, jūs varat saglabāt spēli atkritumu garāžā. Jūs varat aprīkot savu auto ar milzīgu dažādus priekšmetus, padarot to par vienu no visstraujāk braucieni spēli Atkritumu Garāža online . Tad jūs varat veikt savu automašīnu un brauc pārsteidzošs, kā arī sacensties ar citiem spēlētājiem unikāls PvP , kur labākais auto spēle Atkritumu Garage uzvar.

Spēle Atkritumu Garage ir unikāla MMO stratēģija, kas ņem žanra gandrīz neskarta tiešsaistes telpā. Ievadiet šo unikālo spēli pasaules Atkritumu Garāža online un darbojas savu poligonu, izveidot unikālu auto un sacensties ar citiem spēlētājiem no visas pasaules.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more